МастерЮля• 28 июня в 12:36

Пенсіонери виживають, допомагайте своїм рідним!

Доки молодь думає лише про себе, робить черговий манікюр, купує дитині стосорокп´яту іграшку, планує черговий раз змінити телефон, ваші рідні мовчазно жебракують.
Всім зараз важко, але ви не живете на 3200, і давайте будемо чесними, витрачаєте їх бездумно. Не питайте, що їм треба, привезіть пакет продуктів, і про смаколики не забудьте, бо в мене розірвалось сердце, коли сусідка замовила хоч 200 грм цукерок, які там будуть по акції в атб.
ОхиИВздохи• 28 июня в 17:51
Ответ дляТвердая валюта
Покоління моєї мами - це 65 - 75 років.
Вчилися безкоштовно, житло/паї отримували безкоштовно, лікувалися безкоштовно, путівки отримували на відпочинок безкоштовно. Роботи вистачало, дітей доглядали їх батьки. Їх діти мали можливість вчитися безкоштовно. З внукам допогти - 0. А тепер ще хочуть, щоб їх утримували діти і внуки, яким вони свого часу не допомагали взагалі. Моя дитина нікуди не ділася, мені не годувати/не вчити/не лікувати , бо є бабця, якій досі всі ’должні’?
+++++ Наче я писала
Миззери• 28 июня в 17:52
Ответ дляМастерЮля
Знаю тепер навіть більше ніж той син, про виживання своєї матері?!
Вполне возможно бабуля с вами и сыном ведет себя по разному , вами она манипулирует -200 грамм дешёвых конфеток по акции попытка надавить на жалость
Тут надолго• 28 июня в 18:18
Я теж допомагаю грошима,і всім,але вона тратить гроші зразу, сьогодні дала завтра немає, останній рік обмежила зовсім, тільки саме необхідне,вона ще з моїх грошей дає і купляє.онукам і двом синами,а я ще по погана, зараз сказала або ти ідеш на роботу або хай інші теж допомагають.Мені гроші дуже важко даються,я закордоном важко працую.
ОхиИВздохи• 28 июня в 18:20
Ответ дляочки_ннадо
Не у всех складывается так далеко не у всех , хоть там как воспитуй
Надо складьівать))) Мьі с мужем одноклассники,родители - инженерьі.Мама мужа вьіучила всех троих на дневном,врач, юрист и инженер. Мои родители после школьі отправили меня -цитирую’- стаж зарабатьівать’ето в неполньіе 17.Хорошо хоть у меня ума хватило вьіучиться заочно
очки_ннадо• 28 июня в 18:28
Ответ дляОхиИВздохи
Ваша жизнь ещё не прошла , не известно как все сложится , не зарекайтесь и не злорадствуйте над другими
Ку-кусик• 28 июня в 18:40
Ответ дляПирожкиня
Спасибо.
А как иначе , это даже не забота. А просто нормальное отношение. Как я могу кушать котлету и знать у родителей нет на хлеб. Я просто всё что есть у меня, то и будет у мамы. Одежда только халат, тапочки на улицу не выходит, лекарство и еда, это самое малое
А чего не выходит?(
Пирожкиня• 28 июня в 18:46
Ответ дляКу-кусик
А чего не выходит?(
Инвалид, очень плохо ходит.
ОхиИВздохи• 28 июня в 18:57
Ответ дляочки_ннадо
Если есть деньги - и собаку хорошо кормят. Научите детей зарабатьівать и почувствовать вкус денег- и вам с етого перепадет. П С - где вьі увидели в моих постах злорадство????
очки_ннадо• 28 июня в 19:05
Ответ дляОхиИВздохи
Мне не надо детей учить , у меня их нет , я их не хочу . Смотрю вокруг , чаще старые родители детям помогают
ОхиИВздохи• 28 июня в 19:15
Ответ дляочки_ннадо
Мьі в вами пишем об одном и том же разньіми словами
Силиконочка• 28 июня в 19:15
ваші рідні мовчазно жебракують.

С чего Вы так решили? По своим судите?
котопёс• 28 июня в 19:38
Ответ дляЗабризкана водою
Пенсіонери, які відповідально ставляться до свого життя - не бідують.
Бідують інфантили, які вважають що їм винна країна чи внуки.
Все життя просиділи на сраці рівно, жодного напрягу, жодної відповідальності, а тепер я маю їм цукерки купувати бо вони бідують?
Хто забороняє йти продавати укроп? Чи освоїти якусь елеметарну роботу в інтернеті? В мене тітка на пенсії, 68 років, займається наповненням сайту для онлайн магазину, елементарна робота, яка їй приносить біля 20 000 грн. Працює і не ниє, хоч і зір поганий.
А ці бідосі нещасні ти гля, зайняти позицію жертви й сидять рівно. Ну й сидіть далі, нічого нікому купувати не буду, краще на манікюр витрачу.
Питання в тому, що не всі зможуть продавати укроп. Після інсульту, з хворобою Паркінсона багато наторгують? І з глаукомою сайти не сильно позаповняєш. І ще потрібно знайти таку роботу
котопёс• 28 июня в 19:40
Ответ дляТвердая валюта
Яка загальна?
В моєму домі по одній бабці сидить в трикімнатних квартирах.
Жек- борги. Голосують проти створення осбб.
На обмін з доплатою не згодні (обмін по будинку), кімнати здавати не хочуть, на підробітки не згодні.

