Приму в дар• 12 июня в 21:33

Чи купили б ви квартиру з таким балконом?

Майже ринкова ціна.Скидає лише 500 доларів.Мені здається чи це є аварійним балконом?Бо ріелтор,то звісно нахвалює,і говорить,що нічого страшного.Немає,щоб хто підсказав.Допоможіть,будь-ласка🙏
Рву и мечу• 12 июня в 21:34
Вас же не примушують купувати не купуйте. Це не остання в світі квартира, яка продається.
Аноним_1857• 12 июня в 21:34
Ми купили ще гірше, ремонт робили капітальний
Кава з адреналіном• 12 июня в 21:35
Ну на месте посмотрите насколько там критично всё, а не по фото.

Сомневаетесь - не берите
Arctic777• 12 июня в 21:35
Нормальный балкон, аварийный когда отпадают куски на землю
автор Приму в дар • 12 июня в 21:35
Ответ дляРву и мечу
Де я написала,що мене примушують?!Я питаю поради у людей,які стикалися з таким
дама_из_декрета• 12 июня в 21:36
Купила бы, если готова сразу с нуля его перестраивать
автор Приму в дар • 12 июня в 21:36
Ответ дляАноним_1857
Скільки примірно обійшовся ремонт балкону?Тисячі 2?
Виправлялочка• 12 июня в 21:36
Я б пришла на осмотр со строителем, чтоб оценить, шпаклевка падает или балкон. Если бы не согласилась, то нет
автор Приму в дар • 12 июня в 21:37
Ответ дляКава з адреналіном

Сомневаетесь - не берите
Я була там,це моє відео.Боялася на нього заходити.Бо там все питання у стелі.Вона тріснула.І це я так розумію через те,що у сусідів зверху він незасклений
Аноним_1857• 12 июня в 21:37
Ответ дляПриму в дар
Ой в нас був взагалі не засклений, чоловік ще робив його збільшення … можна було ще однушку купить). більше ніколи таким не займемося)
Ms. Доброта• 12 июня в 21:37
Якщо все інше влаштовує, беріть. Ремонт балкону тис 100 +-
Дадосвидания• 12 июня в 21:38
Если Вы покупаете квартиру под капитальный ремонт - то, скорее, да, а если сразу въезжать и жить - нет.
И опять же, каждый должен заниматься своим делом - оценивать состояние балкона должен строитель, а не риелтор - ему продать надо и он ни за что не отвечает после получения своих комиссионных
автор Приму в дар • 12 июня в 21:38
Ответ дляАноним_1857
😳😳😳
Будьте так ласкаві• 12 июня в 21:40
Балкон сверху упадет крыша,проваливается,вы же видите.
автор Приму в дар • 12 июня в 21:40
Ответ дляДадосвидания
Я шукаю квартиру,щоб пожити з маленькою дитиною.Бо зараз за вимушеними обставини живу з батьками,і хочу пошвидше зʼїхати
Дадосвидания• 12 июня в 21:44
Ответ дляПриму в дар
Тогда нет однозначно
автор Приму в дар • 12 июня в 21:45
Ответ дляДадосвидания
Тогда нет однозначно
Дякую за пораду!
автор Приму в дар • 12 июня в 21:46
Ответ дляБудьте так ласкаві
Оце мені так і здається,а ріелтор завіряє,що там нічого страшного немає
Дай подивлюся• 12 июня в 21:46
Схоже таки штукатурка тріснула, не бетон. Там під тріщиною має бути гладка плита - тоді точно штукатурка.
Кумедний ґудзик• 12 июня в 21:46
Якась катастрофа,а не балкон
Інеса30• 12 июня в 21:48
Не слушайте этого риелтора, он с вас деньги гребёт
Prervana• 12 июня в 21:48
Надо колупать ту плиту. Если это именно в бетоне трещина, то дело плохо, нужно будет с соседями кооперироваться и заливать новую плиту (ну это если она у основания нормальная и есть к чему прицепиться)
автор Приму в дар • 12 июня в 21:49
Ответ дляДай подивлюся
Якщо ж пішла плита,то тоді,я так розумію все?І потрібно і в сусідів ремонтувати,і в себе?
автор Приму в дар • 12 июня в 21:51
Ответ дляPrervana
Ого.Я так розумію,що мені з маленькою дитиною це точно не потрібно.
Ща как дам• 12 июня в 21:52
Ответ дляПриму в дар
тогда не берите, быстро и экономно вы его в порядок не приведете. Куча времени и денег нужно
дама_из_декрета• 12 июня в 21:53
Ответ дляПриму в дар
Перед войной делали под ключ 90 тыс
автор Приму в дар • 12 июня в 21:53
Ответ дляЩа как дам
Я десь так і відчувала)але геть у цьому не розбираюсь.Я спитала за знижку,то вони через це лиш скидають 500 доларів
Prervana• 12 июня в 21:54
Ответ дляПриму в дар
Ну это дорого и грязно. А главная проблема в том, что соседи могут отморозиться. И вы ничего не сделаете. Поэтому на вашем месте я бы пришла с длинной отверткой/зубилом и ковырнула ту трещину
Дай подивлюся• 12 июня в 21:56
Ответ дляПриму в дар
Так. Але це не плита. Глянула ще раз фотки - плита не може так тріснути та ще й в цьому місці фізично. З ймовірністю 90% - не плита. Якщо б тріснула плита, то оті дерев´яні рами роздушило би і вони випали. Ремонту там всього нічого - збити штукатурку, пофарбувати і зробити правильний відлив, щоб не затікало і пофарбувати ті вікна. Ну, або вже зробити новий-красивий.
Творю чудеса• 12 июня в 21:56
дуже залежить, за скільки грошей таке щастя