сердечко.А перед цим таке саме у Львові,Тернополі.Це якісь наркози не ті чи що?Як передає Укрінформ, про це поліція Києва повідомляє у Фейсбуці.
За попередньою інформацією, у дитини зупинилося серце після введення йому наркозу на прийомі у лікаря-стоматолога.
На місці працювала бригада швидкої медичної допомоги, які протягом двох годин намагалася реанімувати хлопчика, проте дитина померла.
На місці працюють слідчо-оперативні групи Святошинського управління поліції та столичного главку, судово-медичний експерт і працівники ювенальної поліції У Тернополі після уколу наркозу у стоматології померла дворічна дитина Матір хлопчика хотіла залікувати йому карієс та привезла до державної клініки.Смерть дитини під час лікування зубів у Львові
Львівський портал
› news
10 февр. 2025 г. — За даними слідства, для знеболення анестезіологиня провела дитині загальну анестезію. Під час операції з видалення зубів та лікування карієсу
Львівський портал
› news
Wendy Rhoades• 25 июня 2025
Ответ дляvetka
У вас було ю ще більше здивування, якби жізнались, що ті проби не несуть ніякої інформації і не дають ніякої гарантії безпеки.
ті проби вказують, що є реакція на мінімальну дозу препарату. А якщо її ввести більше, то хто знає якою буде реакція. може ніякою. Але перевіряти я не буду.
100% гарантій безпечності іншого препарату звісно ніхто не дасть.
Wild raccoon• 25 июня 2025
Ответ дляAnna-2567
Ну и нахрена подвергать детей такому риску?? Это молочные зубы, они все равно выпадут. Никогда не водила ребенка к зубному, пока не вырос и сознательным стал и можно было договорится, примерно в 6 лет.
у знакомой малому 5 лет - 10 зубов нужно пломбировать
что бы новые зубы не болели
предлагали наркоз
отказалась
лечит по чуть чуть
что бы новые зубы не болели
предлагали наркоз
отказалась
лечит по чуть чуть
Wendy Rhoades• 25 июня 2025
Ответ дляAnna-2567
це якщо вони не болять. То можна терпіти. Але ви ніколи не передбачите, в який момент заболить.
Тому і стараються лікувати карієс, а не коли вже треба збільшувати кількість маніпуляцій і видаляти нерв.
Ви мабуть не знаєте, що і в молочних зубах є нерви і вони можуть боліти?
Ответ дляByretta
Иметь все для реанимации и иметь полноценную бригаду анастезиологов и реаниматологов-оооочень разное.Это очень дорого для частника
Хорошое оснащение дает возможность мониторить состояние ребенка и определить угрозы на начальном этапе. Достаточно граммотного анестезиолога и анестезистки. Вопрос в том, что в выездных бригадах нет этого оборудования.
Алина-1240• 25 июня 2025
Обьясните мне, нафиг общий наркоз при лечении зубов? Разве что у ребенка глубокая у/о
Ответ дляWendy Rhoades
Моя дитина наче не алергік, але лікар відмовилась робити анестезію без алергопроб. Я думала, що це така надмірна пересторога.
І яким було моє здивування, коли з 4 найбільш безпечних препаратів для місцевої анестезії була виражена реакція на 3 препарати, і їх заборонено колоти моїй дитині.
А тут загальна анестезія. Дуже шкода дитину(
Це був відповідальний лікар.
Ответ дляWendy Rhoades
Реакція від дози не залежить (
Ответ дляPinkyPink
Ну от прям зараз шукаю алергопроби на пропофол, який найчастіше використовують при медикаментозному сні - немає в жодній лабораторії
я не фахівець, то не можу стверджувати нічого, крім власного досвіду.
коли малого готували до операції в 96 році, робили проби на анестетіки. і щось відкинули, бо виявилась реакція.
Ответ дляrybka21
На анестетики - так (лідокаін, ультракаін і тд), мені самій робили такі проби, але це анестетики, а для загальної анестезії зовсім інші препарати і на них проби не роблять(
Ответ дляrybka21
В основном, действительно пропофол используют, ну делают ’коктейли ’.Посмотрела все свои выписки