Відповів всім• 25 июня в 08:22

Якісна, не шкідлива основа під макіяж. Існує така?

Для щоденного використання. Комбінований тип шкіри, трошки відкриті пори. Літом шкіра як олією покрита🤣
Хочу спробувати основу, можливо з SPF, щоб вирівнювала, можно було використовувати щоденно, навколо очей теж, щоб не робила жирною шкіру і не змінювала шкіру в гіршу сторону.
Дякую!
Моська-слон• 25 июня в 08:24
Она у вас уже не знает как от косметики защищаться.
автор Відповів всім • 25 июня в 08:25
Ответ дляМоська-слон
І що порекомендуєте? Не використовувати нічого?
автор Відповів всім • 25 июня в 08:26
Дивилася на Боббі Браун і Шанель, але не знайшла відгуки
Потринділиця• 25 июня в 08:33
Треба шукати матуючий флюід, я теж не знаю що взяти
Порадили зволожуючий крем від лореаль, вчора купила
Але він без матуючого ефекту
Коренная киевлянка• 25 июня в 08:39
Купите себе лучше матирующие салфетки Шисейдо, они хорошо убирают жир в течение дня. А база вам точно не нужна, кожа ещё больше будет жирниться под толстым слоем всего
Без QR коду• 25 июня в 08:43
Мне нравится как выравнивает тон СС Люмене, по необходимости сверху любое матипующее средство - салфетки, пудра прозрачная или с тоном, или фиолетовая штука с Алиэкспресс, которая убирает абсолютно любой жир
Маруська Му• 25 июня в 09:21
Ответ дляВідповів всім
Пожалейте кожу свою летом. У вас жирный тип? Убирайте жир салфетками. Не забивайте поры. Они еще сильнее начинают работать и итог на лице жирной кожей
И_ри_на@• 25 июня в 09:32
Ответ дляБез QR коду
Руда ліса• 25 июня в 10:59
Я користуюся боббі Браун, маю і для обличчя і для очей . Повністю задоволена, ці основи без догляду, але не забивають пори і на основу для обличчя ідеально лягає кушон з спф
автор Відповів всім • 26 июня в 05:18
Ответ дляМаруська Му
Какими салфетками?
автор Відповів всім • 26 июня в 05:19
Ответ дляБез QR коду
Можно фото? Или ссылки?
автор Відповів всім • 26 июня в 05:20
Ответ дляРуда ліса
Потрібно окремо для очей?