Весела бджілка• 06 июня в 22:08

1 день в Черкассах. Подскажите как провести

Планирую на 1 день с ребенком провести в Черкассах. С раннего утра до позднего вечера. Ну в планах конечно зоопарк. Но что ещё? Набережная? Куда ещё пойти? Без машины, на общественном транспорте думаю ездить. Поэтому очень буду благодарна советам, куда пойти, где поесть, где погулять и тд.
Ноу коммент• 06 июня в 22:09
В Сосновку в парк. Там классно. Зоопарк от набережной на разных концах города. Долина Роз - там рядом и кафешки и детский парк.
Оля_с_киркою• 06 июня в 22:11
Я б пішла додому, спекотно.🥵
автор Весела бджілка • 06 июня в 22:12
Ответ дляНоу коммент
Спасибо! То что вы посоветовали ближе к зоопарку?
Ноу коммент• 06 июня в 22:13
Ответ дляВесела бджілка
Нет. Зоопарк далеко. Долина Роз в центре города практически.
Оно само купилось• 06 июня в 22:13
Коли збираєтеся? Бо в таку спеку важко багато гулять
автор Весела бджілка • 06 июня в 22:13
Ответ дляОля_с_киркою
Я б пішла додому, спекотно.🥵
Я б також) але вже буде ця поїздка, маю надію що такої спеки не буде, тому і планую що і як, щоб хоч трохи розуміти що робити цілий день
Василина Семеніч• 06 июня в 22:13
Смотря в какой день и сколько ребёнку. Один раз в неделю проводят экскурсии в Белый Лотос. Там прикольно, подростку понравится
автор Весела бджілка • 06 июня в 22:14
Ответ дляОно само купилось
Через декілька тижнів. Так, не хочеться таку спеку звичайно
автор Весела бджілка • 06 июня в 22:14
Ответ дляВасилина Семеніч
Ребенку 6 лет
Оно само купилось• 06 июня в 22:16
Ответ дляВесела бджілка
Тоді треба по погоді дивитися. Бо ви ж розумієте, що в спеку тварин ви не побачите майже. Це треба зранку або після обіду. Тоді парк Сосновий бір, там не так спекотно. Треба погоду ближче дивитися до вашої поїздки
Сосиска_Втесте• 06 июня в 22:17
Если жарко, то лучше парк Сосновый бор, там колесо обозрения, пляж, белый лотос, посмотреть речной порт, там рядом набережная, холм Славы, а внизу долина роз.
Ашолюдискажуть• 06 июня в 22:18
Ответ дляВесела бджілка
Біля зоопарку немає нічого. Прийдеться поїздити. Сосновий пар, там є колесо огляду та каруселі, видова площадка на Дніпро. Долина Троянд, там пляж і фонтан для дітей, беріть плавки. Ще є Лотос, подивіться в інтернеті я не була ще.
Ноу коммент• 06 июня в 22:19
Ответ дляАшолюдискажуть
Около зоопарка есть парк, но там только озеро и всё, скучно. Ещё Эпицентр рядом.
Ашолюдискажуть• 06 июня в 22:19
Ответ дляНоу коммент
Не далеко все) я як людина з Кривого Рогу дивуюсь черкаським далеко)
Ноу коммент• 06 июня в 22:20
Ответ дляАшолюдискажуть
Я жила в речпорту. Для меня зоопарк это чёрти где, другой конец города.
После 18• 06 июня в 22:25
Мне еще нравится детский парк в центре - ориентир Буба, там очень мило
Зяблик протестант• 06 июня в 23:46
В зоопарку можна цілий день провести, якщо не буде спеки. Окрім нього, як писали вище парк Сосновий бір: велика дитяча площадка, каруселі, спуск на пляж, в літку там у нас ставлять різні гірки для дітей, пройтися можна по доріжці понад Дніпром, але дитині 6-ть років то буде не цікаво. Навпроти парку, через дорогу кафе ’Дюжина’ - недорого і нормально можна поїсти. Біля входу в парк на другому поверсі ресторан ’Форест’, під ним непоганий супермаркет ’Делікат’, там можна взять води і морозива, дешевше ніж в парку )) В самому парку є кафе ’Дача’, непогана кухня але ціни трохи завищені. Білий лотос - то не для 6-ти річки, і вони проводять єкскурсії на вихідних ввечері. Багато розповідають про ідею створення, філософію, життевий шлях Скубаєва (засновника цього храму). Ще можна проїхать в центр, від парку сісти на 4-й автобус і вийти на музичній школі. Там зараз прикольні ковані фонарі поставили в вигляді музичних інструментів, пройтися звідти до ресторану ’Чайка’, спуститись Замковим узвозом в Долину троянд, подивитись на Дніпро, дитина може в сухому фонтані побігать.
Якщо будете на вихідні, можна з дитиною відівідати ляльковий театр
автор Весела бджілка • 07 июня в 13:14
Ответ дляЗяблик протестант
Дуже вдячна за відповідь! Основні наші напрямки значить будуть зоопарк і сосновий парк)