МастерЮля• 28 июня в 12:36

Пенсіонери виживають, допомагайте своїм рідним!

Доки молодь думає лише про себе, робить черговий манікюр, купує дитині стосорокп´яту іграшку, планує черговий раз змінити телефон, ваші рідні мовчазно жебракують.
Всім зараз важко, але ви не живете на 3200, і давайте будемо чесними, витрачаєте їх бездумно. Не питайте, що їм треба, привезіть пакет продуктів, і про смаколики не забудьте, бо в мене розірвалось сердце, коли сусідка замовила хоч 200 грм цукерок, які там будуть по акції в атб.
Метровий сантиметр• 28 июня в 13:48
Муж помогал родителям, дом отремонтировал, крышу перкрыл, террасу построил, дорожки, беседку, зону барбекю. А братец их окучивал, прибеднялся, сковородки старые выпрашивал, типа не на что купить. Ну они на него завещание написали. Он же несчастный, а мы ещё заработаем, и считают что они молодцы, все правильно сделали. Я лучше соседке конфет куплю, чем свекрам помогу.
Инстагра_мерша• 28 июня в 13:49
Ответ дляksenbaz
Сейчас ботня начнет писать о голодовке Без этой речевки разговорчик не вяжется
Да,’посыпают ’вас знатно... Лично вас дустом надо...
Твердая валюта• 28 июня в 13:49
Ответ дляМастерЮля
А я плачу, з таких як ви, і ворогів не треба.
Найбільший ворог людини - вона сама.
А ви звичайна пліткарка, яка всіх брудом вирішила полити, але щось пішло не так.
Ласкове телятко• 28 июня в 13:52
Завжди допомагаємо - продуктами, ліками, грошима. Не питаємо, треба чи не треба, просто приносимо і даємо. У свекрухи пенсія 3 тисячі - нереально нормально жити. Але це ніяк не б´є по нашому бюджету, якщо б мені прийшлося економити на власних дітях, то не були б такими щедрими. Тим більше у свекрухи ще двоє дітей, вони теж мають допомагати.
ДваДваВісім• 28 июня в 13:52
Автор я вас понимаю, сама думала как то создать такую тему
Очень удивили комментарии и нападки, большего бреда я не читала.
автор МастерЮля • 28 июня в 13:52
Ответ дляТвердая валюта
Найбільший ворог людини - вона сама.
Я поливаю брудом, чи мене намагаються гуртом?!
Мост_Устал• 28 июня в 13:52
Ответ дляБелая котичка
Они умеют жить на свои пенсии. Кто не умеет, это его проблемы.
Трошки часу і ви спробуєте
Твердая валюта• 28 июня в 13:54
Ответ дляМастерЮля
Ви.
І раз ви вже така правильна, то почитайте святе письмо і дізнаєтесь по якій ієрархії йде допомога в сім´ї.
Ви своєю блаженністю сплутали грішне з праведним.
Майор Медуза• 28 июня в 13:55
Ответ дляТвердая валюта
З якого віку?
Коли вже моя мене заблокує і звалить на свої хліба?
Заблокуйте ви її, будьте на крок попереду
Твердая валюта• 28 июня в 13:57
Ответ дляМайор Медуза
Треба трохи почекати.
Обіцяла їй такий подарунок на 18 р.
СамавиховуюКота• 28 июня в 13:58
Ответ дляМастерЮля
Так вони потім ще ці гроші, внукам своїм на кишенькові витрати віддають.
Ні,купили собі місце на кладовищі за 20 тис.грн.Ні грошей,ні папірця з печаткою.І це в місті,де якщо прилетить,то і ховати буде нічого.З останнього 36 т.грн.нотаріусу за те,що приватизує їх щем.ділянку.Самі бігать папірці збирати не хочуть.Зоча я 20 років їх довбала,що треба приватизувати,бо купили,а воно не їх по документах.Тільки хата їх.
Коплю на груди• 28 июня в 13:59
Попросили просто купить конфет к чаю..
Залізна пані• 28 июня в 14:03
Ответ дляМастерЮля
Не просить більшість, не хочуть бути тягарем.
У моих пенсионеров 40т+ в месяц. Им хватает
Пліткарка• 28 июня в 14:03
На прикладі однієї сусідки Ви чомусь зробили висновок про всіх.
До чого ці узагальнення і мралізаторство?
