Сіточка• 09 июня в 15:11

Сукня для низьких худих та блідих

Дано:158 см.зросту, 47кг. ваги бліду шкіру та 38 років.
Знайти: сукню, або щось більш менш нарядне, аби натягти на випускний до дитини.
Мені подобається як на фото, але з моїм зростом, мабуть і дивитись не варто :(
Меряю линейкой• 09 июня в 15:13
Так мерять надо.
Надежда наш компас• 09 июня в 15:14
Платье в пол будет на ваш рост
Не худа ні разу• 09 июня в 15:14
а чому не варто?
Наполеон Бонапарт• 09 июня в 15:14
В мене теж такий зріст, така довжина дуже подобається, як раз купила вчора, вага у вас дозволяє любі сукні вдягати
Надежда наш компас• 09 июня в 15:14
Я тоже бледная((( даже синюшная мне красный не идет кожа становиться еще хуже на вид
автор Сіточка • 09 июня в 15:17
Вчора заскочила в Vovk цілих три сукні на мене знайшли, на фото одна з них
автор Сіточка • 09 июня в 15:18
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Де купували?
Запасная спина• 09 июня в 15:18
Ответ дляСіточка
В грудях ’грустненько’
nabludatel• 09 июня в 15:19
Ответ дляСіточка
На вас гарна.
З якої вона тканини?
автор Сіточка • 09 июня в 15:20
Ответ дляЗапасная спина
В грудях ’грустненько’
Точно, треба було в старості ’плоска’ додати
Прибираю щодня• 09 июня в 15:22
У меня 160 рост, на мне очень красиво смотрятся длинные платья. Зара и Манго отлично сидят, там где на фото у моделей, длина до середины икры
автор Сіточка • 09 июня в 15:22
Ответ дляnabludatel
На вас гарна.
З якої вона тканини?
Мені здається я як гном в ній
Не худа ні разу• 09 июня в 15:23
подивіться в Некст, сукні petit, в них чудові лекала для приталених виробів для дюймовочок. і талія буде на місці, і під руками сзаду не буде ’крил’, і довжина, щоб не мести нею підлогу.
в мене такі самі параметри, як у вас. всі літні (і не тільки) сукні - з Некст
автор Сіточка • 09 июня в 15:27
Ответ дляНе худа ні разу
Думала, про некс, але вже часу нема, 20.06 мушу бути гарною :)
Библиотекарь• 09 июня в 15:27
Ответ дляСіточка
Не плохое
Но мне не сильно нарядно
Я бы что-то еще поискала (а это можно купить просто ходить)
Не худа ні разу• 09 июня в 15:28
Ответ дляСіточка
маєте встигнути
Луноходик_Ик• 09 июня в 15:28
Ответ дляСіточка
Мені здається я як гном в ній
Оно просто страшное и не на праздник
Со старпоста идеально
автор Сіточка • 09 июня в 15:31
Ответ дляБиблиотекарь
Не плохое
Но мне не сильно нарядно
Тут я погоджуюсь, якесь воно не святкове чи, що
Не худа ні разу• 09 июня в 15:31
Ответ дляЛуноходик_Ик
Оно просто страшное и не на праздник
Со старпоста идеально
мені теж воно сподобалось, але може бути задовгий ліф
Хропочка з гривкою• 09 июня в 15:31
Подивіться костюми
З вашою фігурою можна розгулятись ого-го
Є на Нексті класні з жилеткою та брюками
Луноходик_Ик• 09 июня в 15:32
Ответ дляНе худа ні разу
Нет, оно отлично сядет, красное
Гитта Ягг• 09 июня в 15:36
Вот именно в таком платье как в стартпосте вы будете отлично выглядеть. Платье на запах, отлично смотрится на разных фигурах и при разном росте. Цвет нужно конечно на вас смотреть и подбирать, чтобы был к лицу.

То, что вы в комментах выложили - чистая чепуха, оно вам не идет, не сидит и не нарядное.

У вас хорошая фигура, нет лишнего веса, нежная клжа, зачем ерунду смотреть?
мегамоСГ• 09 июня в 15:38
Я 155 ношу довгі сукні і мені чудово. Краще приміряти
Не худа ні разу• 09 июня в 15:39
Ответ дляСіточка
Мені здається я як гном в ній
воно ще й скляне
автор Сіточка • 09 июня в 15:58
Те яке в старості, на мене точно завелике. Якщо хтось знає де такого плану дивитись в розмірі хс буду вдячна
r25-1• 09 июня в 16:08
смотря какая грудь. с маленькой, это платье-смешно
автор Сіточка • 09 июня в 16:24
На Next знайшла подібного фасону, навіть розмір є, варто такий варіант розглядати?
Радикальная• 09 июня в 16:37
усі сукні треба міряти.крапка.оці покупки в інеті-це бред. сукня має ідеально пасувати,гарно сісти,а для цього її треба одягнути. усі сукні на запах з 1-1,5 р грудей-смішно виглядає
Ку-кусик• 09 июня в 19:00
Ответ дляСіточка
Бліда моль. З вашою фігурою ви покоряти можете той випускний)
автор Сіточка • 09 июня в 20:22
Ответ дляКу-кусик
Це якщо мати смак і в цьому розбиратись, ніколи не вміла підібрати гарні речі. Якщо ні попи ні грудей, то не так то просто