Жена_КотораяСтена• 27 июня 2025

Порадьте, де відпочити в Карпатах родині

Поануємо їхати на своїй машині. Де зупинитися, аби було озеро чи річка і щось цікаве подивитися. Їдемо з дитиною 6 років
Бабайко• 27 июня 2025
По якому маршруту їдете?
автор Жена_КотораяСтена • 27 июня 2025
Ответ дляБабайко
По якому маршруту їдете?
Не знаю. Жодного разу там не була
Бабайко• 27 июня 2025
Приблизний маршрут. 1день Коломия (архітектура, смачна їжа, озеро)
Яремче - пробій, гуцулленд. ( Стежка Довбуша якщо сил вистачить)
Шешори - водоспади, якщо тепло то і покупаєтесь, смачні не дорогі ресторани.
Поруч з Шешорами садиба Святого Миколая територія безкоштовно, вхід в будинок символічний до 100 грн.
Далі їлетев Косів, якщо повезе попадать на суботній ринок - це неймовірно колоритне видрвище.
Ну і Верховина - тяжкий люкс карпатського побуту і поироди
Бабайко• 27 июня 2025
Майте на увазі. Що неділя - майже все зачинено
Підмітайло• 27 июня 2025
Синевир.
А що таке?• 27 июня 2025
Ответ дляБабайко
А базар прям в Косові? Тільки раз на тиждень?
Червона ікорка• 27 июня 2025
я б їхала в Яремче, а звідти машиною можна всюди кататися. Якщо ви перший раз вам буде цікаво.
Бабайко• 27 июня 2025
Ответ дляА що таке?
Технічно в селі поруч. Але фактично в Косові. Їдете по центральній дорозі, переїзджаєте місток і там по натовпу людей побачите ринок.
Ринок великий, колоритний, ходити не переходити, дивитись не передивитись. Мухомори, якісь дохлі мухи в меду, сирна продукція, біжутерія, посуд
Уявляєте як приємно купити горнятко у самого Гончара, з його афтграфом на дні
Там і художники і різблярі. Багато речей з овечої шерсті. Вишиванковий бащар
Бабайко• 27 июня 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Зараз там перебор по туристам. Я б як раз таки радила зупинитись в Коломиї, а вже звідти в Яремче, в Косів, в Шешори
Червона ікорка• 27 июня 2025
Ответ дляБабайко
та можливо і так
А що таке?• 27 июня 2025
Ответ дляБабайко
А там і продукти є чи то тільки речі? І чи працює у четвер,як інет пише?
Бабайко• 27 июня 2025
Ответ дляА що таке?
Базар раз в неділю в суботу з самого ранку.
Зараз ще додали четвер, але я не думаю що він такий же насичений як суботу
Субота це майстри та майстрині зїзджаюсь з навколишніх сел.
А що таке?• 27 июня 2025
Ответ дляБабайко
Ок , дякую, а продукти та. Є чи тільки речі?
Бабайко• 27 июня 2025
Ответ дляА що таке?
Я в четвер ще не була.
Купити можна все- від пучка м´яти до автомобіля.
Топ оф де топ моїх покупок в Косові - це сирна продукція, посуд аутентичный, м´ясо копчене на дровах,
Хто любить вишиванки, біжутерію - такого там море
А що таке?• 27 июня 2025
Ответ дляБабайко
Я в четвер ще не була.
Ну, мене ще цікавлять свіжі гриби і ягоди, є там таке?
Бабайко• 27 июня 2025
Ответ дляА що таке?
Все є. Тільки краще іти зранку. Хоча б о 8 ранку
О 10 вже такий собі базар. Які о сир та м´ясо вже розпродують
А що таке?• 27 июня 2025
Ответ дляБабайко
Дуже дякую за змістовну відповідь
Бабайко• 27 июня 2025
Ответ дляА що таке?
Звісно є! Зараз лісова Суниця, напевно вже чорниця( Афіни) гриби минулого тижня свіжі точно були ( ну а сухих там купа)