язззззь!!!• 21 июня 2025
Хлопчика що загубився на Прикарпатті знайшли
Прикарпаття: знайдено 5-річного хлопчика, якого шукали понад 3 доби!
Сьогодні о 05:54 рятувальники Спеціального авіаційного загону ДСНС України за допомогою дрона виявили зниклого хлопчика.
З початку пошуково-рятувальної операції обстежено 5 тис. 500 га місцевості, з них 4 тис. 600 га — лісовий масив. За допомогою дронів обстежено 8 тис. 902 га.
Водолази обстежили 12 водойм на площі 7 тис. 700 кв.м. та 155 га прибережної зони.
На місці працював міжвідомчий штаб з координації пошуково-рятувальних робіт.
Зоя Жорівна• 21 июня 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Очень может быть. У нас в селе вот так же пропадал ребенок лет 15 назад, около 4 лет, дом тоже рядом с лесом, ребенку около 4 лет было, тоже аутист, не разговаривал. Была осень, дождь, холодно, при таких обстоятельствах девочка 8 лет, через несколько лет после того, заблудилась и замерзла в поле насмерть за одну ночь. Этого ребенка искали двое суток, нашли километрах в 15, в домике для отдыха на берегу реки, в абсолютно сухой и чистой одежде. При чем говорили, что раньше там смотрели. На радостях что нашли, дело закрыли, как ребенок туда попал разбираться не стали.
От і я про це. При огляді виявили виснаження. Про переохолодження ні слова. Яким треба бути дурним, щоб це не зауважити? Дитина там мала бути 3 доби.
Але порадниці зі мною не згодні.
Copy-Paste• 21 июня 2025
Ответ дляФляшунька
Ага, значит все таки - плода? А не новорожденного. Плод , он ещё в животе.
І що?
Вийняти?
Кокосиха• 21 июня 2025
Ответ дляПросто звязда
Вам не соромно таке писати ?
Щоби мати сором треба, як мінімум людиною бути. А там....
Кокосиха• 21 июня 2025
Ответ дляПросто звязда
Оце так українці 😡😡😡
Орчихи ,а не співвітчизники
Це гірше....
Кокосиха• 21 июня 2025
Ответ дляkuskus
Яка ви жорстока! Ви жодного уявлення не маєте, що таке дитина, а тим більше дитина з аутизмом, а тим більше дві дитини з аутизмом. Впевнена, що ви б і половину того, що ця мати робить не потягнули б
Це не жорстока, це дурна
Кокосиха• 21 июня 2025
Ответ дляФляшунька
А вы не думаете, что он просто пописял раза 2 и снял то, в чем некомфортно.
Ви що,то ж не буде надриву, фарисейського закочуванея очей, не буде де рлзгулятись збоченій фантазії
Кокосиха• 21 июня 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Слушайте, мать отвела 5 летних аутистов не в парк, а в ЛЕС, это адекватно по-вашему?
Удалено администрацией...
Кокосиха• 21 июня 2025
Ответ дляCopy-Paste
Висновок один ,народжувати не потрібно!
Але ж ваша мама народила вас нащось.... на жаль...
Кокосиха• 21 июня 2025
Ответ дляSeehund
Больше мне не пишите, если вам не нравится, что я хамлю.)
Ви не хамите, Ви пишете правду, як адекватна і тверезо мисляча людина
Кокосиха• 21 июня 2025
Ответ дляCopy-Paste
Але інше питання, якщо вже є дитина із аутизмом то нащо ще народжувати таку ж дитину
Яке інше питання? Ви би хоть не позорились тут...
Кукусикиииииии• 21 июня 2025
Ответ дляКокосиха
Удалено администрацией...
Кокосиха• 21 июня 2025
Ответ дляФляшунька
Меньше гормонов нужно пить. Сейчас каждая вторая на гормонах.
І без мила підписатись, правда
мені лиш цікаво, що їла ваша мама, що ви така народилась?
Кокосиха• 21 июня 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Ви реально чарівна?
Аутизм вроджена патологія плоду, а не набута під час життя. Діагностується після 2 років. Це генетична патологія, але не спадкова.
Як по вашому народжуються діти з синдромом Дауна від здорових людей?
Просто цей синдром можна діагностувати у вагітних. Аутизм - ні.
Там глухо.... не намагайтесь пересвистіти чайник. Біда лиш, що такі розмножуються собі подібними, голосують...
