И.О. людини• 10 августа в 23:13
Дівчата, яка кофтинка пасує краще до цієї спідниці?
І як краще? На випуск чи заправити?
И.О. людини
• 10 августа в 23:16
А поясніть будь ласка, що означає той смайл клоун? А то бачу часто, а що воно таке, хмммм
Первая ласточка инфляции• 10 августа в 23:23
Спідниця з принтом- заправлено. щоб не перекривався принт і підкресоювалася талія. І ту і ту можно.
И.О. людини
• 10 августа в 23:25
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Дякую.
ПрипоРошенная• 10 августа в 23:31
Ніяка
Я б взяла прилягаючий верх
Якщо болить, випий таблетку 🤦
Я б взяла прилягаючий верх
Якщо болить, випий таблетку 🤦
Налогообложу• 10 августа в 23:29
Обе хорошо смотрятся. Две нельзя оставить? Или не хотите такие похожие вещи?
Дорого комплект выходит? Мне нра!
И.О. людини
• 10 августа в 23:42
Ответ дляНалогообложу
Дорого комплект выходит? Мне нра!
2 купила. Переплутали й прислали інший колір, обидві залишила. Спідниця 3000, кофтинки по 1000 зараз, були 2000.
И.О. людини
• 10 августа в 23:46
Ответ дляНалогообложу
Дорого комплект выходит? Мне нра!
Не знаю, чи є в них ще ця акція. Це сповіщення за минулий місяць, тільки що побачила
Бяки-козяки• 11 августа в 00:29
Ответ дляИ.О. людини
Гугл знает все
Налогообложу• 11 августа в 08:33
Ответ дляИ.О. людини
Класс! Желаю вам его ещё и осенью выгулять на заграничных морях!
Отлично смотрится.
И.О. людини
• 11 августа в 09:19
Ответ дляНалогообложу
Отлично смотрится.
Дякую. Але тут.вже написали, що то для дачі, що ніяке. Але мені до вподоби, інакше я б не купила 2. А от яка краще зі спідницею, не могоа визначитись. Та і набрала на пігулках 8 кг за пів року, то не знала, чи ховати жирок і на випуск)) чи можна заправити. Я ще не звикла до себе нової
ХикориДикори• 11 августа в 12:00
Ответ дляИ.О. людини
Триндець. Топи на вигляд як секонд-хенд. Спідниця нормальна. Може спробуєте якийсь інший верх до неї?
И.О. людини
• 11 августа в 12:47
Ответ дляХикориДикори
Не хочу. Ці до вподоби
Налогообложу• 11 августа в 13:59
Ответ дляИ.О. людини
Не слушайте всякий бред. Реально нужные вещи в летнем гардеробе. Я в начале лета такого типа юбку в Колинсе нашла, но там такой объёмный подъюбник был (а я тоже поправилась), что я как с самовара слезла. А у вас прям классно смотрится. Вам хорошо, честно. Не знаю, что движет ядовитыми жабами, кто пишет всякую чушь.