Перемелица• 10 июня 2025

Запах от новой кровати

Доброй ночи! Месяц назад купили ребенку кровать с мягкими быльцами, обшитую всю тканью, фабричное производство, не дешевая, была надежда на качество, но это ужас… запах так и держится, не могу понять чего именно, вроде б должно быть внутри дерево и фанера, но до состояния «дерет в горле», если долго находиться рядом с ней. Как быть в этой ситуации, кто сталкивался, подскажите, чего удалось добиться?
ПампушОК• 10 июня 2025
А чего вы хотите добиться от кровати?
Маю декілька думок• 10 июня 2025
Клей може так смердіти. Він токсичний
:(
Маю декілька думок• 10 июня 2025
Автор, а хто виробник?
Папобус• 11 июня 2025
мы так кровать купили из дерева, так она потом нескольок месяцев в разобраном виде на балконе выветривалась, т.к. вся комната пахла, вроде как деревом с лаком, потом выветрилась и вроде норм сейчас
Не против• 11 июня 2025
Ми так колись купували ліжко-«чердак» (під замовлення) в доволі недешевій фірмі, там де відповідна якість і сертифікати…і теж був запах. Не сильний, але був. Не памʼятаю тільки, ліжко було з дсп, чи дсп+мдф. Перший раз тоді с таким стикнулася.
Не против• 11 июня 2025
Ответ дляПапобус
А якої фірми купували? Дерево фарбоване чи просто вкрите лаком?
Папобус• 11 июня 2025
Ответ дляНе против
фирму не помню, но было не дешево, это было 10 лет назад. Дерево масив покрытый лаком.
Не против• 11 июня 2025
Ответ дляПапобус
Дивно тоді, я думала, що якщо просто дерево+лак, то ніякого запаху не має бути. Ми за останні два роки брали собі деревʼяне ліжко(наш виробник), старшій дитині з Ікеї і все ок. Ніякого запаху взагалі не було.
Папобус• 11 июня 2025
Ответ дляНе против
ну мы себе тоже брали позже деверо тонированное и не воняло, а вот та детская кровать была с сюрпризом..
Не против• 11 июня 2025
Ответ дляПапобус
Я вище писала, у нас теж років 10 назад була схожа ситуація з дитячим ліжком, виробник Снайт. Добре, що була можливість і ліжко пів року вивітрювалось, дитина там не спала.
Маю декілька думок• 11 июня 2025
Ответ дляНе против
Так смердить не лак, а клей
Не против• 11 июня 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Так смердить не лак, а клей
Значить клей неякісний, не відповідає нормам. Якісне ліжко не повинно мати по сторонніх запахів.
Сумка з негодою• 11 июня 2025
Орендуйте пристрій вимірювання рівню формальдегіду, це недорого. І заодно перевірите всю квартиру- меблі, кухню.
У мене фонила стара кухня, трохи шафа, все з дсп. Лак теж може фонити.
Особливо, коли збільшується вологість повітря, показники стають не дуже приємні. А ми цим дихаємо, потім болячки незрозуміло звідки.
автор Перемелица • 11 июня 2025
Ответ дляСумка з негодою
Добрий день, дякую! А Ви можете підказати де саме орендували?
Сумка з негодою• 11 июня 2025
Ответ дляПеремелица
Добрий день!
У Києві тут https://budprokat.kiev.ua/ua/contacts.html
На Пластовій вул. Треба дзвонити уточнювати, в якому філіалі є в наявності.
автор Перемелица • 11 июня 2025
Ответ дляСумка з негодою
Добрий день!
Дуже вдячна!
МаТраСы• 29 июня 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Так смердить не лак, а клей
нітролак з розчинником смердить не один тиждень