Кокосиха• 21 июня 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Удалено администрацией...
Похвальна самокритика. Дякую, що написали свій діагноз, хоча в ньому навряд чи учасники теми сумнівалися, читаючи Ваші пости
Зоя Жорівна• 21 июня 2025
Ответ дляКокосиха
Люди перестали читати, думати і аналізувати.
Це вже деградація людства чи ще ні?
Зараз в моді ’публічність’ і байдуже, що під цим подають :(.
’Їдять’ ложками.....
Це вже деградація людства чи ще ні?
’Їдять’ ложками.....
З царем в голові• 21 июня 2025
Ответ дляПросто звязда
Оце так українці 😡😡😡
Орчихи ,а не співвітчизники
С чего вы взяли что это украинцы? Почитайте большинство тем, тут филиал оркоботофеомы. С вечера самой топовой темой была та, где украинцев обвиняли в нападении на самих себя, на рашу и в начале третьей мировой)))
Млинці зі смайликом• 21 июня 2025
Ответ дляШлях до зірок
Мама знала что у ребенка нестабильная нервная система, особенности. Идём гулять в лес! Там много кустов, зверей и вообще безопасно! Л-логика
У лісі є одна велика перевага: там нема подібних вам, що засуджують на кожному кроці і намагаються ’вчити’ таку нещасну маму як їй виховувати ’таких невихованих’ дітей.
Copy-Paste• 21 июня 2025
Ответ дляКокосиха
А я до чого тут взагалі в цій історії?
Copy-Paste• 21 июня 2025
Ответ дляКокосиха
В чому сором?
Плодити хворих дітей, навіщо?
Є вже одна така дитина
, все досить ,зупинись
Плодити хворих дітей, навіщо?
Є вже одна така дитина
, все досить ,зупинись
Млинці зі смайликом• 21 июня 2025
Ответ дляCopy-Paste
Сподіваюся, у вас нема молодших братів чи сестер...
Млинці зі смайликом• 21 июня 2025
Ответ дляCopy-Paste
Навіщо жінка ще раз народжуєте,коли є вже дитина тим паче із аутизмом?
Як це пояснити то?
У знайомих 4 дітей. Друга за віком дитина аутист. Всі решта здорові.
Copy-Paste• 21 июня 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Немає,хоч я і старші звичайні люди
Я конкретно тих жінок не розумію котрі після першого аутиста народжують наступних,це такий вид мазохізму чи що
Copy-Paste• 21 июня 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Так якби друга,а не перша
Млинці зі смайликом• 21 июня 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Ви реально чарівна?
Насправді ніхто не знає звідки аутизм. Маю трьох знайомих з дітьми аутистами. Лише одна дитина була досить дивна з дитинства. Дві інші - звичайні діти, до року значно випереджали ровесників у розвитку. Одна дитина говорила дуже гарно на свій вік, була активна і комунікабельна. Після чергового щеплення у рік у неї різко почався регрес. Сьогодні вкололи - назавтра дитина захворіла і замовчала. Хворобу вилікували, а мова не повернулася, дитина перестала взагалі комунікувати з оточуючими. Це були дві геть різні дитини.
Інша дитина була продіагностована аж у 6 років. У 4 роки в дитсадку розказувала довгі вірші на ранках, не боялася виступати. А потім почався відкат назад,, з´явилася ехолалія. І ніхто не знає чому.
Фляшунька• 21 июня 2025
Ответ дляCopy-Paste
І що?
Вийняти?
Конечно! Вызвать роды. Вы как вчера родились. Не знаете как это делается. Если что-то не то. Врачи сами предлагают. И правильно делают.
Зоя Жорівна• 21 июня 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Якщо натяк на вакцину - то мімо.
Є багато дітей з цим діагнозом, яких ніколи не щеплювали.
Млинці зі смайликом• 21 июня 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Якщо натяк на вакцину - то мімо.
Це не натяк, це думка цієї родини. У них це трапилося саме так, відкат зразу після вакцинації.
Copy-Paste• 21 июня 2025
Ответ дляФляшунька
А на основі чого робити аборт?
Я дійсно не знаю,як робиться аборт ,бо ніколи такого не робила , можливо вам видніше
Copy-Paste• 21 июня 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
О знову антипривовочніки
Copy-Paste• 21 июня 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Це не зв´язні речі , тип паче аутизм це від народження,як тоді він міг виникнути після року саме від щеплення?