Тарабарщина• 07 июня в 23:24
Порадьте недорогий готель в Болгарії, будь ласка
Щоб не було тарганів, їжа більш менш. Розваги, аквапарк це все непотрібно. Виходить лише в кінці червня поїхати, бюджет обмежений. Можливо 9тось знає якесь тихе, чисте місце)
Тарабарщина
• 07 июня в 23:49
Ответ дляСама купляю квіти
Оазіс в Несебрі раніше був не поганий.
Дякую
Не прохожу мимо• 08 июня в 00:00
В тому році були в Святі Влас, міні-готель «Кріс», нам сподобалось
КоКоКоКоКоКо...• 08 июня в 00:07
Ответ дляНе прохожу мимо
Мені взагалі подобається Свєті Влас.
Тихо там і гарні пляжі.
Гладиолус• 08 июня в 00:53
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Мені взагалі подобається Свєті Влас.
Тихо там і гарні пляжі.
Тихо в святом власе? 😆
АБВГДейка• 08 июня в 07:38
Ответ дляГладиолус
Тихо в святом власе? 😆
Ми спали з відкритими вікнами , ніщо не заважало. Можливо від місця розташування залежить
Mariia_touragent• 08 июня в 10:51
Найбільший вибір готелів, в т.ч недорогих економчиків, - саме на великих курортах. І 3*, і 4*- достатньо. Але! Щодо ’спокою’, той же Сонячний Берег, Золоті Піски- аж ніяк тихими не назвеш. І людей вже багатенько, і з кожним днем більшає.
Якщо в пріоритеті ,таки, менші і спокійніші курорти, як варіант- Св.Костянтин та Олена, якщо по бюджету підійде, наприклад Естрея- ціна-якість.
Мозговая пилочка• 11 июня в 13:52
Ответ дляMariia_touragent
Якщо обрати готель в Сонячному Березі, але ближче до Святого Власу там спокійніше, як на мене, ніж зі сторони Несебра.
Mariia_touragent• 11 июня в 22:39
Ответ дляМозговая пилочка
Щодо ’спокою/тиші’ : не помітила особливої різниці, а ось щодо моря- було гарніше в сторону Св. Власа.