Mira-a102• 14 июня в 13:22

Девочки, нужен совет!!!

Хочу купить утягивающие стринги под вечернее платье, нашла стринги бренда Giulia, но не могу определиться с размером. Мой обхват бедер 99 см, талия 69, рост 171. Какой лучше размер взять согласно таблице?
Результат:
вже голосів: 22
14 (63.64%) Взять S/M
6 (27.27%) Лучше L/XL
2 (9.09%) Ваш вариант в комментарии
vinika• 14 июня в 15:01
Ответ дляgizzaGinora
Ну от тому ви кажете про свій тип фігури.
А я про свій)

Цікаво, який тип фігури у автора?)
Немає значення тип, Ви просто так одразу категорично їй відповіли, що розмір не той обирає, а навела приклад доньки фігури. Навіть хс на неї буває завеликий, але пузько є
LediBlac• 14 июня в 17:09
Ответ дляgizzaGinora
Досить дивно чути зауваження про ´рахую´ від людини, яка взагалі пише російською.
Але ок, хай буде, тут ви дійсно праві.
Вас удивляет что русскоговорящие знают укр.мову лучше украиноговорящих? Даже не так - имеют больший словарный запас, так будет правильнее.
gizzaGinora• 14 июня в 17:12
Ответ дляvinika
Ну як це немає значення тип фігури?)
Я вам навела приклад, чому має.

Але ви все одно про ХС.
vinika• 14 июня в 18:27
Ответ дляgizzaGinora
Ну як це немає значення тип фігури?)
Я вам навела приклад, чому має.

Але ви все одно про ХС.
Та все, проїхали) я зрозуміла, ваше слово має бути останнє. Ви усіх затюкали та зачмирили, всі дурні, тільки ви у всьому розбираєтесь..
Але по факту питання автора, з розміром нічого не написали
автор Mira-a102 • 14 июня в 18:36
Ответ дляvinika
Просто эта женщина хочет всех убедить, что они не имеют права носить то, что хочется) Только то, что она одобряет))
Remensa• 14 июня в 20:35
Ответ дляannu-b519
Я не очень понимаю со стороны механизма действия, но ладно, хоть буду знать, что такое чудо есть)))
Вони високі. На тулуб і спереду і ззаду. Просто попа не закрита, а полоскою. Як суцільний купальник, наприклад
annu-b519• 14 июня в 20:38
Ответ дляRemensa
Ясно, спасибо, просто не обращала внимания на такие.