Грушки-яблочки• 22 июня в 08:31
Море 1+1 (13 років) з бюджетом 1200$ на 10-14 днів: можливо? порадьте куди?
Чи можливо за такий бюджет відпочити? Порадьте, які напрямки краще розглянути. Можливо, у кого є досвід вже. Жодного разу не була за кордоном, тому думаю, чи варто пробувати, чи заощаджувати на наступний рік. Але дуже б хотілося відпочити
Фрау Донна Роза• 22 июня в 15:32
Ответ дляПочекуха
Да, аппарты. Двухэтажные, очень повезло. Макарська
а можно ссылку на апарты пожалуйста в личку? или тут
Прокачую сідниці• 22 июня в 15:59
Ответ дляПочекуха
В прошлом году ездила с сыном подростком в Хорватию
Все сама бронировала, еще зимой
На 21 день получилось 85 тыс за все про все. Все экономно
Все сама бронировала, еще зимой
У Вас ще і дорого вийшла Хорватія.В нас 500 євро на 12 днів 1+2(4 міс і 11 р.)Я все організовувала
Khmelnichanka• 22 июня в 16:02
Ответ дляПрокачую сідниці
Ееее….це як, вибачте? :)
Маю декілька думок• 22 июня в 16:04
Ответ дляПрокачую сідниці
Тобто ви за 40 євро в день платили оренду, доїхали і харчувалися в Хорватії? Дуже цікавий досвід).
Цієї суми вистачить лише вам з старшою дитиною два рази в день скромно поїсти
ПоЗиТиВнАя• 22 июня в 16:11
Ответ дляПрокачую сідниці
В 2002 році?
Прокачую сідниці• 22 июня в 16:12
Ответ дляKhmelnichanka
Ееее….це як, вибачте? :)
Квитки купила по акції. Житло знайшла на бнб(була з подружками,то розділили сумму на всіх)Харчування:-70% знижки в магазині ввечері купували
ПоЗиТиВнАя• 22 июня в 16:14
Ответ дляПрокачую сідниці
А як ви добирались до аеропорту з 4 ьох місячною дитиною? Ви з України їхали?
Прокачую сідниці• 22 июня в 16:15
Ответ дляПоЗиТиВнАя
В 2002 році?
Не вірте,мені то що.Зараз повернулись з Італії, але поїздка вийшла дорожча,бо все подорожчало((
Стопясят раз обсуждала• 22 июня в 16:21
Ответ дляКоко Шанель
Потому что с 24....
А с 30 например?
А з 30 треба брати ближче до 30.
ПоЗиТиВнАя• 22 июня в 16:22
Ответ дляПрокачую сідниці
Не верю,что вам поездка в Хорватию обошлась в 500€ .
Прокачую сідниці• 22 июня в 16:22
Ответ дляПоЗиТиВнАя
До Чопа,а там електричка до Будапешту (проїзд безкоштовно до аеропорту вийшов)
Кишмишная Мая• 22 июня в 16:24
Ответ дляПрокачую сідниці
В якому році це було? І якщо не ділити житло з подругою, а тільки своєю сім´єю, то яка сума вийде?
ПоЗиТиВнАя• 22 июня в 16:25
Ответ дляПрокачую сідниці
Наши люди везде пролезут , молодцы
Личко Невеличке• 22 июня в 16:25
Ответ дляПрокачую сідниці
Круто!
Прокачую сідниці• 22 июня в 16:26
Ответ дляМаю декілька думок
Всього було достатньо
Прокачую сідниці• 22 июня в 16:27
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Не вірте.
Личко Невеличке• 22 июня в 16:29
Ответ дляПрокачую сідниці
Не вірте.
А я верю. Мы так дом с друзьями снимали на Кипре. Копейки вышло
Прокачую сідниці• 22 июня в 16:29
Ответ дляКишмишная Мая
Поїздка була в минулому році. Квитки були до Задару з Будапешту 8.000 грн на 6 чоловік, житло 600 євро.Забрали з аеропорту безкоштовно власник.Зараз не підскажу,бо хотіла запланували поїздку,але дешевих квитків не було
Прокачую сідниці• 22 июня в 16:30
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Наши люди везде пролезут , молодцы
Бляха, ті с..и промосковські,то хоч щось від них корисне
ПоЗиТиВнАя• 22 июня в 16:30
Ответ дляПрокачую сідниці
Не вірте.
Зачем брехать. Может вам жилье обошлось и в 400 евро, а билеты, а питание? Вы ребенку мороженое не покупали, воду и ели только по акциям,оно же не бесплатное все? А лежаки, экскурсии? И до аэропорта вы бесплатно доехали, чудеса
Прокачую сідниці• 22 июня в 16:32
Ответ дляЛичко Невеличке
Ви напряму бронювали?Поділіться досвідом де шукати? Бо я не купила квитки дешеві з Кишинева зза житла:дорого було на бнб,букінгу,а серед наших не знайшла
ПоЗиТиВнАя• 22 июня в 16:32
Ответ дляПрокачую сідниці
Что значит 8000 грн на 6 человек? Вы все делите что-ли? На вас и ребенка старшего сколько стоили билеты? Туда обратно
Прокачую сідниці• 22 июня в 16:32
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ні,я купувала на рейнеєр на всіх чоловік.Всю сумму ділили на всіх.
Кишмишная Мая• 22 июня в 16:34
Ответ дляПрокачую сідниці
Ну от, житло як мінімум на 12 днів з сім´ї вийде 720 євро, нехай менша квартира, - 600 може, ніяк в 500 з усім не вкладетеся. А до Чопу, Будапешту - безкоштовно? Я так зрозуміла що безкоштовно вже з самого Будапешту до аеропорту чи ні? Добре що маєте з ким розділити, але більшість сім´ями їдуть, і за все треба платити по повній.
ПоЗиТиВнАя• 22 июня в 16:34
Ответ дляПрокачую сідниці
8000 на шесть человек это в одну сторону и без багажа?
Прокачую сідниці• 22 июня в 16:34
Ответ дляПоЗиТиВнАя
І навіщо мені це?В мене є бюджет на поїздку,то максимально намагаюсь вкластися.Ви навіть не прочитали,що за житло склались з подружками.Лежаки набрали,а з аеропорту забирав власник безкоштовно. Морозиво брали 2 р,але малий його не дуже любить
ПоЗиТиВнАя• 22 июня в 16:35
Ответ дляПрокачую сідниці
Два лежака и зонт стоят в Хорватии +-30 евро
Khmelnichanka• 22 июня в 16:37
Ответ дляПрокачую сідниці
Всього було достатньо
Світлини - прекрасні! Але в мене все одно не сходиться арифметика )))))). Це я не до того, що не вірю Вам, це просто неначе фантастика ))))). Знаєте, я колись дуже бюджетно і класно відпочивала в Україні, і друзі мені не вірили, що я вкладалась в мінімальні суми, бо « Затока - то курорт для багачів» і т.п. )))), але зараз я просто в офігєнії )))).
Прокачую сідниці• 22 июня в 16:38
Ответ дляКишмишная Мая
Я писала,що це минулий рік.Коли квиток до Чопу вартував дешевше ніж зараз, а там електричка до Захоні,а з Захоні до Будапешту безкоштовно. З житлом пощастило,бо я забронювала євродвушку за хорошою ціною,бо був початок червня і це не сезон. Знижка була і на квитки на всіх чудова.
Прокачую сідниці• 22 июня в 16:39
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так,без багажу