Ms. Сама прямота• 01 июня в 15:42
А що реально всі хто на Промі продає, платять податки зі всіх продажів?
Барабасиха• 01 июня в 16:05
Для чого платити з кожного продажу...? Є ФОП (в мене 2 група), фіксований податок, не залежно від продаж. Головне вписатися в річний ліміт 6+ млн.грн.
Ms. Сама прямота
• 01 июня в 16:07
Ответ дляБарабасиха
А скільки це податків виходить на рік?
Барабасиха• 01 июня в 16:10
Ответ дляMs. Сама прямота
А скільки це податків виходить на рік?
Щомісячно. Якщо ви офіційно працюєте і ваш роботодавець сплачує ЄСВ, то платити ЄСВ з фопа не треба, вірніше, можна не платити.
Пліткарка• 08 июня в 11:35
Там великі відсотки за кожний продаж знімають. А потім ще банк свої відсотки знімає за переказ коштів