Сіточка• 09 июня 2025
Сукня для низьких худих та блідих
Дано:158 см.зросту, 47кг. ваги бліду шкіру та 38 років.
Знайти: сукню, або щось більш менш нарядне, аби натягти на випускний до дитини.
Мені подобається як на фото, але з моїм зростом, мабуть і дивитись не варто :(
Ку-кусик• 09 июня 2025
Ответ дляСіточка
Це якщо мати смак і в цьому розбиратись, ніколи не вміла підібрати гарні речі. Якщо ні попи ні грудей, то не так то просто
У мене теж колись не було ні попи, ні грудей. Прекрасні були часи😂