МастерЮля• 28 июня в 12:36
Пенсіонери виживають, допомагайте своїм рідним!
Доки молодь думає лише про себе, робить черговий манікюр, купує дитині стосорокп´яту іграшку, планує черговий раз змінити телефон, ваші рідні мовчазно жебракують.
Всім зараз важко, але ви не живете на 3200, і давайте будемо чесними, витрачаєте їх бездумно. Не питайте, що їм треба, привезіть пакет продуктів, і про смаколики не забудьте, бо в мене розірвалось сердце, коли сусідка замовила хоч 200 грм цукерок, які там будуть по акції в атб.
ОхиИВздохи• 28 июня в 21:28
Ответ дляМайор Медуза
Есть парочка знакомых, причём нормальные семьи адекватные, максимум в детстве на них повысили голос.( Не быдло, которые пьют и бьют своих детей). для меня это загадка. Жили ради детей, а теперь эти дети их игнорируют.
Главное, жилье пусть не переписьівают на детей))), остальное решаемо
Белая котичка• 28 июня в 21:32
Ответ дляВитворунка
Вы сможете прожить на 3200 в месяц. Из них оплатить коммуналку, продукты, лекарства, одежду ?
Если квартира маленькая,то у них коммуналка дешёвая+ субсидия, остаётся продукты, одежда секонд, лекарства по минимуму
Викасикрет• 29 июня в 00:14
Ответ дляМайор Медуза
Щас , у молодежи мода блокировать родителей и родных, чтобы ,,не лезли,, ,бо так сказал психолуг
Да,есть такой случай.Это жесть.,семья нормальная.
Викасикрет• 29 июня в 00:17
Ответ дляПирожкиня
Завжди допомагаю всім. І харчуванням і ліками і одягом. Мама інвалід.
Часто в ущерб собі, бо маю зарплату 11 тис, але батьки то святе
Так іноді і в мене виходить.Чоловік з сарказмом називає все життя ,Мать Тереза ´ на мене..Але яка є.
Бідося• 29 июня в 01:05
Мама живе в селі, є город 25 соток, весь засажений, пенсія 3038, субсидія 1700 грн, в травні 900 була, я плачу за світло і газ, газ в опалювальний сезон максимум 900 грн, бо дуже экономить, опалює одну кімнату, будинок дуже великий, світло 75 грн, доставка газу 105 грн. Телефон кнопочный, скільки раз давала їй нормальний телефон, не брала, криком кричала, що він їй не потрібен, інтернет їй не потрібен, ніколи їй там сидіти. Дізнаюся, що купила сама собі телефон, бо кнопочный зламався, у сусіда за 1700 грн, такі по 400 це максимум, але що вже казати і почала криком кричати, що ми жлоби і їй не купили телефона і дім, бо вона скромна дуже і не могла це сказати. Жлоби і продукти купують і одяг і різне. Хоч почула нарешті, кричала жах, і в кінці послала. Я якраз жлоб їй продуктів привезла на 2200,вона казала не потрібно, не потрібно, а виявилося просто скромна.
Гірчинка• 29 июня в 01:12
Ответ дляБідося
Така скромна, що замість дякую послала.
Бідося• 29 июня в 01:18
Ответ дляГірчинка
Така скромна, що замість дякую послала.
Так, я мовчки слухала крик, у мене око до сих пір сіпається, вже 3 тижні. Таке кричала на голову не налазить, зателефонувала і спитала у мене ціну полуниці, я сказала їй три ціни, +-, у неї люди хотіли купити, але ціни не знала і тому не продала, зібрала і зварила варення, а так перекрутила все, наче я сказала продавай полуницю, і от кричала страшенний криком в трубку, що вона хоче їсти полуницю, а я її змушую продати. Ще згадувала, що було 15 років тому, але такого не було, в неї немає ніяких занять город тільки і все в голові прокручує, що було колись, люба моя розмова про що завгодно буде направлена проти мене, не телефоную їй 3 тижні і вона мені, але я поповнюю їй рахунок і все сплачую як і сплачувала.Чоловік телефонував, щоб дізнатися як вона, трубку не брала.
Гірчинка• 29 июня в 01:20
Ответ дляБідося
Співчуваю, в мене теж не подарунок.