Ухахайкина• 18 июня в 09:36

Знижки на польські електрички pkp діють для нас?

Хочу купити квиток з Перемишля до Катовіц, в додатку є знижка «разом дешевше» та «родинна»
Вони діють для українців? Чи це тільки для них?
Якщо хтось так їхав поділіться досвідом
Харчовий тріль• 18 июня в 09:36
Діють звичано
автор Ухахайкина • 18 июня в 09:38
Ответ дляХарчовий тріль
Діють звичано
Ви користувались ?
vecya• 18 июня в 09:45
В правилах акции не указано, что это только для граждан Польши, основное условие путешествие группой от двух до шести человек в один день, одним поездом и вагоном
Galina_vinsport• 18 июня в 10:03
Всегда так покупала
автор Ухахайкина • 18 июня в 10:11
Ответ дляGalina_vinsport
Всегда так покупала
Саме разом дешевше?
Бойцовская• 18 июня в 10:13
Діє, мені автоматично само на всіх рахувало якийсь сімейний тариф
Galina_vinsport• 18 июня в 10:13
Ответ дляУхахайкина
Саме разом дешевше?
Да и еще взрослый + ребенок тоже з скидку дает.
NataD• 18 июня в 10:37
Ответ дляGalina_vinsport
Я їхала з дітьми в тому році-купувала в касі на інтерсіті собі і двом дітям, мені касир відмовила в знижці, Сказала діти не ходять в польску школу, тому не діє знижка. Коли їхали назад я десь за два тижні купувала на сайті самостійно, щоб місця точно були ну і вирішила купити зі зніжкою -вказавши один дорослий і два дитячих. Контролер попалася пришиблена, доколупалася щоб я показувала квиток який в школі дають ( забула, як проїздний на рік) добре що штраф не впаяла, в неї якась проблема виникла в сиситемі. То ну його нехай ту знижку ((
Galina_vinsport• 18 июня в 10:59
Ответ дляNataD
Ой, да.. забыла за школу. Без легитимации не выйдет. Я уже не в Польше, могла забыть
Натали м• 18 июня в 11:05
якась дивна ситуація: я купувала квитки на Колео, там зареєструвалася, додала пасажирів, не вказувала , що в них є якісь пільги, і коли брала квитки з Перемишля до Катовіце, воно автоматично дає знижку, типу як для 2 осіб, і я там змінити нічого не можу, хоча вибираю стандартний квиток. побачу, як спрацює, поїздка запланована на понеділок :)
Мафиозная• 18 июня в 11:27
Я так їжджу, за сімейним квитком
автор Ухахайкина • 18 июня в 14:05
Всім дякую за відповіді
От ситуація зі школярами і збентежила
Взяла квитки «дешевше з близькими»
Побачу шо там буде
автор Ухахайкина • 18 июня в 14:06
Ответ дляNataD
Так, на дітей зрозуміло бо там ж якесь пояснення про учнів , які вивчають польську чи шось таке
А от «дешевше з близькими» цієї умови немає
автор Ухахайкина • 18 июня в 14:07
Ответ дляНатали м
Напишіть в понеділок, будь ласка 🙏
Натали м• 18 июня в 15:14
Ответ дляМафиозная
Я так їжджу, за сімейним квитком
теж через Koleo?
Натали м• 18 июня в 15:14
Ответ дляУхахайкина
Напишіть в понеділок, будь ласка 🙏
постараюсь, якщо не забуду
NataD• 18 июня в 15:17
Ответ дляУхахайкина
я розумію, але знижка однакова що разом дешевше, що два дитячих. І та контролерша як з гестапо надзиральник на мене взїлась , я аж розплакалась від безпорадності ((
автор Ухахайкина • 18 июня в 15:26
Ответ дляNataD
Для них схоже принципово, показувати українцям, що вони дуже серйозно підходять до правил
АфродитаПетровна• 18 июня в 19:20
Користувалась неодноразово ’Дешевше з близькими’ - ніяких питань не виникало. Перший раз запропонувала касир скористатись цією акцією. А після цього волонтер в Перемишлі, коли допомагав купувати квитки в автоматі, сказав, що такого немає.
Зараз я завжди купую квитки в додатку і використовую цю пропозицію
Мафиозная• 18 июня в 22:29
Ответ дляНатали м
теж через Koleo?
Так