МастерЮля• 28 июня 2025

Пенсіонери виживають, допомагайте своїм рідним!

Доки молодь думає лише про себе, робить черговий манікюр, купує дитині стосорокп´яту іграшку, планує черговий раз змінити телефон, ваші рідні мовчазно жебракують.
Всім зараз важко, але ви не живете на 3200, і давайте будемо чесними, витрачаєте їх бездумно. Не питайте, що їм треба, привезіть пакет продуктів, і про смаколики не забудьте, бо в мене розірвалось сердце, коли сусідка замовила хоч 200 грм цукерок, які там будуть по акції в атб.
Метровий сантиметр• 28 июня 2025
Муж помогал родителям, дом отремонтировал, крышу перкрыл, террасу построил, дорожки, беседку, зону барбекю. А братец их окучивал, прибеднялся, сковородки старые выпрашивал, типа не на что купить. Ну они на него завещание написали. Он же несчастный, а мы ещё заработаем, и считают что они молодцы, все правильно сделали. Я лучше соседке конфет куплю, чем свекрам помогу.
Инстагра_мерша• 28 июня 2025
Ответ дляksenbaz
Сейчас ботня начнет писать о голодовке Без этой речевки разговорчик не вяжется
Да,’посыпают ’вас знатно... Лично вас дустом надо...
Твердая валюта• 28 июня 2025
Ответ дляМастерЮля
А я плачу, з таких як ви, і ворогів не треба.
Найбільший ворог людини - вона сама.
А ви звичайна пліткарка, яка всіх брудом вирішила полити, але щось пішло не так.
Ласкове телятко• 28 июня 2025
Завжди допомагаємо - продуктами, ліками, грошима. Не питаємо, треба чи не треба, просто приносимо і даємо. У свекрухи пенсія 3 тисячі - нереально нормально жити. Але це ніяк не б´є по нашому бюджету, якщо б мені прийшлося економити на власних дітях, то не були б такими щедрими. Тим більше у свекрухи ще двоє дітей, вони теж мають допомагати.
ДваДваВісім• 28 июня 2025
Автор я вас понимаю, сама думала как то создать такую тему
Очень удивили комментарии и нападки, большего бреда я не читала.
автор МастерЮля • 28 июня 2025
Ответ дляТвердая валюта
Найбільший ворог людини - вона сама.
Я поливаю брудом, чи мене намагаються гуртом?!
Мост_Устал• 28 июня 2025
Ответ дляБелая котичка
Они умеют жить на свои пенсии. Кто не умеет, это его проблемы.
Трошки часу і ви спробуєте
Твердая валюта• 28 июня 2025
Ответ дляМастерЮля
Ви.
І раз ви вже така правильна, то почитайте святе письмо і дізнаєтесь по якій ієрархії йде допомога в сім´ї.
Ви своєю блаженністю сплутали грішне з праведним.
Майор Медуза• 28 июня 2025
Ответ дляТвердая валюта
З якого віку?
Коли вже моя мене заблокує і звалить на свої хліба?
Заблокуйте ви її, будьте на крок попереду
Твердая валюта• 28 июня 2025
Ответ дляМайор Медуза
Треба трохи почекати.
Обіцяла їй такий подарунок на 18 р.
СамавиховуюКота• 28 июня 2025
Ответ дляМастерЮля
Так вони потім ще ці гроші, внукам своїм на кишенькові витрати віддають.
Ні,купили собі місце на кладовищі за 20 тис.грн.Ні грошей,ні папірця з печаткою.І це в місті,де якщо прилетить,то і ховати буде нічого.З останнього 36 т.грн.нотаріусу за те,що приватизує їх щем.ділянку.Самі бігать папірці збирати не хочуть.Зоча я 20 років їх довбала,що треба приватизувати,бо купили,а воно не їх по документах.Тільки хата їх.
Коплю на груди• 28 июня 2025
Попросили просто купить конфет к чаю..
Залізна пані• 28 июня 2025
Ответ дляМастерЮля
Не просить більшість, не хочуть бути тягарем.
У моих пенсионеров 40т+ в месяц. Им хватает
Пліткарка• 28 июня 2025
На прикладі однієї сусідки Ви чомусь зробили висновок про всіх.
До чого ці узагальнення і мралізаторство?
