А я з косою• 14 июня 2025
Білі плями в мами на ногах
Приїхала сьогодні до мами і побачила в неї на передній поверхні гомілок білі плями, наче молоко розмазане. Мама каже, що вони вже пару місяців у неї. Шкіра суха, блискуча, натягнута, бо в неї часто набряки. Цукровий діабет 2 типу, подагра. Намагаємось компенсувати ліками, дієтою.
Може хтось з таким стикався?
Ще на фоні цих плям є кілька пухирців, наповнених прозорою рідиною. Мама каже, що вони часом лопаються, але потім з´являються знов.
Щось я переживаю(((
До кого краще звертатись? Хірург, флеболог, дерматолог? В понеділок покажу фото маминому ендокринологу. Але ж до понеділка треба дожити...
Фото з чутливим контентом. Намагалась сфотографувати без бліків, але як не крути, відблиск є.
Може хтось з таким стикався?
Щось я переживаю(((
А я з косою
• 14 июня 2025
Ці плями наче скловидні трохи. На фоні темних гомілок (через подагру) вони помітніші...
Сусановна• 14 июня 2025
Хай мамочка не хворіє і ці прояви пройдуть!
У моєї на цьому місці інше - рожисте запалення, це така зараза :((
А я з косою
• 14 июня 2025
Ответ дляСусановна
Дякую! І Вашій мамі здоров´я. Батьки старіють, болячок все більше(((
В моєї ще до купи і іхс, і щитовидка...
Бавовнятко• 14 июня 2025
Ответ дляА я з косою
В моєї ще до купи і іхс, і щитовидка...
Непогано пройти з цим в онко....щоб виключити все нехороше