Котомафия• 06 июня в 22:27
Що сказав керівник, після чого ви пішли?
Файна цьоця• 06 июня в 22:29
Прямо так і сказав: ’Голой жопой я тебя не удержу’ - і підписав заяву. Це був один проект, який мав запрацювати, але так і не запрацював.
Галя із Дарниці• 06 июня в 22:29
Руководитель сказал +50% к зп
Но на новом месте мне давали +100%
НаливайКа• 06 июня в 22:30
Як дізнався що я хочу йти , то почав дифірамби мені співати що я супер. А як пішла то хтозна що він там про мене говорив. Але я намагатись завжди йти з попередньої роботи залишившись у гарних відносинах з колективом в керівництвом. На мою нинішню роботу мене порекомендував мій колишній шеф.
Дівчина заглядєніє• 06 июня в 22:31
Пішла на його місце
А він на моє
Думати потрібно, що і кому говорити
А він на моє
Думати потрібно, що і кому говорити
Топтунша• 06 июня в 22:37
Это был новый руководитель. Давил, накидывал дофига новых заданий, причитая, что я ничего не делаю все равно. 2 недели поработала, и решила, что пошёл ты. Сказала, что ухожу, он такой типа вперёд, но все дела передай новенькой (его подруга), в итоге, я ещё даже не уволилась, а он уже уговаривал остаться, потому что понял, что я дофига делала. Предложил надбавку. Потом услышал, что меня уже взяли конкуренты и бесился. Та и фиг с ним
Носки на подтяжках• 06 июня в 22:46
Потерпи ще трохи, це було сказано 125 раз в період 3 роки. Поняла, що брехло. Не розумів, як я можу піти. Він же ясно скзав, треба потерпіти трохи
Цідило правди• 06 июня в 22:55
Постоянно писал в моё нерабочее время. 11 вечера, 5 утра, суббота- воскресенье- пофигу. Я игнорила, ну типа намекала, что это неправильно,но нет.
Колгоспниця• 06 июня в 23:00
я: працюю по 10-12 годин і завжди на звʼязку (я просто люблю працювати), продуктивність за трьох.
директор: хотілося б більше самовіддачі
Душка-свекрушка)))• 06 июня в 23:00
У мене помирав дідусь, я приїхала зранку на роботу, щоб написати заяву за власний рахунок на декілька днів. Мені її не підписали і сказали що це не мама і не тато, нічого страшного. Ну, це був останній день.
Святатабожа• 07 июня в 04:42
Що я підставляю команду, тому що йду в сезон, що він розраховував на мене, і що я погодилась працювати за ту зарплату, яку він платив,але вона була нижче ринку і не переглядалась, років 5.
Неваляшкина• 07 июня в 08:03
Ми тебе підвищимо, але директора підрозділу звільнити не можемо, просто для тебе введемо рівноцінну посаду і ти з ним не працюватимеш. Але було пізно, надто пізно
Тень льва• 07 июня в 08:36
Вивалила мені на стіл всі доки з шафи, коли я була на дистанційці в ковід. Потім звинуватила мене, що у мене на столі бардак, щоб я брала таксі і терміново їхала прибирала і все складала.