Закуйовджена життям• 13 июня в 23:00
Драгобрат влітку, який готель вибрати?
Тобто близькість підйомника не актуальна:)
Порадьте, будь ласка, щось затишне зі смачною кухнею. А якщо ще з сауною та терасою, то взагалі мрія. Дякую!
Закуйовджена життям
• 13 июня в 23:07
Ответ дляНебоброїдка
В Gremihotel була
Сподобалось? Теж дивлюсь на нього, але номери 12 м.кв. Якось на двох малувато
КонхфЭдкаТузик• 13 июня в 23:24
Ответ дляЗакуйовджена життям
А Вы в номере будете сидеть всё время?
Небоброїдка• 13 июня в 23:24
Ответ дляЗакуйовджена життям
Мы були в номері на 4, вони наче більші.
Готель сподобався в принципі. Але басейн холодний був, чи ми на таку погоду потрапили.
На разунок сауни не знаю, є йога, чани, є екскурсії - цікавий чувак веде, маршрут лайтовий, мені чувак сподобався, але ми пішлі самі в трекінг - краєвиди чудові.
Є аренда одягу, я брала дощовик і вітровку.
Кухня нормальна. Це було 2 роки тому, якщо що...
Закуйовджена життям
• 14 июня в 00:06
Ответ дляНебоброїдка
Дякую
Вумна, аж страшно• 14 июня в 00:27
Мы были в Пипаш, прямо около подьемника, до баров, караоке недалеко идти, чаны, сауны не помню, мы зимой были, но рядом там куча всего. Кормили вкусно.