Мошей ницца• 23 июня в 08:17
Лайфхаки по вылову билетов
Как их купить? Программа то висит, то билет уже выкуплен. Реально невозможно
лаМпочка• 23 июня в 08:20
Ответ дляЖивунаБагамах
Автовикуп
Автовикуп може в різних вагонах викупити? Якщо декілька квитків. Чи твльки поряд? В УЗчаті не відповіли.
ЖивунаБагамах• 23 июня в 08:21
Ответ длялаМпочка
Ми, зазвичай, один купуємо, тому не підкажу
лаМпочка• 23 июня в 08:22
Ответ дляЖивунаБагамах
Дякую, шкода. 10 років залізницею не їздила - тут приперло і дивуюся як зараз складно це.
ЖивунаБагамах• 23 июня в 08:31
Ответ длялаМпочка
Так, купити квитки на потяг, це ще той квест. Ловили донці 2,5 тижні квитки на Перемишль, не зловили, поставили автовикуп, купило. За 18 годин до виїзду почали зʼявлятися квитки, поміняли квиток на 1 вагон(був 9), бо 1,2 години зазору між потягом і автобусом. І правильно зробили, пасажирів вчора не випускали 40 хв з потягу. Було таке, що і годину не випускали
Та никада в жизни• 23 июня в 08:34
Ответ длялаМпочка
Так там же есть где поставить галочку, міста поруч
лаМпочка• 23 июня в 08:39
Ответ дляТа никада в жизни
Так я без досвіду, можк там поруч - це і в сусідніх вагонах. А мені з дітьми їхати, таке буде не варіант. Якщо це прям поруч-поруч то можна і спробувати.
Купи слона• 23 июня в 08:46
Ответ длялаМпочка
ну, якщо дуже треба їхати , а квитків немає, то в різних вагонах - непоганий варіант
Купи слона• 23 июня в 08:47
Ответ длялаМпочка
Нескладно, просто дуже багато бажаючих подорожувати, тому свої поїздки краще планувати заздалегідь
Королева спама• 23 июня в 08:48
Я ловила так, в 9 открывается выкуп, все доманулись, программа бронирует на 15 минут. Потом минут через 20-30 брони начинает отпускать, так я словила целое купе, правда за 20 дней. Еще вагоны могут добавлять со временем, нужно мониторить.
Сизоока бестія• 23 июня в 08:50
Ловить только в приложении, не на сайте.
Ну и в 8.00, в первый день, как только открылись продажи на вашу дату.
И заранее ввести ФИО пассажиров.
Кумася• 23 июня в 09:03
По опыту прошлого лета- авто выкуп рабатывает хорошо на 1 место. На 2 места рядом не срабатывает, было такое, что появились билеты в продаже и удалось их купить , автовыкуп не сработал.
Анонимушка• 23 июня в 09:10
Ответ длялаМпочка
Можна поставити умови: вид вагону, місця поруч, нижні
Крем для арбуза• 23 июня в 11:35
Ответ дляКумася
У меня тоже автовыкуп на больше чем 1 билет не срабатывал, быстрее ловила самостоятельно мониторя приложения.