Забобонний фрукт• Изменено 27 июня в 10:50

Страшно - море, катання на банані, літати з парашутом, привʼязаним до катера

Дитина дуже просить а я не можу себе пересилити
Вона сама не хоче, тільки зі мною
12 р
Глубоководная селедка• 27 июня в 18:30
Ответ дляАнти-анонім
Там інша історія. Перші власники, які створили тролей, слідкували за безпекою. Це батьки з нашої старої школи. Потім прийшли тітушки, повалили вишки, погрожували їм і віджали тролей. Після того, за безпекою ніхто не слідкував. Якщо людям ок давати гроші таким злодюгам, знаючи, що там було, то що ж поробиш
Так біда ж у тім, що звідки люди можуть знати, хто там що і як організовує, як по кожному ’атракціону’ вивчати історію та звідки дізнатися про доросовісність і ще й компетентність власників, особливо в чужій країні! в ЄС, наприклад, з цим напевне порядок, Туреччина, Єгипет, особливо в сегменті економ відпочинку, я б не сильно розраховувала, що там усе безпечно і надійно.
Анти-анонім• 27 июня в 20:02
Ответ дляГлубоководная селедка
В нашій країні варто щонайменше гуглити перед тим, як кудись лізти.