annakomasha• 25 июня 2025

Знову померла дитина від наркозу у стоматолога.Київ 7 рочків.Зупинилось

сердечко.А перед цим таке саме у Львові,Тернополі.Це якісь наркози не ті чи що?Як передає Укрінформ, про це поліція Києва повідомляє у Фейсбуці.

За попередньою інформацією, у дитини зупинилося серце після введення йому наркозу на прийомі у лікаря-стоматолога.

На місці працювала бригада швидкої медичної допомоги, які протягом двох годин намагалася реанімувати хлопчика, проте дитина померла.

На місці працюють слідчо-оперативні групи Святошинського управління поліції та столичного главку, судово-медичний експерт і працівники ювенальної поліції У Тернополі після уколу наркозу у стоматології померла дворічна дитина Матір хлопчика хотіла залікувати йому карієс та привезла до державної клініки.Смерть дитини під час лікування зубів у Львові

Львівський портал
https://portal.lviv.ua › news
10 февр. 2025 г. — За даними слідства, для знеболення анестезіологиня провела дитині загальну анестезію. Під час операції з видалення зубів та лікування карієсу
автор annakomasha • 25 июня 2025
Жах просто жах
vetka• 25 июня 2025
Що ви пропонуєте? Не лікувати?
Peppermint Winter• 25 июня 2025
Чи не можуть правильно розрахуватм дозу чи на наркоз реакція, який жах 😭
автор annakomasha • 25 июня 2025
Щось мені не по собі...
автор annakomasha • 25 июня 2025
І що приватна,що державна і смерті.
natapril• 25 июня 2025
Загальна анестезія - завжди ризик, навіть для дорослого. Навіть на місцеву анестезію спочатку мають призначити алергопробу, а потім вибрати найбезпечнішу.
Natabond76• 25 июня 2025
Загальний наркоз був?
Moon shine• 25 июня 2025
Ответ дляvetka
Що ви пропонуєте? Не лікувати?
не робити заг. наркоз без потреби. це не полосна операція. як показилися тим наркозом.придурки.зуби рвуть не під місцевим а загальним,щоб швидше.Це така потреба???
МаМарго• 25 июня 2025
Ответ дляvetka
Що ви пропонуєте? Не лікувати?
Знайти лікаря який знає підходи до дитини.
Я такого знайшла, діти біжать до стоматолога з радістью.
І лікували і рвали зуби.
Peppermint Winter• 25 июня 2025
Ответ дляNatabond76
Загальний наркоз був?
І на місцевий багато випадків(
Byretta• 25 июня 2025
Ответ дляvetka
Що ви пропонуєте? Не лікувати?
Робити це з закладах де є професійні анастезіологи та можливість надати реанімаційні дії
автор annakomasha • 25 июня 2025
Ответ дляPeppermint Winter
І на місцевий багато випадків(
да((
нинель 1919• 25 июня 2025
Ответ дляPeppermint Winter
зараз діти дуже сильні алегіки і толку .що проби роблять в центрі , а коліть препарат з аналогічною діючою речовиною і купою інших домішок на які і може бути реакція бо у совку робили пробу з тієї ампули що збиралися вводити , а не в якихось центрах
vetka• 25 июня 2025
Ответ дляMoon shine
Дитині 2 роки, які варіанти? Варіант є один, але батькам він не зручний.
автор annakomasha • 25 июня 2025
Ответ длянинель 1919
господи
rybka21• 25 июня 2025
яка доцільність загального наркозу при лікуванні дитячих зубів?
Natabond76• 25 июня 2025
Ответ дляByretta
Гарна порада. Моя знайома алергік. То всі зуби лікує тільки в поліклініці на Пимоненка, бо там є реанімація
Чаюри• 25 июня 2025
Ответ дляrybka21
Я своєму під загальним лікую, а інакше ніяк не вийде.
vetka• 25 июня 2025
Ответ дляByretta
З цим згодна, але ж ціна питання мабуть була не на останньому місці
Wendy Rhoades• 25 июня 2025
Моя дитина наче не алергік, але лікар відмовилась робити анестезію без алергопроб. Я думала, що це така надмірна пересторога.
І яким було моє здивування, коли з 4 найбільш безпечних препаратів для місцевої анестезії була виражена реакція на 3 препарати, і їх заборонено колоти моїй дитині.

А тут загальна анестезія. Дуже шкода дитину(
NafffAnja• 25 июня 2025
Ответ дляrybka21
Є діти, наприклад, з надчутливістю або діти з особливими станами типу рас чи Рдуг, яких нереально лікувати без седаціі
Byretta• 25 июня 2025
Ответ дляvetka
Але на кону життя та здоров´я
rybka21• 25 июня 2025
Ответ дляNafffAnja
алергопроби реально зробити?
МаМарго• 25 июня 2025
Ответ дляrybka21
Ніякої.
Ідуть в модну клініку, там їм відвішують лапшу і виставляють рахунок.
В нач була планова операція в три роки яку я віддягувала до останнього тому що боялась наркозу, а тут дитині лікують зуби в два роки під наркозом. Цей стоматолог хоч спробував зрозуміти чому так рано проблема з зубами???
Byretta• 25 июня 2025
Взагалі у нас розвинут ’поуїзм’,типа авось пронесе.То ліпосакцію роблять у косметолога,то дітей і наркозом вводять у стоматології десь у модному кабінеті
vetka• 25 июня 2025
Ответ дляWendy Rhoades

У вас було ю ще більше здивування, якби жізнались, що ті проби не несуть ніякої інформації і не дають ніякої гарантії безпеки.
Wild raccoon• 25 июня 2025
ну потому, что они это еще называют лечение во сне
это не сон - это наркоз
Мы перед операцией сдаем кучу анализов
А тут пришел ребенок укололи и все
Пару лет назад девушка взрослая умерла тоже так
Боялась рвать зуб - делали наркоз....

Наркоз - риск всегда для всех и везде
В больших больницах есть реанимация и команда реаниматологов
В стоматологии такого нет
Когда моей подруге предложили работу анестезиолога в стоматологии она отказалась - говори это ужасно и надо это запретить
Или делать норм условия там
Anna-2567• 25 июня 2025
Ну и нахрена подвергать детей такому риску?? Это молочные зубы, они все равно выпадут. Никогда не водила ребенка к зубному, пока не вырос и сознательным стал и можно было договорится, примерно в 6 лет.
Masushki2• 25 июня 2025
Ответ дляnatapril
Аллергопроба на какой из препаратов?
Alex_Kri• 25 июня 2025
Ответ дляWild raccoon
это не сон - это наркоз
Мы перед операцией сдаем кучу анализов
А тут пришел ребенок укололи и все
Боялась рвать зуб - делали наркоз....

Наркоз - риск всегда для всех и везде
В стоматологии такого нет
Или делать норм условия там
По современным требованиям там должно быть все для реанимации