Червона рута• 06 июня в 14:56

Вночі били по енергетиці у Києві

ДТЕК мовчить.Чи означає це що зараз нас пронесло?
Чи все одно завтра-післязавтра можуть сказати що в результаті сьогоднішнього обстрілу будуть відключення?

Не можу згадати вже як минулого літа було.
А ось і я• 06 июня в 14:57
Ото у вас пам´ять коротка :)
Едимнаморе• 06 июня в 14:57
Фігово було минулого літа. Відсутність електрики, помножена на спеку, ледь не добила старий організм))
Гостра на язик• 06 июня в 14:58
Яка різниця, навіть якщо сьогодні не пошкодили, ви думаєте, відновлено те, що було пошкоджене раніше? Відключення можливі через критичне збільшення споживання в жару
Шпондєр• 06 июня в 14:58
Авторе, а що ця інформація для вас змінить? Наберете електрики повні відра?
Разгуляшка• 06 июня в 14:58
Удалено администрацией...
Яжбоматусяблін• 06 июня в 14:59
Удалено администрацией...
автор Червона рута • 06 июня в 15:00
Ответ дляГостра на язик
Ну ми ж достатньо давно живемо без відключень навіть взимку - значить да, відновлено
автор Червона рута • 06 июня в 15:01
Ответ дляШпондєр
Та вже думала шукати десь в Закарпатті будиночок і перечекати червень-липень, якщо знову відключення.
Сумніваюсь що я друге таке літо перенесу.
Гостра на язик• 06 июня в 15:01
Ответ дляЧервона рута
Значить, що працює дуже мало промислових підприємств, а побутові витрати електрики на охолодження більші, ніж на обігрів, бо обігрів здійснюється іншими методами
Одна_на_всей_планете• 06 июня в 15:03
Ответ дляЧервона рута
Тернопіль без світла сьогодні.
я Кукарача• 06 июня в 15:03
Ответ дляЧервона рута
так уже давно искать нужно - лето, разгар сезона
Perfect look• 06 июня в 15:03
Ответ дляГостра на язик
В ЕС просто было не так жарко
Якось так і живу• 06 июня в 15:06
Я думаю, за 2,5 года атак оно в таком состоянии, что проблема с неспособностью выдержать скачки напряжения, например, в жару, когда все включают высокоемкую по потреблению технику .
Короче, я пессимист, проблемы летом будут.
автор Червона рута • 06 июня в 15:08
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Тернопіль без світла сьогодні.
Тобто били лише не по київським ТЕЦ( В нас зникало ненадовго в районі і швидко відновили
Гравіцапа• 06 июня в 15:08
Ответ дляШпондєр
Может ничего не изменит, но не одна автор задаётся этим вопросом. Я тоже об этом уже сегодня думала. Так что, нормальный вопрос у автора.
автор Червона рута • 06 июня в 15:09
Ответ дляя Кукарача
та сподівалась що обійдеться(
Детские_Будут?• 06 июня в 15:09
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Тернопіль без світла сьогодні.
де він без світла?
Одна_на_всей_планете• 06 июня в 15:09
Ответ дляДетские_Будут?
де він без світла?
Вранці писали в новинах, що немає світла.
Я ж вірю як читаю)
Детские_Будут?• 06 июня в 15:10
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я ж вірю як читаю)
ну ви ж не там... тому не нагнітайте, не по світлу
Одна_на_всей_планете• 06 июня в 15:10
Ответ дляДетские_Будут?
Я не нагнітаю, просто читаю)
Якщо це не так, то слава Богу.
Свезло так свезло• 06 июня в 15:11
Ответ дляЧервона рута
едьте если есть возможность уже сейчас. с такой ценой на свет под кондиционером сильно не насидишься
Свезло так свезло• 06 июня в 15:12
Ответ дляЯкось так і живу
наши переходили на какието европейские стандарты, чтобы не быіло таких скачков напряжения. но єто не означает что не будет плановых отключений
Шпондєр• 06 июня в 15:13
Ответ дляГравіцапа
Як ви плануєте використати цю інформацію?
САМ_ТАКОЙ• 06 июня в 15:14
Ответ дляЧервона рута
а штуку купить не дешевле?
автор Червона рута • 06 июня в 15:14
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
а штуку купить не дешевле?
яку штуку?
САМ_ТАКОЙ• 06 июня в 15:14
экофлоу и т д
А ось і я• 06 июня в 15:15
Ответ дляЧервона рута
Розчарую, відключення і там. І по більш дурнуватому графіку.
Гравіцапа• 06 июня в 15:15
Ответ дляШпондєр
Какая вам разница как. Если меня это интересует, то явно не просто от любопытства. Я не за границей, а в Украине, поэтому хочу понимать к чему готовиться.
САМ_ТАКОЙ• 06 июня в 15:15
Ответ дляЧервона рута
яку штуку?
мы не замечаем уже эти отключения
Шеллар• 06 июня в 15:16
ДТЕК радісно потирає ручки, ще пару таких ночей і можна знову почати відключати, щоб через місяць знову підвищити тарифи.