Бабка-байкерша• 24 июня 2025

Яку настільну гру дитина 3–6 років може грати самостійно?

Щоб не потребувала постійного контролю дорослого.
Безпринципова• 24 июня 2025
Пазлы, сортер, мозаика, конструкторы всех видов
So_so• 24 июня 2025
Игра для одного? Я не знаю таких, но есть Осьминог Жоли, это и интересно и полезно.
ТигрЛьвович• 24 июня 2025
Є лабіринти.
До них книжечка із завданнями.
От тільки назви не згадаю.
Точно є щось типу злови злодія (треба не дати виїхати червоній машинці).
І прокласти маршрут для козака.
Ще варіанти мозаїки з великими деталями, типу бджілки, деталі шестикутні.
Хоча найдовше мої гралися конструкторами, а не такими іграми.
КарамбОлька• 24 июня 2025
Ответ дляSo_so
У smart games є для одного, але ж то сумно...
Куда ж без меня• 24 июня 2025
Йой) діти і самостійні настільні ігри) ну, хіба декілька хвилин.
So_so• 24 июня 2025
Ответ дляКарамбОлька
На 3-6 лет? Прошло мимо меня. У нас есть пингвины на льдине и красная шапочка, но ребенок один вряд ли будет играть.
ЗаведУющая• 24 июня 2025
Ответ дляБезпринципова
Сортер ?
ЗаведУющая• 24 июня 2025
Пазлы, конструкторы, настольные игры как по мне всегда на компанию
КарамбОлька• 24 июня 2025
Ответ дляSo_so
Дитина сама в будь-яку настільну гру навряд чи буде грати...
дама_из_декрета• 25 июня 2025
Будьте обережні: не залишайте маленьку дитину саму з дрібними деталями (мозайка, наприклад)!