Морковку дай• 04 июня в 00:42

Дівчата, що коїться?

Читаю цей форум вже кілька тижнів і помітила, що ви або дуже самокритичні, або тут реально працює секретна армія ботів. Бо як інакше пояснити те, що так багато наших жінок, частіше гарних, доглянутих, розумних, ще й турботливих господинь пишуть, що з ними щось не так?

Такий контраст із тими ж європейками чи американками - вони можуть виглядати просто, як «до і після» водночас, без надумінь чи надзусиль, але така любов до життя, до себе, така свобода бути різними, справжніми.. Це заряджає. У більшості так. І це не тільки про зовні.

Так, я знаю, що приваблива зовнішність - це приємний бонус від життя, тим більше у нашій країні, але далеко не головне.

Обіймаю кожну, хто зараз намагається звільнитися від цього “треба” та скинути з себе тягар чужих стандартів. Ви вже достатні, такі як є ❤️

Спокійної ночі
Сільський ансамбль• 04 июня в 00:46
тьфу
Дама с собачкой• 04 июня в 00:46
Не розумію про що ви. У нас дівчата люблять себе, доглядають за собою і піклуються про себе. Це так вкорінено як любов до себе , а не «щось не так»
Тому наші завжди більш охайні, ніж ті яким байдуже
Потребую апгрейду• 04 июня в 00:47
Почему мы должны равняться на европеек. Это ли не тот же балласт чужих стандартов?
Хи хи, ну ну• 04 июня в 00:47
Ответ дляДама с собачкой
Уход это клонирование ресницы губы этот сельсктй подход.
язззззь!!!• 04 июня в 00:49
Ответ дляХи хи, ну ну
Почекаю фоточки ваші
Love_Love_Love_• 04 июня в 00:50
Що заряджає? Повно американок психічно хворі з біполярними розладами
Хи хи, ну ну• 04 июня в 00:52
Ответ дляязззззь!!!
Почекаю фоточки ваші
А шо их чекать
Птица секретарь• 04 июня в 00:52
Ох ты ж, сейчас только узнала что оказывается, я не люблю свою фигуру и внешность😂
Сільський ансамбль• 04 июня в 00:53
якісь вивернуті погляди, автор, у вас комплекси
Пацелуйнитуда• 04 июня в 00:54
Мене улибають завжди американки масою в 120+кг і коментарі, що вони люблять себе і їм байдуже на думку інших. Вони бридкі, це факт.
МадамОхмури• 04 июня в 00:54
Ответ дляLove_Love_Love_
у нас тоже. но там хоть лечатся
Куколка-мяуколка• 04 июня в 00:56
Тому що совок- це як поганий лишай, виводитиметься з голів кілька поколінь.
Дама с собачкой• 04 июня в 00:58
Ответ дляХи хи, ну ну
Бачите, яке у вас сприйняття догляду за собою, любові до себе та охайності ?)))
Для вас це сельський підхід , губи і вії.
А комусь це здоровий спосіб життя, правильне харчування, здорова та сяюча шкіра, волосся, зуби в нормі, охайний манікюр, охайний чистий та свіжий одяг …. А ще ментальне здоровʼя та емоційний стан в нормі. Мабуть вам не зрозуміти, губи і вії це ваша межа «доглянутості»….
Тільки мова йшла не про це ))
Хи хи, ну ну• 04 июня в 00:59
Ответ дляДама с собачкой
Тільки мова йшла не про це ))
А про шо про душу
Love_Love_Love_• 04 июня в 01:00
Ответ дляМадамОхмури
у нас тоже. но там хоть лечатся
З чого ви це взяли?
Дама с собачкой• 04 июня в 01:01
Ответ дляХи хи, ну ну
А про шо про душу
Читайте уважно ще раз
МадамОхмури• 04 июня в 01:01
Ответ дляLove_Love_Love_
З чого ви це взяли?
а вы думаете, что дома и там другие люди? у всех одни проблемы по жизни по итогу
Love_Love_Love_• 04 июня в 01:01
Ответ дляМадамОхмури
А це ви до чого написали?
МадамОхмури• 04 июня в 01:02
Ответ дляLove_Love_Love_
А це ви до чого написали?
к тому что и вы ранее написали
Суцільна зрада• 04 июня в 01:03
Ответ дляДама с собачкой
Тільки мова йшла не про це ))
Губи і вії - то 2 год і 1000грн.
А здорова постава, струнке тіло, здорові зуби - щоденна праця над собою.
Охайний (новий) стильний одяг - великі гроші.
Вміння себе вести, говорити - виховання і освіта.
На жаль більшість жінок можуть собі дозволити лише перший пункт.
все по ГОСТу!• 04 июня в 01:21
Автор я вас обнимаю. Спасибо 🤗 как важно помнить что я багиня. Забываю иногда. Автор вы тоже багиня девочки я вас люблю. 💙💛💙💛💙💛
Весела пiсенька• 04 июня в 01:21
Автор,а с какой страны вы пишите или живете,если не секрет?
Дама с собачкой• 04 июня в 01:26
Ответ дляСуцільна зрада
Губи і вії - то 2 год і 1000грн.
Я навіть коментувати це не бажаю 💐
Комиссия50%• 04 июня в 01:26
Ответ дляВесела пiсенька
Я жила в Германии и Нидерландах, в больших городах. Не автор, но отвечу , не вижу как тут принято хаять европеек страшных, не ухоженных. Многие стильно одеты , уверенные в себе (это очень бросается в глаза, по сравнению с нашими женщинами), многие стройные, активные, с целью по жизни.
Весела пiсенька• 04 июня в 01:30
Ответ дляКомиссия50%
Спасибо.Поняла.Большинство нас закомлексованных.Печально.
Залізна тьотя• 04 июня в 02:06
Через те, що чоловіків у нас завжди було менше ніж жінок. А раніше без чоловіка було важко вижити. Тому жінки намагаються бути най най, щоб знайти чоловіка
Янка-угомонись• 04 июня в 06:27
Задовбали. Я в Німеччині. Повно гарних жінок, німкень також. Повно наших, страшних також. Повсюди є гарні і страшні. Ми не найкращі. Й не найгірші. Такі ж самі
Янка-угомонись• 04 июня в 06:28
Ответ дляКомиссия50%
Именно. А наши с ногтями, губами, видно за км. Не все,многие
Мелочунь• 04 июня в 11:41
Ответ дляЗалізна тьотя
от мені цікаво, а як в Австрії після другої світової війни було з чоловіками? в Німеччині? в Польщі? Всяко там з чоловіками був швах, не кращий, ніж в нас.
я думаю, що це спадок совка.
в любий момент чоловік повинен був полягти на благо сталіна чи там віддати інтернаціональний борг, а жінка - стати до станка, клепати снаряди. дитину виховає держава. це був принцип існування совка, і жінка там була на останньому місці. тому так.