Я матуся, мені можно• 13 июня в 19:27

Це ок?

Загоєння 7 день.Здала аналіз крові.Чи в нормі швидше має загоїтися?
Ловлю капці• 13 июня в 19:27
В мене теж довго тримається синець після аналізів. Думаю, норм.
автор Я матуся, мені можно • 13 июня в 19:28
Ответ дляЛовлю капці
В мене один раз брали, синяк був на всю ширину руки.
Зайканалужайке• 13 июня в 19:40
у меня только один раз такое было, все потому что после анализа сразу на ту руку надела пакет тяжёлый и пошла. Я не из тех кто сидит на стульчике после анализа и теряет сознание, сразу ухожу.
Та_шо_ж_таке• 13 июня в 19:44
Я здавала на донорство - пів руки спочатку синього кольору, а потім ще до 2 тижнів жовтого були
Тому, думаю, тиждень - ок
Файна пані• 13 июня в 19:53
Мажьте троксевазином, траумелем, гепарином. Я такая же после уколов, помогает.
вентиляторная• 13 июня в 20:43
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Не ок 10 хвилин треба тримати руку зігнутою після забору і потім таких прикрих випадків не буде