Грибной_Дождик• 28 июня 2025
Я намагаюсь максимально допомагати мамі, пенсія в неї 4500 грн. То вирахуй комунальні, вирахуй ліки, і сиди голодна до наступної пенсії, яка розійдеться на те ж саме.
Згодна з вами, автор, про манікюр, іграшки і іншу дурню, коли батьки не мають за що купити кілограм м´яса.
Твердая валюта• 28 июня 2025
Ответ дляКоплю на груди
Попросили просто купить конфет к чаю..
От не треба знецінювати. Автор вже яку сторінку тут трудитися, щоб доказати всім, що найперше зобов´язання дітей перед пенсіонерами, це купити 200 г акційної ’ромашки’ в атб.
ksenbaz• 28 июня 2025
И опять криминальные новости-в селе Ивановка ограбили дом бабушки,вынесли 400 тыс гривен.В селе Степановка аферисты выманили у пенсионерки золото и пол миллиона гривен
Пирожкиня• 28 июня 2025
Ответ дляСижуревувшоке
У вас діти є?
Доросла донька живе окремо
ksenbaz• 28 июня 2025
Ответ дляТвердая валюта
Не ,автор хочет показать ахааа как русо пенсы доживают в тайландах века,а наши голодуют
Помилуйте мадам• 28 июня 2025
У меня свекровь всегда предлагает нам денег дать, но если что то просит ей купить - по акции, самое простое и бюджетное. А, и детям обязательно деньги даёт, хоть по 100-200 грн на каждый приезд, подарки на каждый праздник. Финансово от нас помощь не берет, помогаем продуктами/работой. Ну я это к тому, что если бабушка просит купить хоть 200 грамм конфет, не факт, что ей никто не помогает. Моя свекровь тоже обычно так и просит - будете ехать, привезите чуть чуть конфет по акции, больше ничего не надо.
ksenbaz• 28 июня 2025
Ответ дляГрибной_Дождик
А мои бабушки выращивают мясо и не только и попробуй их еще от этого отговори..
Твердая валюта• 28 июня 2025
Ответ дляksenbaz
А я й не спорю. Наші голодують в квартирах і на матрацах з баксів :)
Мамина квіточка• 28 июня 2025
Ответ дляМастерЮля
Ясно, питань у мене більше немає.
К государству тоже?
Которое такие пенсии платит?
А если нет детей или умер раньше родителей?
Астоновитесь!• 28 июня 2025
Ответ дляТвердая валюта
Так тема не претензія до влади, а до порадниць, бо автор вже вища за нас всіх, бо купила сусідці 200г цукерок в атб.
Ну может и выше, если она купила, а вы не купили
Это же логично
Щастя-здоровля• 28 июня 2025
Если у этого пенсионера есть дети, внуки - то ему есть кому помочь.
Твердая валюта• 28 июня 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Это же логично
Ваша логіка кульгає)
Проня_Прокоповна• 28 июня 2025
Ответ дляМастерЮля
Ясно, питань у мене більше немає.
А чому питань немає? А мають бути так людям тянуть і дітей і батьків? Питання ле взяти грошей у вас не виникає? Питання що зробили дорослі люди щоб не прийшлось їх дітям вирішувати що їм робити дитині своїй ліки купувати чи батькам, а що так? Це підросли покоління яким бабусі виростили дітей і тепер ці ж діти мають їх доглядати, бо коли був молодий пенсія то було щось далеко і до неї потрібно дожити?
Ласкове телятко• 28 июня 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Це треба неодмінно зробити. Свекруха згадала, що треба приватизувати землю в 75 років, коли помер свекор. Чоловік дав гроші, і вона цим займалася декілька місяців. Хоче написати заповіт, тож і оформити треба все офіційно.
Ленне-Рейма• 28 июня 2025
Ответ дляksenbaz
Читаю криминальные новости-в сели иванивка пенсионерку пограбували.1 мил гривень вкрали.злодия знайшли
Наши люди непрошибаемы. Когда прочтете, что Ахметов купил круизный лайнер, решите, что украинцы шикарно живут?
Тундиринда• 28 июня 2025
Ответ дляМастерЮля
Бо ваша тема з вашими повчаннями - не коректа.
Не тільки у вас розвинута емпатія. Більшість з нас турбується про багатьох оточуючих.
Але не подає це як СВІЙ визначний героїзм. Та не обсирає своїми повчаннями інших.