сердечко.А перед цим таке саме у Львові,Тернополі.Це якісь наркози не ті чи що?Як передає Укрінформ, про це поліція Києва повідомляє у Фейсбуці.
За попередньою інформацією, у дитини зупинилося серце після введення йому наркозу на прийомі у лікаря-стоматолога.
На місці працювала бригада швидкої медичної допомоги, які протягом двох годин намагалася реанімувати хлопчика, проте дитина померла.
На місці працюють слідчо-оперативні групи Святошинського управління поліції та столичного главку, судово-медичний експерт і працівники ювенальної поліції У Тернополі після уколу наркозу у стоматології померла дворічна дитина Матір хлопчика хотіла залікувати йому карієс та привезла до державної клініки.Смерть дитини під час лікування зубів у Львові
Львівський портал
› news
10 февр. 2025 г. — За даними слідства, для знеболення анестезіологиня провела дитині загальну анестезію. Під час операції з видалення зубів та лікування карієсу
Львівський портал
› news
Peppermint Winter• 25 июня 2025
Чи не можуть правильно розрахуватм дозу чи на наркоз реакція, який жах 😭
Moon shine• 25 июня 2025
Ответ дляvetka
Що ви пропонуєте? Не лікувати?
не робити заг. наркоз без потреби. це не полосна операція. як показилися тим наркозом.придурки.зуби рвуть не під місцевим а загальним,щоб швидше.Це така потреба???
Peppermint Winter• 25 июня 2025
Ответ дляNatabond76
Загальний наркоз був?
І на місцевий багато випадків(
нинель 1919• 25 июня 2025
Ответ дляPeppermint Winter
зараз діти дуже сильні алегіки і толку .що проби роблять в центрі , а коліть препарат з аналогічною діючою речовиною і купою інших домішок на які і може бути реакція бо у совку робили пробу з тієї ампули що збиралися вводити , а не в якихось центрах
Ответ длянинель 1919
господи
Natabond76• 25 июня 2025
Ответ дляByretta
Робити це з закладах де є професійні анастезіологи та можливість надати реанімаційні дії
Гарна порада. Моя знайома алергік. То всі зуби лікує тільки в поліклініці на Пимоненка, бо там є реанімація
Wendy Rhoades• 25 июня 2025
Моя дитина наче не алергік, але лікар відмовилась робити анестезію без алергопроб. Я думала, що це така надмірна пересторога.
І яким було моє здивування, коли з 4 найбільш безпечних препаратів для місцевої анестезії була виражена реакція на 3 препарати, і їх заборонено колоти моїй дитині.
А тут загальна анестезія. Дуже шкода дитину(
Ответ дляrybka21
яка доцільність загального наркозу при лікуванні дитячих зубів?
Ніякої.
Ідуть в модну клініку, там їм відвішують лапшу і виставляють рахунок.
В нач була планова операція в три роки яку я віддягувала до останнього тому що боялась наркозу, а тут дитині лікують зуби в два роки під наркозом. Цей стоматолог хоч спробував зрозуміти чому так рано проблема з зубами???
Ответ дляWendy Rhoades
У вас було ю ще більше здивування, якби жізнались, що ті проби не несуть ніякої інформації і не дають ніякої гарантії безпеки.
Wild raccoon• 25 июня 2025
ну потому, что они это еще называют лечение во сне
это не сон - это наркоз
Мы перед операцией сдаем кучу анализов
А тут пришел ребенок укололи и все
Пару лет назад девушка взрослая умерла тоже так
Боялась рвать зуб - делали наркоз....
Наркоз - риск всегда для всех и везде
В больших больницах есть реанимация и команда реаниматологов
В стоматологии такого нет
Когда моей подруге предложили работу анестезиолога в стоматологии она отказалась - говори это ужасно и надо это запретить
Или делать норм условия там
это не сон - это наркоз
Мы перед операцией сдаем кучу анализов
А тут пришел ребенок укололи и все
Боялась рвать зуб - делали наркоз....
Наркоз - риск всегда для всех и везде
В стоматологии такого нет
Или делать норм условия там
Ответ дляWild raccoon
это не сон - это наркоз
Мы перед операцией сдаем кучу анализов
А тут пришел ребенок укололи и все
Боялась рвать зуб - делали наркоз....
Наркоз - риск всегда для всех и везде
В стоматологии такого нет
Или делать норм условия там
это не сон - это наркоз
Мы перед операцией сдаем кучу анализов
А тут пришел ребенок укололи и все
Боялась рвать зуб - делали наркоз....
Наркоз - риск всегда для всех и везде
В стоматологии такого нет
Или делать норм условия там
По современным требованиям там должно быть все для реанимации