Шкідлива молекула• 11 мая 2025
Посоветуйте куда в Украине съездить на несколько дней, погулять? Кроме Львова и
Кроме Львова и Одессы - там много раз была. И кроме Житомира, я тут)
Альдебаран• 11 мая 2025
Ответ дляФоточки нема
Чернівці-Хотин-Камʼянець-Подільській, як раз на пару днів.
Підтримую маршрут! 👍
НичеНипанимаю• 11 мая 2025
Ответ дляФоточки нема
Підтримую маршрут!)
А ось минулий уїкенд провела саме в Житомирі і мені дуже сподобалось. Ваше місто чудове, зелене, дуже гарне, цікаве. Музей космонавтики, краєзнавчий (вражена експозицією, велика і цікава, картин багато), костьоли, церкви, театр Кочерги, ресторанчики, готель Оптіма. Міст через величний Тетерів-вау! Оглядові майданчики! Парковки
єдина машина, яка мене підпирала, на київських номерах))
Житомиряни гостинні і доброзичливі.
Закохалася в Житомир з першого разу)
Житомиряни гостинні і доброзичливі.
Закохалася в Житомир з першого разу)
Фоточки нема• 11 мая 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Підтримую маршрут!)
Житомиряни гостинні і доброзичливі.
Закохалася в Житомир з першого разу)
Житомиряни гостинні і доброзичливі.
Закохалася в Житомир з першого разу)
Клас! Тепер я туди хочу, сама чернівчанка.)