Королева спама• 17 мая в 09:32

Автобус Одеса-Кишинів, кордон Паланка. Як довго?

Хто нещодавно їздив? Скільки, приблизно, треба часу на кордон? На днях їдемо
Удальонка• 17 мая в 10:00
На самім переїзді десь година, т.б швидко.Та перед Планкою за км 5- ть військові перевіряють.Всі чоловіків 18-60 висаджують з буса і кожного перевіряють.То години 3- ри одного разу стояли, поки все перевіряли, дзвонили.Одеого так і не пропустили.В тому році в грудні, може зараз інакше
Бюст Березуцкого• 17 мая в 10:05
Оцей пост перед митницею- зазвичай швидко. Я минулий рік кожні три тижні їздила автобусом на Орлівку, але пост один і для Орлівки, і для Паланки. Більше 15 хв не стояли жодного разу. Один раз також одного чоловіка не пропустили, але автобус швидко відпустили. Ну і чоловіків в автобусі зараз дуже мало. Але, як виявилось, може і три години бути(
Мама фіфті цента• 17 мая в 10:20
Езжу часто, довольно быстро все проходит. До получаса
ТихоЯ• 17 мая в 11:15
5 дней назад 2 часа
САМ_ТАКОЙ• 17 мая в 12:41
Ответ дляМама фіфті цента
Жодного разу за пів години кордон не проходили автобусом. Година-півтори, це якщо швидко все пішло.
Останнього разу взагалі, по маршруту автобуса повинні були їхати через Паланку, а водій поїхав на Тудору. А там окремі кордони, звісно, довше зв часом
Мама фіфті цента• 17 мая в 12:49
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А я проходила, вот через Старокозачье и Тудору всегда долго ( вчера через нее ехала) а через Паланку всегда быстро, единственный раз долго стояли, т.к огромный автобус ,был полный
Братья Капли• 26 мая в 15:14
Я їхала в середині травня, то Паланку проходили 3 години, був якийсь збій в нашій системі. Дехто запізнився на літак, хвилин 10 не хватило для реєстрації багажу, бо обрали виїхати без запасу по часу. Декого пересадили до нас в автобус з іншого автобуса, бо також ризикували запізнитися. На зворотному шляху за годину впоралися.