Лика-прилипка• Изменено 11 июня 2025

потрібна порада по відпочинку

турагент запропонував три варіанти (апартаменти / готель) просто ніякі.
Будівлі на 3-4 номери, такі зовні і всередині просто мрак.

Паралельно знайома дала контакт того (надійна людина), хто займається нерухомістю і може здати на короткий термін апартаменти. Шикарне житло виходить не так дорого. Але сто організаційних питань: перельот, трансфер, мед страховка і т.д.
Я можу посидіти вечір і пошукати, але добами це робити просто нема можливості, бо працюю, ще й досвіду нема в таких питаннях.
Потрібна порада, як все самому організувати? чи можливо, якщо в часі обмежені? чи лише турагент без варіантів? бо я не знаю тоді, чи варто їхати взагалі, якщо вже виглядає ’такоє’.
P.S. для мене відпочинок це або готель із шведською лінією, або квартира нормальна. Але не якісь міні готельчики на пару номерів, де і зовні шанхай і всередині навіть по фото не дуже все.
автор Лика-прилипка • 11 июня 2025
Ответ дляКороль дивана
Щойно повернулися з египту, зря ви так, найкращий відпочинок на ол інклюзів з 0 проблем, тим більше ви з дитиною
По Чорногоріі- були в Бечічах під Будвою, апартаменти дешевше готеля, там пару вуличок які виходять на море, все під рукою, магазини, фрукти, піца, кафешки- харчування без проблем. В магазині жарять при тобі до речі стейки, шашлики, ковбаски, хоча таке просте харчування нам обійшлось +50% до туру) і це по курсу €-10грн
Нам організовував все туроператор, то на перший погляд все легко, літак, трансфер, апартаменти. Але житло нам не сподобалось спершу, так воно простеньке) туроператор запропонував заміну, тільки втратили час на перегляди, бо все нормальне по місцю давно заброньоване. Звикли до того шо є і по ітогу теж був дуже класний відпочинок👏 але зовсім інший ніж олінклюзів
будьте готові, що лежаки платні 10 евро і до моря треба пройтись, це не перша лінія. Все вирішувати і планувати самій, якщо зможете то плануйте
1 лежак 10 євро?
скажіть, а з їжею є в кафе дієтична кухня чи , наприклад, купити в готелях харчування на шведській лінії (не там, де проживання) ?
Kapitoshka7• 11 июня 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Это у вас не было детей с особенностями питания. У меня есть,потому я автора понимаю
Ну не знаю, на худой конец в ресторане отеля всегда есть овощи без ничего
Kapitoshka7• 11 июня 2025
Ответ дляЛама_мама
Італія , виїзд Львів
🌴 *Montecarlo Hotel 3**
https://www.booking.com/hotel/it/montecarlo-rimini...
📅 12 серпня (7 ночей + 2)
🚌 Львів 07:00 → RIMINI 21:00
🔙 21 серпня
🚌 RIMINI 11:00 → Львів 18:00
🧑 Standart Room (No A/C) (2 дорослих)
🍷 Сніданки
🔥 38 145 ₴

🌴 *Annamare 3**
https://www.booking.com/hotel/it/annamare.ru.html
📅 05 серпня (7 ночей + 2)
🚌 Львів 07:00 → RIMINI 21:00
🔙 14 серпня
🚌 RIMINI 11:00 → Львів 18:00
🧑 Standard Room (2 дорослих)
🍷 Сніданок і вечеря
🔥 42 125 ₴

🌴 *Monica 3**
https://www.booking.com/hotel/it/monica-rimini.uk....
📅 12 серпня (7 ночей + 2)
🚌 Львів 07:00 → RIMINI 21:00
🔙 21 серпня
🚌 RIMINI 11:00 → Львів 18:00
🧑 Standard Room (2 дорослих)
🍷 Сніданки
🔥 42 240 ₴

🌴 *Mamy Hotel 2**+
https://www.booking.com/hotel/it/mamy.uk.html
📅 05 серпня (7 ночей + 2)
🚌 Львів 07:00 → RIMINI 21:00
🔙 14 серпня
🚌 RIMINI 11:00 → Львів 18:00
🧑 Double Room Standard (2 дорослих)
🍷 Сніданок і вечеря
🔥 49 135 ₴

🌴 *Montecarlo Hotel 3**
📅 12 серпня (7 ночей + 2)
🚌 Львів 07:00 → RIMINI 21:00
🔙 21 серпня
🚌 RIMINI 11:00 → Львів 18:00
🧑 Standart Room (No A/C) (2 дорослих)
🍷 Сніданок і вечеря
🔥 50 815 ₴

