язззззь!!!• 21 июня в 11:59

Хлопчика що загубився на Прикарпатті знайшли

Прикарпаття: знайдено 5-річного хлопчика, якого шукали понад 3 доби!

Сьогодні о 05:54 рятувальники Спеціального авіаційного загону ДСНС України за допомогою дрона виявили зниклого хлопчика.

З початку пошуково-рятувальної операції обстежено 5 тис. 500 га місцевості, з них 4 тис. 600 га — лісовий масив. За допомогою дронів обстежено 8 тис. 902 га.

Водолази обстежили 12 водойм на площі 7 тис. 700 кв.м. та 155 га прибережної зони.

На місці працював міжвідомчий штаб з координації пошуково-рятувальних робіт.
Зоя Жорівна• 21 июня в 14:46
Ответ дляКоренная киевлянка
Очень может быть. У нас в селе вот так же пропадал ребенок лет 15 назад, около 4 лет, дом тоже рядом с лесом, ребенку около 4 лет было, тоже аутист, не разговаривал. Была осень, дождь, холодно, при таких обстоятельствах девочка 8 лет, через несколько лет после того, заблудилась и замерзла в поле насмерть за одну ночь. Этого ребенка искали двое суток, нашли километрах в 15, в домике для отдыха на берегу реки, в абсолютно сухой и чистой одежде. При чем говорили, что раньше там смотрели. На радостях что нашли, дело закрыли, как ребенок туда попал разбираться не стали.
От і я про це. При огляді виявили виснаження. Про переохолодження ні слова. Яким треба бути дурним, щоб це не зауважити? Дитина там мала бути 3 доби.
Але порадниці зі мною не згодні.
Copy-Paste• 21 июня в 14:47
Ответ дляФляшунька
Ага, значит все таки - плода? А не новорожденного. Плод , он ещё в животе.
І що?
Вийняти?
Кокосиха• 21 июня в 14:48
Ответ дляПросто звязда
Вам не соромно таке писати ?
Щоби мати сором треба, як мінімум людиною бути. А там....
Кокосиха• 21 июня в 14:49
Ответ дляПросто звязда
Оце так українці 😡😡😡
Орчихи ,а не співвітчизники
Це гірше....
Кокосиха• 21 июня в 14:53
Ответ дляkuskus
Яка ви жорстока! Ви жодного уявлення не маєте, що таке дитина, а тим більше дитина з аутизмом, а тим більше дві дитини з аутизмом. Впевнена, що ви б і половину того, що ця мати робить не потягнули б
Це не жорстока, це дурна
Кокосиха• 21 июня в 14:57
Ответ дляФляшунька
А вы не думаете, что он просто пописял раза 2 и снял то, в чем некомфортно.
Ви що,то ж не буде надриву, фарисейського закочуванея очей, не буде де рлзгулятись збоченій фантазії
Кокосиха• 21 июня в 15:00
Ответ дляКукусикиииииии
Слушайте, мать отвела 5 летних аутистов не в парк, а в ЛЕС, это адекватно по-вашему?
Удалено администрацией...
Кокосиха• 21 июня в 15:01
Ответ дляCopy-Paste
Висновок один ,народжувати не потрібно!
Але ж ваша мама народила вас нащось.... на жаль...
Кокосиха• 21 июня в 15:02
Ответ дляSeehund
Больше мне не пишите, если вам не нравится, что я хамлю.)
Ви не хамите, Ви пишете правду, як адекватна і тверезо мисляча людина
Кокосиха• 21 июня в 15:04
Ответ дляCopy-Paste
Але інше питання, якщо вже є дитина із аутизмом то нащо ще народжувати таку ж дитину
Яке інше питання? Ви би хоть не позорились тут...
Кукусикиииииии• 21 июня в 15:04
Ответ дляКокосиха
Удалено администрацией...
Кокосиха• 21 июня в 15:07
Ответ дляФляшунька
Меньше гормонов нужно пить. Сейчас каждая вторая на гормонах.
І без мила підписатись, правда мені лиш цікаво, що їла ваша мама, що ви така народилась?
Кокосиха• 21 июня в 15:11
Ответ дляЗоя Жорівна
Ви реально чарівна?
Аутизм вроджена патологія плоду, а не набута під час життя. Діагностується після 2 років. Це генетична патологія, але не спадкова.
Як по вашому народжуються діти з синдромом Дауна від здорових людей?
Просто цей синдром можна діагностувати у вагітних. Аутизм - ні.
Там глухо.... не намагайтесь пересвистіти чайник. Біда лиш, що такі розмножуються собі подібними, голосують...
Кокосиха• 21 июня в 15:14
