Червона рута• 06 июня 2025
Вночі били по енергетиці у Києві
ДТЕК мовчить.Чи означає це що зараз нас пронесло?
Чи все одно завтра-післязавтра можуть сказати що в результаті сьогоднішнього обстрілу будуть відключення?
Не можу згадати вже як минулого літа було.
Едимнаморе• 06 июня 2025
Фігово було минулого літа. Відсутність електрики, помножена на спеку, ледь не добила старий організм))
Гостра на язик• 06 июня 2025
Яка різниця, навіть якщо сьогодні не пошкодили, ви думаєте, відновлено те, що було пошкоджене раніше? Відключення можливі через критичне збільшення споживання в жару
Шпондєр• 06 июня 2025
Авторе, а що ця інформація для вас змінить? Наберете електрики повні відра?
Червона рута
• 06 июня 2025
Ответ дляГостра на язик
Ну ми ж достатньо давно живемо без відключень навіть взимку - значить да, відновлено
Червона рута
• 06 июня 2025
Ответ дляШпондєр
Та вже думала шукати десь в Закарпатті будиночок і перечекати червень-липень, якщо знову відключення.
Сумніваюсь що я друге таке літо перенесу.
Гостра на язик• 06 июня 2025
Ответ дляЧервона рута
Значить, що працює дуже мало промислових підприємств, а побутові витрати електрики на охолодження більші, ніж на обігрів, бо обігрів здійснюється іншими методами
Одна_на_всей_планете• 06 июня 2025
Ответ дляЧервона рута
Тернопіль без світла сьогодні.
я Кукарача• 06 июня 2025
Ответ дляЧервона рута
так уже давно искать нужно - лето, разгар сезона
Perfect look• 06 июня 2025
Ответ дляГостра на язик
В ЕС просто было не так жарко
Якось так і живу• 06 июня 2025
Я думаю, за 2,5 года атак оно в таком состоянии, что проблема с неспособностью выдержать скачки напряжения, например, в жару, когда все включают высокоемкую по потреблению технику .
Короче, я пессимист, проблемы летом будут.
Червона рута
• 06 июня 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Тернопіль без світла сьогодні.
Тобто били лише не по київським ТЕЦ( В нас зникало ненадовго в районі і швидко відновили
Гравіцапа• 06 июня 2025
Ответ дляШпондєр
Может ничего не изменит, но не одна автор задаётся этим вопросом. Я тоже об этом уже сегодня думала. Так что, нормальный вопрос у автора.
Червона рута
• 06 июня 2025
Ответ дляя Кукарача
та сподівалась що обійдеться(
Детские_Будут?• 06 июня 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Тернопіль без світла сьогодні.
де він без світла?
Одна_на_всей_планете• 06 июня 2025
Ответ дляДетские_Будут?
де він без світла?
Вранці писали в новинах, що немає світла.
Я ж вірю як читаю)
Детские_Будут?• 06 июня 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я ж вірю як читаю)
ну ви ж не там... тому не нагнітайте, не по світлу
Одна_на_всей_планете• 06 июня 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Я не нагнітаю, просто читаю)
Якщо це не так, то слава Богу.
Свезло так свезло• 06 июня 2025
Ответ дляЧервона рута
едьте если есть возможность уже сейчас. с такой ценой на свет под кондиционером сильно не насидишься
Свезло так свезло• 06 июня 2025
Ответ дляЯкось так і живу
наши переходили на какието европейские стандарты, чтобы не быіло таких скачков напряжения. но єто не означает что не будет плановых отключений
Шпондєр• 06 июня 2025
Ответ дляГравіцапа
Як ви плануєте використати цю інформацію?
САМ_ТАКОЙ• 06 июня 2025
Ответ дляЧервона рута
а штуку купить не дешевле?
А ось і я• 06 июня 2025
Ответ дляЧервона рута
Розчарую, відключення і там. І по більш дурнуватому графіку.
Гравіцапа• 06 июня 2025
Ответ дляШпондєр
Какая вам разница как. Если меня это интересует, то явно не просто от любопытства. Я не за границей, а в Украине, поэтому хочу понимать к чему готовиться.