Приму в дар• 12 июня в 21:33
Чи купили б ви квартиру з таким балконом?
Майже ринкова ціна.Скидає лише 500 доларів.Мені здається чи це є аварійним балконом?Бо ріелтор,то звісно нахвалює,і говорить,що нічого страшного.Немає,щоб хто підсказав.Допоможіть,будь-ласка🙏
БезникаЯ• 12 июня в 22:37
Ответ дляПеченюшка
навіть якщо штукатурка то чогось же її так попердолило. значить вода тече зверху і це буде постійна проблема
Ничего не вечно
Мама Никитки-2• 12 июня в 22:38
Ответ дляБаба Йога
При чём здесь аварийный балкон. Просто полущилась штукатурка. Вы думали она от старости должна целиком одним куском везде одновременно отпадать или держаться 200 лет?
Ничего страшного там нет. Просто вызвать мастера.
По вашому там півметра штукатурки?
Осьо плітка тріщіть вже
Приму в дар
• 12 июня в 22:41
Ответ дляМама Никитки-2
Автор, а у вас є фото стін біля підлоги?
На балконі?Немає
Печенюшка• 12 июня в 22:41
Ответ дляПриму в дар
Ріелтор подзвонив до мене і сказав,що у власників типу проблеми з показами,що вони можуть лише в неділю показувати.І так,як я вже цю квартиру дивилася,щоб я подумала.Але вже,виходячи з того,що ви писали,то я розумію,що цю квартиру потрібно дивитися ще раз і дуже уважно
ми з чоловіком так їздили дивились будинок, дуже все сподобалось але було пару зауважень по тріщинам по стінах (нам сказали що це штукатурка), кілька потьоків у підвалі, трохи туману всередині склопакетів.
наступного разу взяли з собою хлопця який займається будівництвом і має освіту архітектора. він там все облазив, потикав у тріщини довгим металевим прутом, полазив у підвалі і на горищі, і сказав що скоріш за все тріщини через те що поїхав уже фундамент, будинок починає перекошувати і стіни потихеньку тріскаються, туман в вікнах через те що стіни їх тиснуть і там теж є тріщини, а дах в такому стані що його треба знімать і ставить новий. але якщо поїхав фундамент то у всьому цьому нема сенсу бо невідомо скільки такий будинок простоїть.
тож вам було б ідеально знайти таку людину що за гроші з вами поїде і потім чесно вам усе розкаже
МаксХмара• 12 июня в 22:42
Снимала я как-то квартиру и ремонт классный и все было зашибись. И балкон сделан классно. Но одно но. Пожив какое-то время, поняла, что главное, чтобы ещё был сделан ремонт и у соседей сверху. И вот началась война. Соседи уехали. И начался треш с этим балконом. У них не особо был сделан. Какой-то наполовину. И какой-то дождь и все это на балконе у меня. Лилось потоком через пластиковые окна. Где-то была трещина и с каждым разом больше. Это была хрущевка, где балконы идут вплотную с соседями сверху и снизу. В сталинках, например, там есть расстояние и можно сделать отдельно крышу на небольшом расстоянии.
Короче. Можно такой гемморой приобрести с этим балконом.
Мама Никитки-2• 12 июня в 22:42
Ответ дляПриму в дар
На балконі?Немає
Жаль. А ви придивлялись шо там?
Бо якщо затікає то і підлога руйнуватись буде
Приму в дар
• 12 июня в 22:42
Ответ дляМама Никитки-2
Він ось такий весь був заставлений,я його знімала з кухні через вікно
Мама Никитки-2• 12 июня в 22:45
Ответ дляПриму в дар
Я правильно зрозуміла ви не змогли на балкон зайти?
Я б цю квартиру не брала, но спробуйте дійсно з якимось будівельником прийти. Хай би подивились.
Приму в дар
• 12 июня в 22:46
Ответ дляМама Никитки-2
Жаль. А ви придивлялись шо там?
