Большой секретик• 11 июня 2025

Чи можна якось обійти податок на продаж каартири

Яка була у власності жекілька місяців?
Пуки-куки• 11 июня 2025
ніяк.
Домашка• 11 июня 2025
Сколько хитро*опых
ПлюшкамиБалуюсь• 11 июня 2025
Потрібно було не отримувати право власності, продали б по переуступці, податок був би менший. Якщо мова про новобудову.
Фрикаделька• 11 июня 2025
продавати пізніше
автор Большой секретик • 11 июня 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А у мене мабуть і немає права власності ще, будинок ще не зданий
Нехай щастить• 11 июня 2025
Ответ дляФрикаделька
продавати пізніше
Три роки у випадку автора
автор Большой секретик • 11 июня 2025
Ответ дляДомашка
Сколько хитро*опых
В росії?
ПлюшкамиБалуюсь• 11 июня 2025
Ответ дляБольшой секретик
Тоді там немає великих податків. Просто порахуйте та додайте до ціни.
ПлюшкамиБалуюсь• 11 июня 2025
Вам у відділі продажу допоможуть.
автор Большой секретик • 11 июня 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
То тих 5% не буде тоді, вірно?
Люблю пиво• 11 июня 2025
Ответ дляБольшой секретик
То ви тільки майнові права можете продати
автор Большой секретик • 11 июня 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Вам у відділі продажу допоможуть.
Дякую, Ви мені дуже допомогли
Пиу!Пиу!• 11 июня 2025
Чому такі малі пенсії? Чому такі малі допомоги на дитину? Чому не ремонтують дороги? Чому лікарні обідрані? - кричали вони.
І водночас пошепки: Як обійти сплату податків?
Пульт от линолеума• 11 июня 2025
Если дом не сдан, то и квартиры нет. Есть имущественные права по договору инвестирования. Передачу этих прав вы будете оформлять у застройщика.
автор Большой секретик • 11 июня 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Все, заспокойтесь, мені цей податок взагалі не потрібно платити. Але дякую за Вашу громадянську позицію )
ПлюшкамиБалуюсь• 11 июня 2025
Ответ дляБольшой секретик
То тих 5% не буде тоді, вірно?
Спитайте у них.
Я теж хотіла по переуступці, але будинок здали, я затягнула з рішенням про продаж, довелося отримувати право власності.
Знаю, що без того великого відсотку було б, який накладають на продаж після отримання права власності. А мінімально, може, є якісь витрати.
КонФФетОшка• 11 июня 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Цікаво виходить- отримай зп заплати податки, щ тої зп придбай нерухомість знову заплати податки, а потім при продажі ще раз заплати податки. А ох*ли вони?
Лагшмивара• 11 июня 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
А все автор с ее квартирой в которой она и не жила. Все она виновата. Пусть вообще все деньги от продажи вам на пенсию перечислит, вот справедливость восторжествует!
Тролю як можу• 11 июня 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
бо обдирають до ниток...
Ондатрова шуба• 11 июня 2025
Ответ дляБольшой секретик
занизить оценку майнових прав
Агент Пинкертона• 11 июня 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Налог не платиться, если вы не продаете недвижимость, которая более 3 лет в собственности, и первая продажа за год.
Что в этом не так?
КонФФетОшка• 11 июня 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Что в этом не так?
Ми платили, у власності у чоловіка було 20 років, просто була стара приватизація без кадастрового номеру.
Агент Пинкертона• 11 июня 2025
Ответ дляКонФФетОшка
То есть вы им превалировали позже и сразу продали?
КонФФетОшка• 11 июня 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Оформили кадастровий і продали.
ПлюшкамиБалуюсь• 11 июня 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Что в этом не так?
.
Маю сечі• 11 июня 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
А податки при этом большие.
Швидка Настя• 11 июня 2025
Ответ дляДомашка
Сколько хитро*опых
Ну почему же,берём пример с ’я вам не лох какой-то’
Маю сечі• 11 июня 2025
Ответ дляКонФФетОшка
И сколько заплатили?
Запасная спина• 11 июня 2025
если не сданный новострой- в отдел продаж.

у нх делаете договор уступки с покупателем. они какой-то процент берут - в пределах 1-3 % от цены по договору (гривны, которые офиц платили застройщику), а на сколько договоритесь с покупателем- ваше дело .

этот процент сразу на покупателя договоритесь, так как нет нотар . услуги и договора
КонФФетОшка• 11 июня 2025
Ответ дляМаю сечі
И сколько заплатили?
Много, там оценка была сумасшедшая