Вся така шо куди там• 23 июня 2025

Як іти в паркінг?

Коли дитину береш сплячу і він від дискомфорту починає верещати
Голена блондинка• 23 июня 2025
Ответ дляКоролева спама
Та я поліції вже казала, що ви ж були вже. Дитина та сама, я письмове пояснення давала. А вони та вона дзвонить і дзвонить. От її б за такі дріб´язкові виклики штрафанули, то вони маму в декреті кошмарять. Бачу тра шукать адвоката.
Вам можна тільки поспівчувати, дитина не спокійна ще й сусідка
Королева спама• 23 июня 2025
Ответ дляГолена блондинка
Дякую за розуміння.
Варена цибуля• 23 июня 2025
Ответ дляКоролева краси
Якщо це єдина проблема при переміщенні в паркінг і прям над вами зараз не збивають, то я б не зважала. Це тільки тут на форумі кожну другу діти дратують)) А так реальні люди значно терпиміші
Неправда, верещащие неадекваты-дети бесят очень многих. Просто куча терпил молчит. Но при ситуации с обстрелами, думаю почти все становятся терпилами, не ради развлечения же идут люди в укрытие
Варена цибуля• 23 июня 2025
Ответ дляКоролева спама
Ну не скажіть. Наша сусідка вже двічі поліцію викликала, бо в дитини вночі істерики бувають. То зуби були, то хворіла, то тривоги. І то поліція приходить і розуміє, що такій малій дитині не поясниш, алеж та баба настирна. Каже в соцслужба піду як ви нічого не зробите.
Человек имеет право отдыхать спокойно в своей квартире. А вы делайте шумоизоляцию в своей квартире, чтобы ваш ненормальный истеричный ребенок не мешал людям жить
Варена цибуля• 23 июня 2025
Ответ дляГолена блондинка
В мене собака верещав і обпісявся ніхто і слова не сказав
Вы хоть помыли потом за своей собакой?
автор Вся така шо куди там • 23 июня 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Не, ну, серьёзно, у нас тут сбивают беспрерывно, а лифт только и ездит туда сюда
Ми теж в такому районі
Ответ длякак тебе такое илон маск
Каляска є?
Йому 4 роки
Ответ дляОце так цабе
разве не опасно ездить лифтом
А який варіант, якщо люди живуть на 26 поверсі?
Ответ дляРомашка -3390
Кому глупости, а кто не добежал до укрытия летом 23, разорвало под укрытием
Кому как повезёт
Дивлячись ,де укриття, якщо в будинку то одне , якщо бігти кудись аж далі то інше
Влітку 23 року, якраз бігти далеко
Ответ дляМальдивирую
Соску дайте
Йому 4 роки
Ответ дляКоролева спама
Моїй дитині 4 роки
Ответ дляЇжак в панчохах
Не надоело за голову хвататься ?
Обожаю, когда люди невидящие ни одного взрыва умничают и тупые советы раздают.
Приглашаю комне на жуляны , посмотрю как вы под взрыв останетесь в квартире на 20 этаже. Первая в паркинг побежите )
Я теж тут живу
Ответ дляВарена цибуля
Нехай в своїй квартирі робить цариця
Варена цибуля• 23 июня 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Нехай в своїй квартирі робить цариця
Ну да конечно, должны делать не яжемамки психдетей, потому что их чада всем мешают, а тот кому мешают. Только потом не удивляйтесь почему ваших деточек так люто ненавидят, почему они у вас болеют без причины и т.д. Вам наплевать на других людей, а это отображается на ваших детях.
Цветов Мне срочно• 23 июня 2025
Ответ дляВарена цибуля
Коли я хотіла тиші, то я собі робила шумоізоляцію, а не всім сусідам радила.
Ответ дляВарена цибуля
Мда, якщо комусь щось заважає нехай собі робить шумоізоляцію
Ответ дляЦветов Мне срочно
Отож
Ответ дляЦветов Мне срочно
В мене в сусідів маленька дитина мабуть новонароджена ,мені взагалі не заважає те,що вона плаче чи щось таке в тому числі і вночі
Королева спама• 23 июня 2025
Ответ дляВарена цибуля
Тобто, коли ця людина робить ремонт чи коли приймає гостей на дні народження і новий рік і тд, і я це все чую і мушу терпіти, то це ок, а от моя дитина це прямо кошмар? То дитина ж не кричить кожну ніч, дитина виросте. Навіть ці самі сусіди колись були крикливими дітьми.
Королева спама• 23 июня 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Моїй дитині 4 роки
Можливо трохи поверещить, а поки дійдете то знов засне заспокоїться
Ответ дляКоролева спама
Справа в тім ,що йому не зручно спати на руках тому і верещить
Ответ дляВарена цибуля
Точно так само ,як в маленька дитина має право кричати в своїй квартирі)
Варена цибуля• 23 июня 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Вы просто счастливый человек. Мне хочется придушить плачущих и истерящих детей, тем более ночью