Мира всем• 07 июня в 13:25
Дівчата, зайшла сюди просто по-доброму, по-жіночому
Поділитися емоціями під час шопінгу, радістю від покупок, можливо надихнутися вашими, просто побути в цьому милому настрої «побалувала себе і тішуся».
А не отримати інструкцію, як жити автору теми і ще комусь, хто залишив коментар. Та ваш моральний вирок🙈
Не кожен пост - це крик душі. І точно не привід для баталій.
Ми ж на жіночому форумі, а не на смітнику, правда? Чого ганьбитися до того, щоб адміністрація видалила коментарі?
Хіба ми тут не для того, щоб ділитися і хорошим теж, підтримувати одна одну, надихати? 🌸
Я просто хотіла сказати: «Оце я собі у свій вихідний влаштувала маленьке свято і кайфую!» Я хотіла розділити цей настрій. Не більше.
Давайте залишимо простір для радості і не шукатимемо сенсацій там, де їх нема 💗
Гарного дня
Кучерявочка• 07 июня в 13:30
Нажаль, це не зовсім підходящий форум для таких радісних моментів. Тут все зразу обс&руть. Чи то питання, чи то фото, чи то крик про допомогу.
Бачите, он вище вже послали. Поки що майже чемно.
Прикро то все.
Скорая помощь• 07 июня в 14:03
Автор, у вас нет подруг, друзей, родственников, вам не с кем поделиться эмоциями и радостью ? На форуме совершенно разные люди. У кого - то нет денег , кто - то потерял всё из-за войны, у кого - то просто плохое настроение. Вы серьёзно надеялись , что на Советчице , вас и ваши покупки похвалят и вами восхитятся ?) Или вы здесь первый день сидите ?
Мира всем
• 07 июня в 16:45
Ответ дляСкорая помощь
Дякую, що нагадали. Є)