ЭкстрасенсиХаЯ• 07 июня в 12:46

Дівчата, ви як купували квартиру, яку суму завдатку давали

Щоб за вами закріпили квартиру?
І як його правильно оформити?
Повинен нотаріус завірювати?
Сама купляю квіти• 07 июня в 12:49
1000 дол- и просмотры ставят на стоп, идёт подготовка к сделке. Нотариус не нужен, достаточно расписки.
Ну и будьте готовы, что если вы передумаете, то задаток вам не вернут, а то есть товарищи,которых очень удивляет эта новость
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 07 июня в 12:50
Ответ дляСама купляю квіти
Та я навпаки дуже хочу купити квартиру
Сама купляю квіти• 07 июня в 12:52
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Та я навпаки дуже хочу купити квартиру
Домовляйтесь із власником про завдаток
Мerida• 07 июня в 12:52
Мне давали 1000$
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 07 июня в 12:53
Тут питання щоб забудовник не передумав.
Бо на вівторок заплановано давати завдаток,а рієлтор від забудовника домовдяється про перегляд з іншими покупцями
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 07 июня в 12:54
Ответ дляСама купляю квіти
Домовляйтесь із власником про завдаток
Квартира від забудовника, домовились з рієлтором від забудовника.
Вона поїхала з міста, буде твльки у вівторок
Регионщица• 07 июня в 12:55
Ответ дляСама купляю квіти
главное, чтобы в договоре про задаток было прописано четко, что если сделка отменяется по вине ПРОДАВЦА - то задаток ОБЯЗАТЕЛЕН к возврату
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 07 июня в 12:56
Ответ дляРегионщица
Перевірю,дякую
Регионщица• 07 июня в 12:56
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
автор, если продажи от застройщика, и через риелтора - то скользко
квартира у застройщика считается проданной, когда подписан договор
до этого - ее можно показывать без проблем
то, что там ваш риелтор собирает задатки... такое себе дельце
напрямую у застройщика купить можно?
Регионщица• 07 июня в 12:57
у их, что отдела продаж нет?
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 07 июня в 13:00
Ответ дляРегионщица
напрямую у застройщика купить можно?
Це рієлтор від забудовника.
І ще момент,вона каже що забудовник може бути присутній на угоді в кінці червня,а якщо треба раніше, то оформлення через представника,через довіреність.
Мені не к спеху,я то можу почекати,але якось так дивно
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 07 июня в 13:00
Ответ дляРегионщица
у их, что отдела продаж нет?
Ні немає,це маленький клубний будинок,є декілька рієлторів від цього забудовника,
Хочу на Балі• 07 июня в 13:02
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Це рієлтор від забудовника.
Не понятно зачем вообще давать задаток в таком случае? Делайте сразу сделку
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 07 июня в 13:04
Ответ дляХочу на Балі
Немає забудовника на місці,щоб оформити угоду
Квартира для мене крута,і я переживаю,щоб її комусь не продали
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 07 июня в 13:05
Ответ дляХочу на Балі
А через довірене лице щось боюсь оформлювати
Ну що ви, мамо!• 07 июня в 13:05
Ответ дляСама купляю квіти
Ми 500, Слава Богу перевірили, там бабушка божий одуванчик, попросили довідку що вона в здравому розумі,
Бабушка зробила сина ’ідіотом’і хотіла без нього продати квартиру
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 07 июня в 13:12
Ответ дляНу що ви, мамо!
Я так розумію,квартиру ви не купили.
Завдаток вам повернули?