Грибной_Дождик• 28 июня в 14:04
Я намагаюсь максимально допомагати мамі, пенсія в неї 4500 грн. То вирахуй комунальні, вирахуй ліки, і сиди голодна до наступної пенсії, яка розійдеться на те ж саме.
Згодна з вами, автор, про манікюр, іграшки і іншу дурню, коли батьки не мають за що купити кілограм м´яса.
Твердая валюта• 28 июня в 14:06
Ответ дляКоплю на груди
Попросили просто купить конфет к чаю..
От не треба знецінювати. Автор вже яку сторінку тут трудитися, щоб доказати всім, що найперше зобов´язання дітей перед пенсіонерами, це купити 200 г акційної ’ромашки’ в атб.
ksenbaz• 28 июня в 14:06
И опять криминальные новости-в селе Ивановка ограбили дом бабушки,вынесли 400 тыс гривен.В селе Степановка аферисты выманили у пенсионерки золото и пол миллиона гривен
Пирожкиня• 28 июня в 14:07
Ответ дляСижуревувшоке
У вас діти є?
Доросла донька живе окремо
ksenbaz• 28 июня в 14:07
Ответ дляТвердая валюта
Не ,автор хочет показать ахааа как русо пенсы доживают в тайландах века,а наши голодуют
Помилуйте мадам• 28 июня в 14:08
У меня свекровь всегда предлагает нам денег дать, но если что то просит ей купить - по акции, самое простое и бюджетное. А, и детям обязательно деньги даёт, хоть по 100-200 грн на каждый приезд, подарки на каждый праздник. Финансово от нас помощь не берет, помогаем продуктами/работой. Ну я это к тому, что если бабушка просит купить хоть 200 грамм конфет, не факт, что ей никто не помогает. Моя свекровь тоже обычно так и просит - будете ехать, привезите чуть чуть конфет по акции, больше ничего не надо.
ksenbaz• 28 июня в 14:08
Ответ дляГрибной_Дождик
А мои бабушки выращивают мясо и не только и попробуй их еще от этого отговори..
Твердая валюта• 28 июня в 14:08
Ответ дляksenbaz
А я й не спорю. Наші голодують в квартирах і на матрацах з баксів :)
Мамина квіточка• 28 июня в 14:19
Ответ дляМастерЮля
Ясно, питань у мене більше немає.
К государству тоже?
Которое такие пенсии платит?
А если нет детей или умер раньше родителей?
Астоновитесь!• 28 июня в 14:27
Ответ дляТвердая валюта
Так тема не претензія до влади, а до порадниць, бо автор вже вища за нас всіх, бо купила сусідці 200г цукерок в атб.
Ну может и выше, если она купила, а вы не купили
Это же логично
Щастя-здоровля• 28 июня в 14:27
Если у этого пенсионера есть дети, внуки - то ему есть кому помочь.
Твердая валюта• 28 июня в 14:29
Ответ дляАстоновитесь!
Это же логично
Ваша логіка кульгає)
Проня_Прокоповна• 28 июня в 14:30
Ответ дляМастерЮля
Ясно, питань у мене більше немає.
А чому питань немає? А мають бути так людям тянуть і дітей і батьків? Питання ле взяти грошей у вас не виникає? Питання що зробили дорослі люди щоб не прийшлось їх дітям вирішувати що їм робити дитині своїй ліки купувати чи батькам, а що так? Це підросли покоління яким бабусі виростили дітей і тепер ці ж діти мають їх доглядати, бо коли був молодий пенсія то було щось далеко і до неї потрібно дожити?
Ласкове телятко• 28 июня в 14:42
Ответ дляСамавиховуюКота
Це треба неодмінно зробити. Свекруха згадала, що треба приватизувати землю в 75 років, коли помер свекор. Чоловік дав гроші, і вона цим займалася декілька місяців. Хоче написати заповіт, тож і оформити треба все офіційно.
Ленне-Рейма• 28 июня в 14:44
Ответ дляksenbaz
Читаю криминальные новости-в сели иванивка пенсионерку пограбували.1 мил гривень вкрали.злодия знайшли
Наши люди непрошибаемы. Когда прочтете, что Ахметов купил круизный лайнер, решите, что украинцы шикарно живут?
Тундиринда• 28 июня в 14:47
Ответ дляМастерЮля
Бо ваша тема з вашими повчаннями - не коректа.
Не тільки у вас розвинута емпатія. Більшість з нас турбується про багатьох оточуючих.
Але не подає це як СВІЙ визначний героїзм. Та не обсирає своїми повчаннями інших.