Що ще вони хочуть?
Вони просто бояться натрапити на шахраїв і на старості лишитись без житла просто неба
Твердая валюта• 28 июня в 19:42
Ответ длякотопёс
Мої свекри можуть помінятися з кимось із синів. Які шахраї?
Ку-кусик• 28 июня в 19:53
Ответ дляЗабризкана водою
Шо значить просидили на сраци ривно?
очки_ннадо• 28 июня в 19:54
Ответ дляОхиИВздохи
Нет вы пишите что дети помогают родителям а я пишу что смотря на мое окружение - наоборот родители помогают детям или просто родители на свои деньги живут без помощи детей
ОхиИВздохи• 28 июня в 20:01
Ответ дляочки_ннадо
Потому что не занимались етими детьми в детстве И я об етом же
очки_ннадо• 28 июня в 20:01
Ответ дляОхиИВздохи
Занимались ещё как
очки_ннадо• 28 июня в 20:01
Ответ дляОхиИВздохи
У вас слишком узкая трактовка
ОхиИВздохи• 28 июня в 20:02
Ответ дляочки_ннадо
Занимались ещё как
Как?
Copy-Paste• 28 июня в 20:02
Ответ дляМайор Медуза
Щас , у молодежи мода блокировать родителей и родных, чтобы ,,не лезли,, ,бо так сказал психолуг
И многие молодые сейчас своих мам блокируют? Я думала, что только у меня так(
Злюка-закусюка• 28 июня в 20:02
Не понятно почему столько синих тёток в реакции, реально нужно помогать нуждающимся, люди озверели.
ОхиИВздохи• 28 июня в 20:02
Ответ дляочки_ннадо
У вас слишком узкая трактовка
Нормальная. Жизнь проста. Если есть деньги- и собаку хорошо кормят
ОхиИВздохи• 28 июня в 20:06
Ответ дляЗабризкана водою
Вьі шо.Укроп. Я тут написала,что бабули в фастовской електричке хвастались,что за день продали 200 пучков зелени,так мне тут все написали,что они все перекупьі с Трои))))
jabka ya• 28 июня в 20:23
Ответ дляЗабризкана водою
Киньте хоч 2 вакансії, д евізьмуть у 68 років на роблоту он лайн і ЗП 20 тис. ? Це 100% по знайомству тільки можливо.
Непереможна• 28 июня в 20:40
Ответ дляТут надолго
я також привезла торбу продуктів бабусі, вона 2/3 роздала: онуку іншому,у нього ЗП під 50 тис., і дочкі 50 років, сімейний дохід у них біля 70 тис. грн на двох. Ну і як це поясниш...Привожу по 1-2 одиниці (трохи кефіру, ряжанки, рибки...) і то роздає. Заморила просто.
ФсеСама• 28 июня в 21:03
Ответ дляТочу ляси
Ви не розумієте, що розмір пенсії не залежить від стажу?
Моя ще інженером була. У сусідньому домі журналіст колишній, 8 тисяч. Брат військовий, от тільки комісувався бо отримав інсульт у ході бойових дій (це ще пощастило), сказали, що того не було (то була ротація короткотермінова), пенсія 8 тис. Поки 5, перераховують
Мені нас...ти як вони нараховуть, але це піс..дець. тварини
ФсеСама• 28 июня в 21:04
Ответ дляТочу ляси
Ну так, звичайно що не залежить. Тому нехєр в цій країні взагалі платити податки, пішли вони в опу.
СамавиховуюКота• 28 июня в 21:17
Ответ дляЛаскове телятко
Це треба неодмінно зробити. Свекруха згадала, що треба приватизувати землю в 75 років, коли помер свекор. Чоловік дав гроші, і вона цим займалася декілька місяців. Хоче написати заповіт, тож і оформити треба все офіційно.
Я знаю,Але платить за це 40 тис.при пенсії 3 500 зайве.
Майор Медуза• 28 июня в 21:21
Ответ дляCopy-Paste
Есть парочка знакомых, причём нормальные семьи адекватные, максимум в детстве на них повысили голос.( Не быдло, которые пьют и бьют своих детей). для меня это загадка. Жили ради детей, а теперь эти дети их игнорируют.