Поумничка• 17 июня 2025

Сільські плітки

Я сама родом з невеликого села, не дуже підтримую це діло, але інколи випадково стаю свідком розмови і по неволі прислухаюсь. Буває навіть дуже цікаво.
А як ви ставитеся до цього діла, приймаєте участь чи уникаєте? Чи були колись об´єктом пліток ви чи ваші рідні? Бо моя родина там хоч вже років 6 не живе, але родичі звідти кажуть, що кістки досі перемивають 😬
Copy-Paste• 17 июня 2025
Та всі навколо обговорюють один одного. Я колись думала що в мене родичі інтелегентні, на бізнесі, а якось прийшлось довгий час провести з ними і то капець, людям по 60 років а вони все про всіх знають, ще й стільки всього перекручують і придумують.
Бочка порохУ• 17 июня 2025
Люблю це діло :) але це правдиві плітки, а не фантазії
Король дивана• 17 июня 2025
Мені здається, людей, які не люблять плітки, розпускати або просто слухати, не існує)
Уравнобешенная• 17 июня 2025
Село, все всех и про всех знают, поэтому отношение к сплетням у меня чисто пофигистическое, я родилась и прожила до 16 лет в селе. Сегодня у них одно, завтра другое, послезавтра третье, а за то одно о котором сплетни были в самом начале, ни кто и не вспомнит, а когда найдут новую жертву для сплетен, так тем более.
автор Поумничка • 17 июня 2025
Ответ дляУравнобешенная
У мене в селі одна сплєтня крутиться вже більше року і ситуація набирає оборотів. Не можу не поділитись.
Дівчину мого віку, мені 24, звинуватили в тому, що вона спить з батьком мого колишнього однокласника. Саме спить, про роман мови не йшло. Якщо так порахувати, то в них різниця в віці років 24. І все б нічого, ну різниця і різниця, так що то за мужик. Бухарик безпросвітній, постійно брудний ходить, сморід від нього, що мені не то що в ліжку з ним було б гидко щось робити, в й взагалі стояти поряд. Покинув жінку з 3-ма дітьми. Діти вже дорослі, але цікаво те, що першу дитину він їй зробив, коли їй було 15. Потім після цього був роман з 13-и річною дитиною. Там був такий скандал, я не знаю як його не посадили чи не кастрували, і ніби то після цього він з цією молодицею шури-мури закрутив, в потім вияснилось що нічого в них не було і у неї взагалі є хлопець в Києві 🤦🏻‍♀️ Рік вона ходила, їй в спину фукали і сміялись...
Я не знаю як вона, в я б після такого ні ногою туди 😬
Уравнобешенная• 17 июня 2025
Ответ дляПоумничка
У неё крепкие нервы, если после таких сплетен может общаться с сельскими людьми, которые про такое в отношении её говорили. Сильный она человек.
ЖонДуан• 17 июня 2025
Пффф, я там не живу 22 роки і вгадайте?
Як відношусь? Не цікаво, не прислуховуюсь, взагалі паралельно. Іноді дивує звідки стільки часу і здоров´я в людей витрачати енергію на непойми що.
ЖонДуан• 17 июня 2025
Ответ дляПоумничка
Чому ні ногою? Те що говорять за спиною має чути тільки ваша дупа. Все.
ЖонДуан• 17 июня 2025
Ответ дляКороль дивана
Вам здається.