🌴 *Artide Hotel 3**
https://www.booking.com/hotel/it/artide.uk.html
📅 12 серпня (7 ночей + 2)
🚌 Львів 07:00 → RIMINI 21:00
🔙 21 серпня
🚌 RIMINI 11:00 → Львів 18:00
🧑 Twin Room Standard (2 дорослих)
🍷 Сніданок і вечеря
🔥 50 915 ₴

🌴 *Noah Beach 3**
https://www.booking.com/hotel/it/noah-rimini.uk.ht...
📅 05 серпня (7 ночей + 2)
🚌 Львів 07:00 → RIMINI 21:00
🔙 14 серпня
🚌 RIMINI 11:00 → Львів 18:00
🧑 Standard Room (2 дорослих)
🍷 Сніданок і вечеря
🔥 58 610 ₴
У автора там где-то мелькало 500 дол. Это не та цена...
автор Лика-прилипка • 11 июня 2025
Ответ дляKapitoshka7
хіба я писала таке?
Давно без алко• 11 июня 2025
Я все купую і бронюю сама вже багато років, послугами турагентів не користуюся , мені ок. А зараз ще й чат gpt гарно допомагає 🤣
НеГолосую• 11 июня 2025
Я багато років все планую сама .
Спочатку купую квитки. Потім під ці дати шукаю житло на букінг.
В Будву не ражду, там брудно і шумно, мені не комфортно. Краще Бечічі, пляж кращий, спокійніше, до Будви можна пройтись пішки.На пляжах багато курять і бички засовоють прям в пісок, вони там скрізь(
Доречі трансфер з аеропорту до готелю також замовляю на букінгу, або користуюсь місцевим транспортом, де є така можливість
автор Лика-прилипка • 11 июня 2025
Ответ дляНеГолосую
Я багато років все планую сама .
а страховку де купуєте?
Не вмію заміряти• 11 июня 2025
Ответ дляЛика-прилипка
а страховку де купуєте?
Найдите тут ник Yuk@ , девочка Валерия. Просто шикарный турагент и приятный человек. После первой поездки с ней я больше не имела сомнений, у кого заказывать. Подругу отправила к ней, та тоже была с семьей довольна. Она подбирает на ваш бюджет что-то более приличное, все расскажет, где ччто рядом и как доехать куда-то, если вам хочется чего-то еще. Все вопросы с лежаками, кафе, магазинами. Потому что лично бывала, как я поняла, в отелях, которые советует. Даже если отель скромный, отдых всегда был приятным и без нервов лишних. Я так понимаю, вы особо и не ездили никуда еще. Поэтому, очень рекомендую Валерию.
автор Лика-прилипка • 11 июня 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
дякую
НеГолосую• 11 июня 2025
Ответ дляЛика-прилипка
а страховку де купуєте?
Polis.ua
Электричка• 11 июня 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Мені Болгарію за 40 тис грн (тижд на 2х з дитиною) пропонували готель з 2разовим харчуванням.
Тому це б нам підійшло, але Болгарія.

а як альтернатива - просто ... в Греції і Чорногорії
Автобусом? Боже збав..
Электричка• 11 июня 2025
Ответ дляФайна_зупка
Поедьте в Болгарию - это и море, как купание, и морской целебный воздух. С таким ребёнком лучше на дольше поехать для здоровья.
Поищите что-то подходящее
І море з мазутом, забули додати
автор Лика-прилипка • 11 июня 2025
Ответ дляЭлектричка
Автобусом? Боже збав..
авіа
автор Лика-прилипка • 11 июня 2025
Ответ дляЭлектричка
І море з мазутом, забули додати
дійсно? читала в неті, але на рівні страшилок
Электричка• 11 июня 2025
Ответ дляЛика-прилипка
авіа
Звідки і куди авіа?
90x60x90• 11 июня 2025
Ответ дляЛика-прилипка
дякую.
але от агент Поїхали з нами просто сказала подивитись на готель, який виставили останній - і все. За пару хв написала як мені - а я не знаю, як мені, на букінгу рейтингг 6, відгуки погані, я хотіла декілька варіантів. ніяких пропозицій, рекомендацій.
тому я і подумала, що можна самій.
Попитайте по знайомим нормального відповідального турагента, і буде Вам щастя. Правда, зараз високий сезон, що вносить свої корективи...
автор Лика-прилипка • 11 июня 2025
Ответ дляЭлектричка
Звідки і куди авіа?
Варшава - Бургас
Король дивана• 11 июня 2025
Ответ дляЛика-прилипка
1 лежак 10 євро?
Можна просто на піску, хто до чого звик..
Харчування доп в готелі точно ні
В кафе дітям замовляли супчики
Але в апартаментах є посуд і все необхідне, можете готувати самі як вдома
Ось наші апартаменти, по розташуванню дуже зручно було, все необхідне під рукою, можна сусідні дивитися
знайшла навіть тур від 30 тис з трансфером і дорогою автобусом
https://www.otpusk.com/hotel/20436-Sofia_Apartment...
Не люкс відпочинок, але багато є де погуляти, красива набережна з безліччю пляжів, поруч Будва з старим містом та портом, звідти можна екскурсіі взяти на корабликах або таксі 5-10€ в светі стефан, котор, петровац
Там все розмивчато• 11 июня 2025
Ответ дляЛама_мама
Італія , виїзд Львів
🌴 *Montecarlo Hotel 3**
📅 12 серпня (7 ночей + 2)
🚌 Львів 07:00 → RIMINI 21:00
🔙 21 серпня
🚌 RIMINI 11:00 → Львів 18:00
🧑 Standart Room (No A/C) (2 дорослих)
🍷 Сніданки
🔥 38 145 ₴

