Khovanskaya• 20 мая в 11:16

УБД. Допоможіть вправити мізки. Або йому або мені.

Чоловік УБД. Інвалід. Втратив ногу в Херсоні, підірвася на міні. Пішов в перших рядах 24.02.2022. Була можливість виїхати відразу за кордон, так як там була робота і прописка, але надав перевагу піти і захищати. Був в Гостомелі, Ірпені, Бучі. Потім Херсон і область.Є УБД і інвалідність. є син, 15 років, який це все переживав тут, ми не виїзджали з Києва за цей час, дитина все пережила на собі, і дуже за цей час просів в начанні в школі. Тепер дитину не беруть в 10 клас, хоча він делеко не тупий і не дурний, але по математиці оцінка 6, а прохідний бал в 10 клас 8. ПРошу чоловіка піти і поговорити з директором, пояснити ситуацію, що реально дитина стресувала весь цей час, знаходився в складних умовах психологічно і фізично і треба час дати для навчання в 10-11 класі, бо йому всього 15 років зараз. Чоловік каже: я не піду просити. Так бляха, ніхто не просе просити, іди і поясни чому по навчанню- ситуація не найкраща. Скажи, що хочеш, щоб ще вчився в 10 класі. Все.
Невже я багато прошу від чоловіка?
Крию матом страшно• 20 мая в 11:17
вы притянули разные вещи
Добра, коли сита!• 20 мая в 11:18
Що про це все каже син? Я маю на увазі, він в істериці, кричить, плаче, що дуже хоче в 10 клас і буде вчитись?
Засомневаю• 20 мая в 11:18
Тобто Ви не займалися сином декілька років, а тепер чоловік винен що не хоче їдти і принижуватися?
Бринзолетта• 20 мая в 11:18
А ви впевнені що дитина хоче навчатися в школі?
Пилосмок працює• 20 мая в 11:19
В інших школах теж є прохідний бал?
Якщо ні, то міняйте школу.
Або виправляйте оцінку зараз.

А як можна домовитися, якщо у школи є чіткі умови і прохідний бал?
Prervana• 20 мая в 11:19
А причем тут ваш муж и его заслуги/инвалидность?
Папа у Васи силен в математике (с)
PORKA• 20 мая в 11:19
Идите вы. Убд не даёт преимуществ при поступлении в 10й.
П.сы:куда вы смотрели раньше? Почему не занимались с ребёнком ?
Засомневаю• 20 мая в 11:19
А інші діти які мають 8 не проходили це все? Ви просто ’забили’ на навчання
Бадабум• 20 мая в 11:20
Сєрьожа мой синок
Потужна махіна• 20 мая в 11:21
Пусть в колледж какой-нибудь идет - там все одно будет школьная программа
Засомневаю• 20 мая в 11:22
Ответ дляПотужна махіна
Туди ж поступити треба. А в сина автора 6
Советничаю тут• 20 мая в 11:22
Де за кордоном у вас ’була прописка’? В Європі чи Канаді?
Цідило правди• 20 мая в 11:22
Его бы не выпустили с ПМЖ другой страны в начале войны
Меряю линейкой• 20 мая в 11:22
А як це не переводять в 10 клас? Вперше чую. Якась спец школа?
Бадабум• 20 мая в 11:22
Ответ дляКрию матом страшно
вы притянули разные вещи
Вона хоче надавити на жалість директора, яка побачить УБД без ноги. Найнижчий варіант добитися свого. Низько і підло.
Так точно!• 20 мая в 11:23
отправляйете в колледж
что он будет просживать штаны в 10м классе??
Seehund• 20 мая в 11:23
Вы хотите, чтобы муж своим видом инвалида надавил на жалость и сына приняли в десятый класс. Муж не хочет потерей чувства собственного достоинства добыть лентяю сыну место в классе.
Засомневаю• 20 мая в 11:23
Ответ дляМеряю линейкой
Зараз 10 класи тільки в ліцеях, в гімназіях їх немає. І да там є прохідний бал
Пилосмок працює• 20 мая в 11:23
Ответ дляЗасомневаю
В ПТУ на будівельника візьмуть
Міні-бікіні• 20 мая в 11:25
Ваш чоловік достойна людина у всіх сенсах, а ви фігляра з нього робите((
Веселуха Муха• 20 мая в 11:25
Нет, вы не много хотите.
Я бы с таким мужем развелась
Страхованная• 20 мая в 11:25
Ви зараз маніпулюте тим що чоловік УБД. А він не хоче цього робити.
Чому ви не можете піти сама, якщо вважаєте що це допоможе?
Ми теж не виїзджали, племінниця закінчує 11кл, навпаки підтянулася за цей час, дітей менше в класі, і ім більше уваги.
Нічого страшного якщо підете в коледж, наприклад, немає, можливо це для хлопця і краще.
Крию матом страшно• 20 мая в 11:25
Так бляха, ніхто не просе просити, іди і поясни чому по навчанню- ситуація не найкраща. Скажи, що хочеш, щоб ще вчився в 10 класі. Все.

Не понимаю вашей логики вообще
большинство старшеклассников не учится, я не знаю в чем причина, не хотят, лень, не интересно
что муж должен обьяснять директору?
котопёс• 20 мая в 11:26
все в кашу змішали.... я не хочу знецінити переживання вашого сина, але ж він не один такий, купа дітей в Україні переживають подібні речі, стресують, не вчаться, не сплять, плачуть і тд. То про кожного треба ходити до директора, а директор має вирішувати чия травма важча? Ваш син не вчився, бо тато втратив ногу, а син Петренко не вчився, бо тата вбили. А мій син не вчився, бо у нас дах уламками пробило. Кого з цих синів треба зарахувати в 10 клас?
Лінива, не каюсь• 20 мая в 11:27
10-11 клас - даремно втрачений час. Розгляньте коледж, технікум - так само отримає повну загальну середню освіту, але ще й професію.
Крию матом страшно• 20 мая в 11:27
Ответ длякотопёс
мого
потому что он умный мальчик, просто ленивый
Советничаю тут• 20 мая в 11:29
Багато питань: чому син ’просів’ у школі, якщо його мама весь цей час була поруч? Чому мама (тобто ви) не хоче сходити до школи і ’пояснити’, а відправляє туди батька з інвалідністю? Що саме ’все це’ переживав ваш син, що вплинуло на оцінки? Якщо у сина проблеми зі здоров´ям через переживання - чому вже четвертий рік ви нічого не робите для врегулювання його психічного стану?
Графиня Шезвездицкая• 20 мая в 11:30
У Вас все в кучу: тут мужу нужна психологическая реабилитация и ребенку.
Идите к психологу, пусть проведет диагностику и даст заключение о психологическом состоянии ребенка.
С этим заключением идите в школу.
Полтавська галушка• 20 мая в 11:30
Дякую вашому чоловіку за наш захист.
але зараз ви перевалюєте свої очікування на інших.
І на чоловіка і на директора школи.
Та і дійсно, декому з дітей не потрібен старший клас
Твердая валюта• 20 мая в 11:31
Но вы же сами можете пойти и все это сказать директору . Объясните почему это должен делать именно муж
Я не знала, что сейчас для десятого класса нужен проходной бал. Если это все так, то как должны поступить в школе? Нарисовать ему оценку,на которую он не знает?