ША! я прийшла!• 24 июня в 09:49
У кого ГЕРХ, як довго лікували?
Діагноз поставили в середині лютого, з тих пір пила і контролок, і віснол, мотиліум, алмагель, гіалера і т.д. Останні два місяці на фамотидині. Від печії допомагає тільки він. Кілька разів спробовувала зіскочити з нього, не вийшло. Якщо зранку таблетку не випила, печія буде незалежно від того, що їм, а ще біль під лівим ребром. Була у трьох різних гастроентерологів, призначають одне й те ж саме по колу
Гостра на язик• 26 июня в 01:58
Хвороба є хронічною не лікується, тільки ремісія! Езолонг іпп 40 мг - 20 мг -10 мг - 5 мг сходити поступово треба, щоб кислота яка знизилася під час іпп вживання, а потім підвищиться і буде знов опік кислотою слизової (рікошет) поступово піднімати кислотність знижуючи дозу, гіалера.