Mashulja• 15 марта 2014
Порадьте, будь-ласка апартаменти в Італії або в Іспанії і які міста рекомендуєте
Хочемо їхати відпочивати, але не можемо вибрати в букінгу море всього.Хочеться, щоб було щось нормальне, не далеко від моря, бо їдемо з дитиною 1,5 року.І звідки краще летіти з Будапешту чи з Кракова, бо машиною з дитиною напевно не реально!Дякую дуже за відповідь)
мы отдыхали в Салоу в Испании от тур фирмы брали 3* -очень довольны , апартаменты можно найти любые от 20-100 евро .. планируем тоже в этом году поехать . познакомились с нашими украинцами они там держат турагенство + сдают апартаменты , могу найти визитку и сбросить данные))
Ответ дляСветаКо
Я в минулому році відпочивала на віллі місто Денія (80 км від Валенсіі) . Дуже сподобалось, в цьому році знову туди ж. ( дітям 11 років і 1,9)
О, мы тоже там были в июне-июле. а где жили вы? и на какой пляж ходили? (представим себе, что порт перед вами и справа от него марина,а слева от него полоса песчаных пляжей). вы в какой части жили? машину брали? ездили по соседним городкам? каким? (кроме Бенидорма)
Ответ дляDi-lana
это на Адриатике? песчаные пляжи? а море не мутное от песка? и рядом сосновые леса?
В минулому році за квитки у візейра я платила 10000 грн, (2 дорослих+ дитина+ немовля) , у цьому році купила за 14000 (2+2) . Так сталось, що чоловік до мене прилітав 4 рази по 100 увро брав квитки і літав на Барселону, авіалінії іспанські, а звідти на авто. Наша вілла зразу на пляжі ( Лас Марінас, 10 км від порту в сторону Оліви) пляж - пісочок. Машину брали, їздили небагато, так як дитині на той час був рік.
Ответ дляСветаКо
ого 14000грн трохи багато, це Ви не зі Львова часом летіли?
Ответ дляСветаКо
10 км от Порта (центра)... ого. а как вы добирались в центр? чем? а магазин с едой рядом был Меркадано? или что-то мелькое-маленькое?
мы жили почти в Марине. на 2 линии в урабнизацион
Ответ дляMashulja
Розкажіть про харчування пліз.
мы закупались в Меркадоне. это очень крупный супермаркет. цены ДЕШЕВЛЕ на все, чем на Украине. рыба такой свежак !!!!!!!!!! мороженное в гигантском лимоне - это вообще экстаз. гаспаччо готовые в пакетах как сок т.д. очень все вкусно и качественно.