Аноним_1858• 23 июня в 18:24

Киів Польща хто їхав, скільки стояли годин для переходу кордону? їду на автобус

Цікавить хто їхав нещодавно
Дякую
Шаманю второпях• 23 июня в 18:27
Кожного дня ситуація може відрізнятись. Навіть протягом дня. Я стояла 6 годин, колега за 2 на наступний день пройшла.
Просериарила молодость• 23 июня в 18:28
Мама вчера ехала, в 18 заехали к нашим, в 22 уже ехали по Польше. И это с полным досмотром и сканированием автобуса.
Нехай щастить• 23 июня в 18:34
Пару днів тому мама передачу мені автобусом передавала. Мав приїхати в 13 год, приїхав в 19.30. Водій сказав, довго дуже на кордоні стояли
Жена_КотораяСтена• 23 июня в 18:44
Останнім часом на кордоні дуже великі черги. Раніше автобуси проходили кордон десь за 2 години. Чому зараз так не знаю. Знайомі їхали день тому.
Помидорина• 23 июня в 18:51
Колега їхала перед вихідними, на кордоні стояли трохи більше 7 годин
hrystia• 23 июня в 19:10
Сьогодні сестра їхала на Краків. 2 години на кордоні
Деметра-c3d4• 23 июня в 19:16
19 червня їхала до Чехії через Польщу. 12 годин на кордоні
Непогодка• 23 июня в 19:28
Все залежить через який пропискний пункт будете їхати. На Шегини- Медика ремонти дорожного покриття на обох частинах пропускного пункту та велики черги. На Краківець теж велики черги. Е ТГ та Вайбер канали на який пишуть скільки авто до кордону
Летала_НаМетле• 23 июня в 20:41
В телеге есть канал ягодин-дорохуськ
https://t.me/yagodyn
Намазюкана нішою• 23 июня в 21:07
Навіщо вам цей головне? Їдьте потягом. Там максимум 2 години і то якщо чоловіків призовного віку багато. Зазвичай швидше