язззззь!!!• 21 июня в 11:59
Хлопчика що загубився на Прикарпатті знайшли
Прикарпаття: знайдено 5-річного хлопчика, якого шукали понад 3 доби!
Сьогодні о 05:54 рятувальники Спеціального авіаційного загону ДСНС України за допомогою дрона виявили зниклого хлопчика.
З початку пошуково-рятувальної операції обстежено 5 тис. 500 га місцевості, з них 4 тис. 600 га — лісовий масив. За допомогою дронів обстежено 8 тис. 902 га.
Водолази обстежили 12 водойм на площі 7 тис. 700 кв.м. та 155 га прибережної зони.
На місці працював міжвідомчий штаб з координації пошуково-рятувальних робіт.
Пацелуйнитуда• 21 июня в 18:11
Ответ дляCopy-Paste
Але інше питання, якщо вже є дитина із аутизмом то нащо ще народжувати таку ж дитину
яке ж....
дети близнецы.
питання она задает
дети близнецы.
питання она задает
Пацелуйнитуда• 21 июня в 18:17
Ответ дляМлинці зі смайликом
Це не натяк, це думка цієї родини. У них це трапилося саме так, відкат зразу після вакцинації.
вакцина не причина, но спусковой крючок. проявилось бы и без нее, позже. после болезни/антибиотиков/гормонов/стресса И так далее
Працівниця року• 21 июня в 20:22
Ответ дляПовелитель бітка
У мене син з СДУГ. Губився починаючи з 1.5 роки. Перший раз - під´їхали на парковку біля будинку. Зима, вечір, темно. Вийшли, стоїть рядом. Дістаю пакет з машини. Повертаюсь - його нема. Куди пішов- до під´їзду- логічно ж. Гукаю, шукаю. - нема. Він пішов в протилежну від будинку сторону, побачила в фарах проїзжаючого авто.. я його з виду випустила на декілька секунд. Таких випадків було багато. До сих пір сниться, що його гублю. Сину 12
Як у Вас зараз з цим синдроном? Бо ми тест пройшли по Коннерсу.
Кокосиха• 21 июня в 21:02
Ответ дляЗоя Жорівна
От і я про це. При огляді виявили виснаження. Про переохолодження ні слова. Яким треба бути дурним, щоб це не зауважити? Дитина там мала бути 3 доби.
Але порадниці зі мною не згодні.
“Переохолодження є однозначно, зневоднення, проводимо терапію. Доки ми шукали дитину, вона отримала ознаки бронхіту, можливо, незначні ознаки запалення легень. Обігріваємо, налагоджуємо електролітний баланс. Наразі ми стабілізували стан, загроз для здоров’я і життя немає”, — розповів Сергій Максимов. І хто тут дурний?
Copy-Paste• 21 июня в 21:15
Ответ дляПацелуйнитуда
яке ж....
дети близнецы.
питання она задает
дети близнецы.
питання она задает
Близнюки про це ніхто не писав
Кондуктор автобуса• 22 июня в 00:28
На хвилі хейту до мами, яка загубила дитину в лісі.
Якщо у вас немає дитини з РАС- ви не знаєте, що таке схильність тікати. Коли дитина за 30сек перелазить паркан і тікає невідомо куди.
Ви не знаєте, що дитина може не впізнати маму чи абсолютно не розуміти де знаходиться. Оте ’ безпечне поле’, коли маму видно - то не про наших дітей.
Про надзвичайно сильні страхи чи сенсорні подразники, які вмикають паніку.
Якось Кір пів години плакав, бо пасажир в метро потрогав його за плече.
Якось мій спокійний хлопець втік, доки я розраховувались на касі. То випустив руку на хвилину. А все.
То мій спокійний хлопець, що отримав напад паніки цього місяця - були біля парку на Дорогожичах. Оголосили повітряну тривогу. А там гучномовець. І коли то не просто звук, а сказали словами - Кіріл був готовий тікати куди завгодно. Ледь спинила. Потім мав абсанси(
Якщо у вас немає дитини з РАС-ви не знаєте, що дитячий майданчик найбільш стресове місце в світі. І для малечі, і для батьків. В лісі тихо та немає людей.
Прогулянки лісом та походи фактично база соціалізації моєї дитини. Так, часто він щось там чудить типу : завтикати на воду та ні на що не реагувати, пів дня кидати каштани чи обїдати всі кущі. Та він завдяки цьому навчився бути поруч з людьми.
Якщо у вас немає дитини з РАС-ви не можете уявити стан мами, що роками спить по 2-3 години, контролює всі дрібниці 24/7, часто немає допомоги родичів та мусить багато працювати.
Просто радію, що історія добре закінчилась.А.Распопова,з фейсбук