Точно,там була зруйнована підлога на балконі,от тільки тепер згадала
Приму в дар
• 12 июня в 22:47
Ответ дляМама Никитки-2
Так,не зайшла.І мене якось так почав ріелтор підганяти.Типу,що в неділю після перегляду її заберуть.То я вже наче відчуваю,що шось «нечисте»)))
Мама Никитки-2• 12 июня в 22:47
Ответ дляПриму в дар
Мені ось це не подобається. По перше вікна тримаються на чесному слові. По друге, подивіться там вертикальна тріщина іде, я думаю якийсь стик чи між кірпічами, чи між плитами.
Проня_Прокоповна• 12 июня в 22:49
Ответ дляПриму в дар
Де я написала,що мене примушують?!Я питаю поради у людей,які стикалися з таким
Він не аварійний, а ремонту не бачив, відколи той будинок ввели в експлуатацію. Нічого страшного там нема з точки зору конструктивів
Мама Никитки-2• 12 июня в 22:49
Ответ дляПриму в дар
Ріелтор хоче виключно заробити.
Не спішіть, це не светр в магазині купити. Дуже дорого можна заплатити за поспіх
Приму в дар
• 12 июня в 22:50
Ответ дляМама Никитки-2
Дякую!Я відмовлюсь краще від такої покупки!
Проня_Прокоповна• 12 июня в 22:50
Ответ дляВиправлялочка
Я б пришла на осмотр со строителем, чтоб оценить, шпаклевка падает или балкон. Если бы не согласилась, то нет
там і по фото видно, що від конденсату (рами діряві) відлущується по лінії замокання наліплений на балконну плиту матеріал
Мама Никитки-2• 12 июня в 22:51
Ответ дляПриму в дар
Бажаю щоб вам трапиться дійсно гарний варіант
Приму в дар
• 12 июня в 22:51
Ответ дляМама Никитки-2
Дякую❤️❤️❤️
Проня_Прокоповна• 12 июня в 22:53
Ответ дляПриму в дар
Я була там,це моє відео.Боялася на нього заходити.Бо там все питання у стелі.Вона тріснула.І це я так розумію через те,що у сусідів зверху він незасклений
там не стеля тріснула))) це балконна плита, там несучою є арматура
Приму в дар
• 12 июня в 22:54
Ответ дляПроня_Прокоповна
Не розумію взагалі в цьому нічого.Чисто візуально оцінила
Проня_Прокоповна• 12 июня в 22:55
Ответ дляДай подивлюся
Так. Але це не плита. Глянула ще раз фотки - плита не може так тріснути та ще й в цьому місці фізично. З ймовірністю 90% - не плита. Якщо б тріснула плита, то оті дерев´яні рами роздушило би і вони випали. Ремонту там всього нічого - збити штукатурку, пофарбувати і зробити правильний відлив, щоб не затікало і пофарбувати ті вікна. Ну, або вже зробити новий-красивий.
звичайно, що не може, тому що в плиті арматурний каркас, який забезпечує несучу здатність, а не бетон
Мама Никитки-2• 12 июня в 22:56
Ответ дляПроня_Прокоповна
По вашому бетон не тріскається? Дуже арматура допоможе авторці, якщо бетон крошитись буде
Ответ дляПриму в дар
Автор, заплатите мастеру который придет с Вами и оценит, скажет что к чему. Не пожалейте на это денег. Я так поняла, что вам эта квартира нравится. Съездите со специалистом один раз и потом точно будете понимать надо оно вам, или нет.
Проня_Прокоповна• 12 июня в 22:57
Ответ дляPrervana
Вот так вполне вероятно
так цьому балкону мінімум років 150, судячи з архітектури
Проня_Прокоповна• 12 июня в 22:59
Ответ дляМейк-ап форева
фото
і скільки цьому будинку років? Для чого ліпити в тему те, що до фото автора не ліпиться?
Проня_Прокоповна• 12 июня в 23:00
Ответ дляБаба Йога
Спасибо, расскажу мужу и родителям ваши доводы - всей семьём поржём
та тут ’перли’ є позабористіші, ніж у автора
Проня_Прокоповна• 12 июня в 23:02
Ответ дляПриму в дар
звичайний занедбаний балкон
Проня_Прокоповна• 12 июня в 23:03
Ответ дляПриму в дар
а якою їй бути,якщо вона ще з часів побудови будинку, судячи з рам?