sonnanyo• 02 июня в 19:45

Заволодів майже мільйоном гривень з рахунку матері загиблого воїна: кіберполіція

Майже мільйон гривень, що жінка отримала від держави у зв’язку із загибеллю сина на війні, викрали шахраї. Вони телефонували потерпілій, представляючись працівниками служби безпеки банку, та змусили передати дані для входу в онлайн-банкінг.
Правоохоронці встановили особу 38-річного уродженця російського міста Челябінськ, який має українське громадянство і мешкає у Вінниці. Чоловік раніше вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності і має низку незнятих та непогашених судимостей за корисливі злочини. Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Йому загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна. Більше подробиць - на сайті кіберполіції.
Feel good• 02 июня в 19:47
Скільки вже писали про тих шахраїв, всеодно ведуться.
А гроші повернули?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 июня в 19:47
между вдовой и матерью делят деньги?