🌴 *Annamare 3**
📅 05 серпня (7 ночей + 2)
🚌 Львів 07:00 → RIMINI 21:00
🔙 14 серпня
🚌 RIMINI 11:00 → Львів 18:00
🧑 Standard Room (2 дорослих)
🍷 Сніданок і вечеря
🔥 42 125 ₴

🌴 *Monica 3**
📅 12 серпня (7 ночей + 2)
🚌 Львів 07:00 → RIMINI 21:00
🔙 21 серпня
🚌 RIMINI 11:00 → Львів 18:00
🧑 Standard Room (2 дорослих)
🍷 Сніданки
🔥 42 240 ₴

🌴 *Mamy Hotel 2**+
📅 05 серпня (7 ночей + 2)
🚌 Львів 07:00 → RIMINI 21:00
🔙 14 серпня
🚌 RIMINI 11:00 → Львів 18:00
🧑 Double Room Standard (2 дорослих)
🍷 Сніданок і вечеря
🔥 49 135 ₴

🌴 *Montecarlo Hotel 3**
📅 12 серпня (7 ночей + 2)
🚌 Львів 07:00 → RIMINI 21:00
🔙 21 серпня
🚌 RIMINI 11:00 → Львів 18:00
🧑 Standart Room (No A/C) (2 дорослих)
🍷 Сніданок і вечеря
🔥 50 815 ₴

🌴 *Artide Hotel 3**
📅 12 серпня (7 ночей + 2)
🚌 Львів 07:00 → RIMINI 21:00
🔙 21 серпня
🚌 RIMINI 11:00 → Львів 18:00
🧑 Twin Room Standard (2 дорослих)
🍷 Сніданок і вечеря
🔥 50 915 ₴

🌴 *Noah Beach 3**
📅 05 серпня (7 ночей + 2)
🚌 Львів 07:00 → RIMINI 21:00
🔙 14 серпня
🚌 RIMINI 11:00 → Львів 18:00
🧑 Standard Room (2 дорослих)
🍷 Сніданок і вечеря
🔥 58 610 ₴
Автобус?
пу_пугренчик• 11 июня 2025
Ответ дляДавно без алко
а как он помогает?
Файна_зупка• 11 июня 2025
Ответ дляЭлектричка
І море з мазутом, забули додати
Я вчера приехала из Несебра, также была на пляже Солнечный берег.
Прекрасно провели время, отдохнули, накупались. Вода 21-22 ,
Были 4 дня,
Мазут не видели.
Можно, конечно, искать во всём недостатки.
Но зачем?
дожену і ощасливлю• 11 июня 2025
не читала тему повністю, ймовірно вам це писали, тому можливо повторюсь.
з України є декілька відносно простих маршрутів, як дістатись до найближчих аеропортів:
1. Поїзд Київ-Перемишль + електричка Перемишль-Краків/Катовіце і т.п
2. Поїзд Київ-Кишинів
3. Поїзд Київ-Чоп + електичка Чоп-Будапешт
4. Поїзд Київ-Хелм + електирчка Хелм-Варшава
(ймовірно, ще є гарні варіанти)
далі ви вже від цих точок шукаєте авіа, можна на сайті kiwi.com
Але зважте гарно свої сили щодо готовності їхати оце так, з багатьма пересадками. Бо за відсутності досвіду самостійних подорожей (а тільки ол-інклюзив) це може бути капець яким стресом.
Мама Никитки-2• 11 июня 2025
Ответ дляФайна_зупка
На фото была Черногория.
Вы и в Болгарии такой же эксперт, как и в географии.
Та мені пофіг, що на тих фото було.
І так, я не профі по Болгарії, була там в 94 році і мені на все життя вистачило.
ПС, я так зрозуміла ви прям профі в географії? Всі всі маленькі міста світу знаєте? Чи з географією у вас так само як і з Америкою. Незважаючи на 3-річне проживання там?