Помилуйте мадам• 11 июня 2025

Кого б обрали з воловіків?

1 -50 років, забезпечений дуже , не любить нікого, крім себе
2-35 років, не забезпечений дуже, любить мене
Замрійлива• 11 июня 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Навіть тут пишуть, що у багатьох і в 60 ще ого го
ну не огого - но секс есть
Пупс• 11 июня 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Тут і не таке напишуть і народжують в 50.
Замрійлива• 11 июня 2025
Ответ дляФляшунька
Думаю,що 15-завелика різниця,декілька років і 50-річний вже дід,а ви молода жінка.старіти краще буде з 35-річним
в 35 без денег можно быстрее состарится
Колупалочка• 11 июня 2025
Хіба ревуть воли, як ясла повні?

хто з них хто?
автор Помилуйте мадам • 11 июня 2025
Ответ дляПупс
Знаю жінку, що в 47 народила двійню )) еко
Пупс• 11 июня 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Та хоч трійню. Ризики величезні.
автор Помилуйте мадам • 11 июня 2025
Ответ дляМуууумие
А вы что-то имеете от этих отношений?
Оплачує мої жіночі хотілки
Але не більше
Хоча міг би набагато більше
Муууумие• 11 июня 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Вам точно есть 35? В 60 редко, какой мужчина будет ого-го, 15 лет разница в таком возрасте уже ощущается, он ещё пару лет похорохорится, потом будет обычный дед. Ищите третий вариант.
Пупс• 11 июня 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Оплачує мої жіночі хотілки
Але не більше
Хоча міг би набагато більше
А нафіга обирати? Вони взаміж звуть? Один оплачує хотєлки, інший тішить.
автор Помилуйте мадам • 11 июня 2025
Ответ дляМуууумие
Сложно судить, мало вводных данных, но второй без денег вам быстро разонравится.
И сколько вам лет?
Заикальница• 11 июня 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Почуттів нема
Але розумію, що перший вигідніший варіант
А в чому проявляється любов другого до вас?
Пупс• 11 июня 2025
Ответ дляЗаикальница
На гітарі під вікном грає, бузок носить, співає я подарю тєбє звєзду....
Снідаю авокадо• 11 июня 2025
А ви що отримаєте від цих чоловіків?
Залишайтеся з обома. Судячи з усього, вони обоє лиш секс і пропонують
Муууумие• 11 июня 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Оплачує мої жіночі хотілки
Але не більше
Хоча міг би набагато більше
Ну, значит, пользуйтесь моментом пока он вас хочет и может, просите больше, и ищите третий вариант ) молодого и богатого ))) ну, хотя бы толкового и перспективного, кому не нужен пинок под зад, чтоб зарабатывать
автор Помилуйте мадам • 11 июня 2025
Ответ дляМуууумие
Тобто в 50 у більшості вже не стоїть?
Пупс• 11 июня 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Тобто в 50 у більшості вже не стоїть?
А хтось спав з більшістю і може відповісти на ваше питання? В 50 очевидно що ерекція вже не та і не так часто, в 35 краще за логікою. Якщо чоловік здоровий. В мого в 51 ще стоїть але поміж сном і сексом, він обере перше
Заикальница• 11 июня 2025
Ну обʼєктивно, якщо ви жодного з них не любите то беріть поки першого, той хоч «хотєлки» оплачує , бо другому так розумію і на те грошей бракує. Як то кажуть з паршивої вівці хоч шерсті клок. А компліменти вам може казати chat gpt.
Щедрик ведрик• 11 июня 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Оплачує мої жіночі хотілки
Але не більше
Хоча міг би набагато більше
Це може бути його ліміт для вас. Маю одного такого знайомого. Гроші має, вміє заробляти, себе любить страшно, але козел ще той. Колись він навіть вираховував, що йому вигідніше: наймати повію чи кружляти для сексу якусь дівчину з сайтів знайомств.
Може є сенс взагалі пошукати іншого?
Фляшунька• 11 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
в 35 без денег можно быстрее состарится
По-перше,автор не вказала низькій дохід другого,можливо це наприклад 100т
По-друге,ну я ще не бачила щоб чоловік в 40 виглядав на 60,можливо у вас таке оточення,але це….ну не знаю
Що вона через 10 років в свої 45 буде робити з дідом 60 років?
Ну а по-третє,почуттів ні до кого немає,то шукати 3-го
долой_лама• 11 июня 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Тільки я зайшла почитати, хто такі воловікі?

Другого. Якщо дійсно любить, то гори зверне заради вас і стане забезпеченим в тому числі
Фух, стало понятно кто такие нищеброды. Это люди неспособные любить.
долой_лама• 11 июня 2025
Ответ дляФляшунька
Для початку скільки вам років?і до кого у вас є почуття?
долой_лама• 11 июня 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Почуттів нема
Да нахрен вы ему нужны. Он вам квартиру, машину купил? Вам вообще пофиг с кем в постель ложиться?
долой_лама• 11 июня 2025
Ответ дляПупс
Для тебя лежу я на диване…
Муууумие• 12 июня 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Тобто в 50 у більшості вже не стоїть?
Разные есть, в 50 ещё стоит, но сравнивать с 30-40 - летними нельзя, но в 55 уже не то, в 60 тем более. Ему будет 60, старый дед, уже старческий запах есть, а вам будет 45, ещё молодая женщина. Это нам в 20 мужчины старше на 15 лет кажутся вау, потому что им 35 )) потом возраст берет свое, как бы не следил за собой