Ответ дляКукусикиииииии
Удалено администрацией...
Похвальна самокритика. Дякую, що написали свій діагноз, хоча в ньому навряд чи учасники теми сумнівалися, читаючи Ваші пости
Зоя Жорівна• 21 июня в 15:16
Ответ дляКокосиха
Люди перестали читати, думати і аналізувати.
Це вже деградація людства чи ще ні?
Зараз в моді ’публічність’ і байдуже, що під цим подають :(.
’Їдять’ ложками.....
З царем в голові• 21 июня в 15:25
Ответ дляПросто звязда
Оце так українці 😡😡😡
Орчихи ,а не співвітчизники
С чего вы взяли что это украинцы? Почитайте большинство тем, тут филиал оркоботофеомы. С вечера самой топовой темой была та, где украинцев обвиняли в нападении на самих себя, на рашу и в начале третьей мировой)))
Млинці зі смайликом• 21 июня в 15:27
Ответ дляШлях до зірок
Мама знала что у ребенка нестабильная нервная система, особенности. Идём гулять в лес! Там много кустов, зверей и вообще безопасно! Л-логика
У лісі є одна велика перевага: там нема подібних вам, що засуджують на кожному кроці і намагаються ’вчити’ таку нещасну маму як їй виховувати ’таких невихованих’ дітей.
Copy-Paste• 21 июня в 15:28
Ответ дляКокосиха
А я до чого тут взагалі в цій історії?
Copy-Paste• 21 июня в 15:29
Ответ дляКокосиха
В чому сором?
Плодити хворих дітей, навіщо?
Є вже одна така дитина
, все досить ,зупинись
Млинці зі смайликом• 21 июня в 15:38
Ответ дляCopy-Paste
Сподіваюся, у вас нема молодших братів чи сестер...
Млинці зі смайликом• 21 июня в 15:39
Ответ дляCopy-Paste
Навіщо жінка ще раз народжуєте,коли є вже дитина тим паче із аутизмом?
Як це пояснити то?
У знайомих 4 дітей. Друга за віком дитина аутист. Всі решта здорові.
Copy-Paste• 21 июня в 15:41
Ответ дляМлинці зі смайликом
Немає,хоч я і старші звичайні люди
Я конкретно тих жінок не розумію котрі після першого аутиста народжують наступних,це такий вид мазохізму чи що
Copy-Paste• 21 июня в 15:44
Ответ дляМлинці зі смайликом
Так якби друга,а не перша
Млинці зі смайликом• 21 июня в 15:51
Ответ дляЗоя Жорівна
Ви реально чарівна?
Насправді ніхто не знає звідки аутизм. Маю трьох знайомих з дітьми аутистами. Лише одна дитина була досить дивна з дитинства. Дві інші - звичайні діти, до року значно випереджали ровесників у розвитку. Одна дитина говорила дуже гарно на свій вік, була активна і комунікабельна. Після чергового щеплення у рік у неї різко почався регрес. Сьогодні вкололи - назавтра дитина захворіла і замовчала. Хворобу вилікували, а мова не повернулася, дитина перестала взагалі комунікувати з оточуючими. Це були дві геть різні дитини.
Інша дитина була продіагностована аж у 6 років. У 4 роки в дитсадку розказувала довгі вірші на ранках, не боялася виступати. А потім почався відкат назад,, з´явилася ехолалія. І ніхто не знає чому.
Фляшунька• 21 июня в 15:52
Ответ дляCopy-Paste
І що?
Вийняти?
Конечно! Вызвать роды. Вы как вчера родились. Не знаете как это делается. Если что-то не то. Врачи сами предлагают. И правильно делают.
Зоя Жорівна• 21 июня в 15:54
Ответ дляМлинці зі смайликом
Якщо натяк на вакцину - то мімо.
Є багато дітей з цим діагнозом, яких ніколи не щеплювали.
Млинці зі смайликом• 21 июня в 15:57
Ответ дляЗоя Жорівна
Якщо натяк на вакцину - то мімо.
Це не натяк, це думка цієї родини. У них це трапилося саме так, відкат зразу після вакцинації.
Copy-Paste• 21 июня в 16:42
Ответ дляФляшунька
А на основі чого робити аборт?
Я дійсно не знаю,як робиться аборт ,бо ніколи такого не робила , можливо вам видніше
Copy-Paste• 21 июня в 16:46
Ответ дляМлинці зі смайликом
О знову антипривовочніки
Copy-Paste• 21 июня в 16:49
Ответ дляМлинці зі смайликом
Це не зв´язні речі , тип паче аутизм це від народження,як тоді він міг виникнути після року саме від щеплення?