НЛОша• 18 июня 2025

Літній відпочинок в Україні – хто куди?

Хто які санаторії/бази відпочинку вибрав цього літа? Куди Україною поїдете підлікувати ментальне здоров´я?
На_оба_рот• 18 июня 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
А що вам заважає змінити ситуацію? знаю багато знайомих .хто пішов працювати на себе: торти пекти,масажем зайнялися,шугарінг,брови ,нігті,прибирання квартир 1000 у.е в місяць середній дохід .Я сама в 42 роки пішла працювати у власному бізнесі, вчора отримала 2500 у.е ,а до цього також сиділа на мінімалке .Міняйте своє життя ви ж не дерево
ага тортики
На_оба_рот• 18 июня 2025
Ответ дляПокорительная
Ви молодець)
А яке направлення в бізнесі ?
фантазійне
Можу брикнути• 18 июня 2025
Зараз на відпочинку в Болгарії, на Сонячному березі. До того останній раз на морі була у 2018 році. Потім то ковід, то війна.
А зараз розумієш, яка була дурна. Потрібно намагатися відпочивати щороку, бо це моменти, які дозволяють радіти життю і мотивують працювати краще. Зараз ніщо інше більше не тішить.
На_оба_рот• 18 июня 2025
Ответ дляМожу брикнути
Там русні багато? Як взагалі відпочинок?
автор НЛОша • 18 июня 2025
Ответ дляМожу брикнути
Тема про Україну
автор НЛОша • 18 июня 2025
Ответ дляСнежнакомка
В тенечке.
Це чудово. але я служу. Тема про відпочинок в Україні.
автор НЛОша • 18 июня 2025
Ответ дляБезникаяЯ
Трускавец, квартира
Які зараз ціни на квартири? На харчування? Дякую за відповідь
автор НЛОша • 18 июня 2025
Ответ дляРуда ліса
Східниця, Фенікс
Як вам там? Що подобається, що ні?
Руда ліса• 18 июня 2025
Ответ дляНЛОша
Як вам там? Що подобається, що ні?
Люблю Східницю - тиша, спокій, релакс. Взимку були поруч в A-hotel, на літо Фенікс запримітила, ще не були там)
Ann_Arbor• 18 июня 2025
Буковель, HAY. Вже була цього року - сподобалось, є все для того, щоб повністю перезавантажитись, змінити фокус і відпочити, тому поїду знову. На літо вони якраз мають чудову програму-ретрит на 6 днів.
БезникаяЯ• 18 июня 2025
Ответ дляНЛОша
Квартиры ±500, под ключ, но в сезон может быть и дороже, на олх приценитесь, а продукты как везде по стране, не дороже Киева, есть АТБ и Сильпо, кафе одно приличное- ридный край, ресторанов много, но кухня там не ахти, если честно, есть неплохая чебуречная на ул Шевченка ’чебурек’
Чарочка діда• 18 июня 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Атака це в вашому уявленні.Я задала питання ,щоб знати кому відповісти ,пенсіонеру чи працюючому громадянину.Але зрозуміла,що у вас своя філософія,тому всі мої аргументи не для вас .Нийте далі
😄 чтд, атака, потім образи, знущання, знезцінення. В принципі, так, такі, що йдуть по головах, заробляють норм)
І якщо що, я порад не просила.
Будьте надалі самотньою та нещасливою.
І ще дуже багато питань стосовно того, що ʼуспішнаʼ бізнес леді робе на форумі у середині робочого дня.
Гостра на язик• 18 июня 2025
Ответ дляБезникаяЯ
А какой смысл ехатьгы Трускавец и жить в квартире ?
БезникаяЯ• 18 июня 2025
Ответ дляГостра на язик
Такой же как и не в квартиру: пить воду , гулять,ходить в спа, если нужен массаж и тп, договориться в любом санатории
Можу брикнути• 18 июня 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Ми відпочиваємо в готелі, де переважно іноземці. Але ці тут також є. Не те щоб дуже багато, але вистачає. Ніхто нікого не зачіпає, але неприязнь з обох боків відчувається шкірою.
Відпочинок супер. Я вперше в Болгарії, але можу сказати, що рівень тут досить непоганий. Чудовий готель, аквапарк, сервіс на рівні, дуже привітний персонал, хороша анімація, смачна їжа і напої, які просто нон-стоп зранку до ночі. Єдине, що море все ж Чорне і водорослі іноді засмучують, а так деякі готелі не поступаються турецьким.
Можу брикнути• 18 июня 2025
Ответ дляНЛОша
Тема про Україну
Ой, соррі, щось не додивилася. В Україні минулого року була в Прикарпатті. Більше не хочу. Хочеться моря. І спокою. Хоча, ми настільки налякані, що навіть закордоном на звичайні звуки реагуємо з тривогою.
На_оба_рот• 19 июня 2025
Ответ дляМожу брикнути
В якому ви отелі, шо по цінам, якщо не шкода поділіться, планую в вересні кудись не знаю куди
автор НЛОша • 19 июня 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Будь ласка, ця тема про відпочинок в Україні
На_оба_рот• 19 июня 2025
Ответ дляНЛОша
ясно, як завжди тут
Можу брикнути• 19 июня 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Готель dit evrika beach.
Готель супер, але не з дешевих. В наступному році планую або готель бюджетніше, або за ці ж гроші в Грецію.
На 2 дорослих (бо дитина більше 12 років оплачується як доросла) плюс дитина 5 років на 8+2 - 80 тис. грн.
На пляжі купували кукурудзу - 5 левів 1 шт, і креветки чорноморські - 20 левів тарілка.
Так більше нічого не купуємо, тому що всього більш ніж вистачає.
100%• 29 июня 2025
Ответ дляГостра на язик
Тільки на вихідні і гори будемо їздити в готель з басейном та в планах байдарки й сходження на Говерлу. А справжній відпочинок - біля моря, летимо в Іспанію
Який готель? Підкажіть, будь ласка