Барабасиха• 19 июня в 16:30
Я зібралася їхати назад, а в Києві почався треш
Німеччина. Тут треба квартиру за три місяці контракт розторгать. Вже зробила. Потихеньку речі роздаю, викидаю. Готуюся до виїзду в Україну. А тут таке. Я давно вже планувала назад. Тут одна з дитиною. Важко одній тут крутитися. Все на одних плечах. Немає кому помогти вдруге що. Хворіли, навіть продукти не було кому привезти. Без машини, без водійських прав. Скоро на роботу , аренду не вивезу на одну зарплату. Вирішила повернутися
Якщо поїду то все, назад не повернуся, бо тоді все з початку робити. Я вже не можу тут. Не знаю чи це правильне рішення.
Вдома квартира, чоловік. Теж переживаю за обстріли. Але вже вирішила довіритися долі, як буде так і буде.
Хто в такій же ситуації?
муха в кедах• 19 июня в 16:32
Ответ длявсе по ГОСТу!
Щось забагато тем від закордоння сьогодні
Канікули
Тепличная• 19 июня в 16:32
І знову тема про повернення і як страшно
Страшно всюди, прийміть цей факт
Зважати плюси і мінуси і вирішувати, толку вам думки чужих людей
Як до гінекологів, стоматологів, на неділі.. то не страшно?
Страшно всюди, прийміть цей факт
іронічна антитеза• 19 июня в 16:32
Та ладно, всё классно в Украине у вас будет. И лекарства привезут, и на работу идти не надо, и развивашек с кружками для ребёнка много.
Княгиня пітьми• 19 июня в 16:32
Бусінка наша, ну хто ж за вас вирішить це.
Та й ще питання чи чекає там чоловік, реально стільки часу пройшло...
Ніхто не знає як кому і де краще буде. Зібрались-їдьте.
Боїтесь - не їдьте
Просто поговорити - то не морочте нікому голову
Боїтесь - не їдьте
Мочалкин блюз• 19 июня в 16:32
Ви не в собі. Тут люди весь час сиділи не виїжджали і багато хто вже почав про це думати, а ви назад зібралися..
Тепличная• 19 июня в 16:32
Ответ длявсе по ГОСТу!
Одні тікають бо все пропало, другі повертається бо мочі не має, круговерть
Барабасиха
• 19 июня в 16:33
Ответ дляМочалкин блюз
Жалію що раніше поїхала. Можна було сидіти , більш менш спокійно було. Але не вгадаєш.
Мочалкин блюз• 19 июня в 16:33
Ответ дляТепличная
Це точно, дурна голова ногам спокою не дає
Я была в такой ситуации. Осень 2023 вернулась из Италии в Днепо. Ох и фигачили нас тогда. Летом 2024 свет был 2 часа в сутки и то не всегда. И на улице +50 . Ночью было +40. В Днепре купались. До этого не купалась там со школы. Ибо фу. Грязно. Готовтесь к стрессу. Вначале будет эйфория. Но потом придётся крутиться . Может Вам будет легче. Я без мужа. Но жилье свое в Днепре.
Бессмертный пони• 19 июня в 16:34
Ответ длявсе по ГОСТу!
Новые методички пришли .
Тепличная• 19 июня в 16:34
Ответ дляБарабасиха
Добре, що ви не в Ізраїлі, чи Литві десь
Барабасиха
• 19 июня в 16:35
Ответ дляТепличная
Німеччина теж готується. Танки туди сюди тягають.
Чоловік не виїздний. Я тут не потягу одна
Оце фіфа• 19 июня в 16:36
Ответ дляТепличная
Ау уж про Иран деликатно промолчим.
НеГолосую• 19 июня в 16:36
Ответ дляБарабасиха
Вы ж денег собрали немецких,поживете пока на ЗУ,пока страшно, потом поймёте что не стоит платить деньги и вернетесь полноценно домой
Пи Пи Пилюля• 19 июня в 16:36
Ответ дляТепличная
Страшно всюди, прийміть цей факт
Знаете, я сама не из пугливых, и всю войну сижу дома, а дом у меня в не самом спокойном городе. Ко всему привыкли.
Но сейчас я бы в Киев не поехала, чтоб прям навсегда жить.
Меломанка Маланка• 19 июня в 16:36
Ответ длявсе по ГОСТу!
причому ’всі’ автори пишуть з однаковими граматичними помилками
Оце фіфа• 19 июня в 16:37
Ответ дляБарабасиха
Боже мой! Танки! Туда- сюда
какой кошмар. Вы там это, держитесь
Меломанка Маланка• 19 июня в 16:37
Ответ дляТепличная
Страшно всюди, прийміть цей факт
от саме на таких і розраховані автора вкиди
Молчавочка• 19 июня в 16:37
Ответ длявсе по ГОСТу!
І це на моїй памʼяті вже вчетверте після масованих обстрілів. Качають людей
Бессмертный пони• 19 июня в 16:37
Ответ дляТепличная
Или не в Польше . А то пришлось бы в Испанию бежать .
Барабасиха
• 19 июня в 16:38
Ответ дляПи Пи Пилюля
Тут не можна просто взяти чемодан і поїхати. Треба планувати. Контракти за три місяці розторгать.
І передумати вже не можу, бо все порозторгала