annakomasha• 25 июня 2025

Знову померла дитина від наркозу у стоматолога.Київ 7 рочків.Зупинилось

сердечко.А перед цим таке саме у Львові,Тернополі.Це якісь наркози не ті чи що?Як передає Укрінформ, про це поліція Києва повідомляє у Фейсбуці.

За попередньою інформацією, у дитини зупинилося серце після введення йому наркозу на прийомі у лікаря-стоматолога.

На місці працювала бригада швидкої медичної допомоги, які протягом двох годин намагалася реанімувати хлопчика, проте дитина померла.

На місці працюють слідчо-оперативні групи Святошинського управління поліції та столичного главку, судово-медичний експерт і працівники ювенальної поліції У Тернополі після уколу наркозу у стоматології померла дворічна дитина Матір хлопчика хотіла залікувати йому карієс та привезла до державної клініки.Смерть дитини під час лікування зубів у Львові

Львівський портал
https://portal.lviv.ua › news
10 февр. 2025 г. — За даними слідства, для знеболення анестезіологиня провела дитині загальну анестезію. Під час операції з видалення зубів та лікування карієсу
Wendy Rhoades• 25 июня 2025
Ответ дляvetka
У вас було ю ще більше здивування, якби жізнались, що ті проби не несуть ніякої інформації і не дають ніякої гарантії безпеки.
ті проби вказують, що є реакція на мінімальну дозу препарату. А якщо її ввести більше, то хто знає якою буде реакція. може ніякою. Але перевіряти я не буду.
100% гарантій безпечності іншого препарату звісно ніхто не дасть.
Wild raccoon• 25 июня 2025
Ответ дляAnna-2567
Ну и нахрена подвергать детей такому риску?? Это молочные зубы, они все равно выпадут. Никогда не водила ребенка к зубному, пока не вырос и сознательным стал и можно было договорится, примерно в 6 лет.
у знакомой малому 5 лет - 10 зубов нужно пломбировать
что бы новые зубы не болели
предлагали наркоз
отказалась
лечит по чуть чуть
Byretta• 25 июня 2025
Ответ дляAlex_Kri
По современным требованиям там должно быть все для реанимации
Иметь все для реанимации и иметь полноценную бригаду анастезиологов и реаниматологов-оооочень разное.Это очень дорого для частника
PinkyPink• 25 июня 2025
Ответ дляrybka21
алергопроби реально зробити?
На загальну ніби немає проб , тільки на місцеву
Masushki2• 25 июня 2025
Ответ дляByretta
Робити це з закладах де є професійні анастезіологи та можливість надати реанімаційні дії
Загальний наркоз тільки анестезіологи роблять.
А інакше хто на Ваш погляд , сам стоматолог дає наркоз ?
Wendy Rhoades• 25 июня 2025
Ответ дляAnna-2567
це якщо вони не болять. То можна терпіти. Але ви ніколи не передбачите, в який момент заболить.
Тому і стараються лікувати карієс, а не коли вже треба збільшувати кількість маніпуляцій і видаляти нерв.
Ви мабуть не знаєте, що і в молочних зубах є нерви і вони можуть боліти?
Masushki2• 25 июня 2025
Ответ длянинель 1919
зараз діти дуже сильні алегіки і толку .що проби роблять в центрі , а коліть препарат з аналогічною діючою речовиною і купою інших домішок на які і може бути реакція бо у совку робили пробу з тієї ампули що збиралися вводити , а не в якихось центрах
Byretta• 25 июня 2025
Просто мне удивительно-мне за год сделано 5 операций под наркозом. Я каждый раз сдавала анализы и запоняла киллометровые анкеты. И все равно присутствовала бригада.
Anna-2567• 25 июня 2025
Ответ дляWild raccoon
что бы новые зубы не болели
предлагали наркоз
отказалась
лечит по чуть чуть
Правильно. Мы тоже пломбировали молочные, но без наркоза естественно
natapril• 25 июня 2025
Ответ дляMasushki2
Аллергопроба на какой из препаратов?
Нам стоматолог призначав на три препарата, ща результатами обрав , на який показало найменшу алергенність. Це при першому в житті відвідуванні стоматолога, ставили пломбочку на молочний зуб десь у 5 років.
vetka• 25 июня 2025
Ответ дляByretta
Хорошое оснащение дает возможность мониторить состояние ребенка и определить угрозы на начальном этапе. Достаточно граммотного анестезиолога и анестезистки. Вопрос в том, что в выездных бригадах нет этого оборудования.
Byretta• 25 июня 2025
Ответ дляMasushki2
Как видите, непонятно кто делает. Я ничему не удивлюсь.
Byretta• 25 июня 2025
Ответ дляvetka
Вот именно
Masushki2• 25 июня 2025
Ответ дляrybka21
алергопроби реально зробити?
Вони майже не доцільні .
rybka21• 25 июня 2025
Ответ дляPinkyPink
навіть в 90-ті роки робили
Алина-1240• 25 июня 2025
Обьясните мне, нафиг общий наркоз при лечении зубов? Разве что у ребенка глубокая у/о
natapril• 25 июня 2025
Ответ дляWendy Rhoades
Моя дитина наче не алергік, але лікар відмовилась робити анестезію без алергопроб. Я думала, що це така надмірна пересторога.
І яким було моє здивування, коли з 4 найбільш безпечних препаратів для місцевої анестезії була виражена реакція на 3 препарати, і їх заборонено колоти моїй дитині.

А тут загальна анестезія. Дуже шкода дитину(
Це був відповідальний лікар.
Byretta• 25 июня 2025
Ответ дляАлина-1240
Насколько помню, если есть проблемы такого рода,то посылают в челюстно-лицевую
rybka21• 25 июня 2025
Ответ дляMasushki2
Вони майже не доцільні .
в мене інший досвід зі старшою дитиною
Masushki2• 25 июня 2025
Ответ дляWendy Rhoades
Реакція від дози не залежить (
PinkyPink• 25 июня 2025
Ответ дляrybka21
навіть в 90-ті роки робили
Ну от прям зараз шукаю алергопроби на пропофол, який найчастіше використовують при медикаментозному сні - немає в жодній лабораторії
vetka• 25 июня 2025
Ответ дляnatapril
Це був відповідальний лікар.
Це був необізнаний лікар. Але зараз мені наліплять купу фіолетових морд.
Remensa• 25 июня 2025
Нічого не ясно
Masushki2• 25 июня 2025
Ответ дляnatapril
І кололи анестезію ?
Чи змогли вмовити ?
natapril• 25 июня 2025
Ответ дляPinkyPink
Не треба той сон,якщо немає загрози життю!
rybka21• 25 июня 2025
Ответ дляPinkyPink
я не фахівець, то не можу стверджувати нічого, крім власного досвіду.
коли малого готували до операції в 96 році, робили проби на анестетіки. і щось відкинули, бо виявилась реакція.
Masushki2• 25 июня 2025
Ответ дляByretta
Вас спросила .
Потому что знаю , как происходит лечение .
Может что- то изменилось .
PinkyPink• 25 июня 2025
Ответ дляrybka21
На анестетики - так (лідокаін, ультракаін і тд), мені самій робили такі проби, але це анестетики, а для загальної анестезії зовсім інші препарати і на них проби не роблять(
marata• 25 июня 2025
10 лютого?
Byretta• 25 июня 2025
Ответ дляrybka21
В основном, действительно пропофол используют, ну делают ’коктейли ’.Посмотрела все свои выписки