КарамбОлька• 28 июня в 23:51

Гормональна терапія при клімаксі

Дівчата, поділіться, будь ласка, досвідом. Чи варто застосовувати гормональну терапію в пременопаузі?
Зараз 44 роки, поки все ок і стабільно. Але коллега радить не зволікати і вже приймати гормони. До лікаря звернусь, але було б корисно почути реальні відгуки.
Поки збивають дрони, намагаюсь на щось корисне відволіктись.
Виннипуховна• 28 июня в 23:52
Мені гінеколог сказав, що гормони тільки при ранньому клімаксі.
Мядуза аля моргонер• 28 июня в 23:54
Как это заранее?
Какой нормальный доктор вам пропишет гормоны заранее?
автор КарамбОлька • 28 июня в 23:55
Ответ дляВиннипуховна
а ранній - це коли? Я ніколи не боялась клімаксу, типу що природньо, те нормальне. Але дуже налякало те, клімакс, це як ПМС, який не закінчується а в мене в цей період жор страшенний((
я вже ладна і гормони пити, аби цього уникнути(
Горня капучіно• 28 июня в 23:55
Просто пойдите к врачу и поговорите, проверьтесь, анализы сдайте и живите спокойно с авторитетным мнением, а не профилактикой не начавшегося климакса
Пишу каліграфічно• 28 июня в 23:55
А для чого раніше?
Назначають замісну гормональну терапію. Коли свої гормони вже не виробляються
автор КарамбОлька • 28 июня в 23:56
Ответ дляМядуза аля моргонер
Как это заранее?
це ж не стається в один день, мабуть, щоб продовжити цей період? і відтягнути клімакс.
Виннипуховна• 28 июня в 23:57
Ответ дляКарамбОлька
мені 45. сказали тільки предклимакс. а климакс він же ранній до 40
автор КарамбОлька • 28 июня в 23:57
Ответ дляГорня капучіно
ну це саме собою, звісно піду і запитаю, але можливо вже хтось має досвід і може поділитись.
Свисток ля-минор• 28 июня в 23:57
а что у вас с образом жизни? спорт, сон, питание?
Виннипуховна• 28 июня в 23:57
Ответ дляКарамбОлька
по УЗД побачили предклимакс. зміни
автор КарамбОлька • 28 июня в 23:58
Ответ дляВиннипуховна
ну от і в мене поки все наче, як зазвичай. Але дуже не хочеться набрати вагу(
Виннипуховна• 28 июня в 23:58
Ответ дляКарамбОлька
я похудала тільки після 40. А то і вага була -))
автор КарамбОлька • 28 июня в 23:58
Ответ дляСвисток ля-минор
сон нормальный, питание контролирую, а спорта маловато.
автор КарамбОлька • 29 июня в 00:00
Ответ дляВиннипуховна
дієта?
Бо я набрала зайвих 3 кг, вирішила відмовитись від мучного і солодкого, і за 3 тижні ніяких зрушень( взагалі. Це при тому, що я солодощі дуже люблю і зловживала((
Свисток ля-минор• 29 июня в 00:00
Ответ дляКарамбОлька
маловато это сколько? он сейчас супер важен
Горня капучіно• 29 июня в 00:01
У меня в 47 начались приливы, я стала пить БАДы от климакса. Это максимум, что можно делать, чтоб стало легче, как сказала мне доктор
Виннипуховна• 29 июня в 00:01
Ответ дляКарамбОлька
дієта?
ні, правильне харчування. була 75, стала 56 (іноді і 54)
автор КарамбОлька • 29 июня в 00:02
Ответ дляСвисток ля-минор
я можу ходити по 10-12 км на день, можу на дачі щось копати-косити цілий день так, що потім ледве жива. Але так щоб стабільно ходити кудись на спорт, то ні(
автор КарамбОлька • 29 июня в 00:03
Ответ дляГорня капучіно
тобто ніяких гормональних препараів вам не призначали?
Горня капучіно• 29 июня в 00:03
Ответ дляКарамбОлька
Нет, только бады, если не будет ещё симптомов. И по анализам и УЗИ ещё все более-менее
автор КарамбОлька • 29 июня в 00:03
Ответ дляВиннипуховна
фіга собі)
а розкажіть про харчування? скільки ви на ньому?
автор КарамбОлька • 29 июня в 00:04
Ответ дляГорня капучіно
не набираете вагу?
Куда_бежать• 29 июня в 00:06
Ответ дляКарамбОлька
Апендицит уже заранее вырезали? А гланды удалили, тоже заранее.
А Джоли вообще грудь вырезала, и тоже заранее.
Виннипуховна• 29 июня в 00:07
Ответ дляКарамбОлька
фіга собі)
вже років 6. було багато проблем по здоров´ю із-за ціей ваги. Заплатила людям гроші і навчили. Тепер просто тримаю вагу.
Куда_бежать• 29 июня в 00:07
Ответ дляКарамбОлька
Опыт (как и гормоны, и анализы) у каждого сугубо индивидуален.
Горня капучіно• 29 июня в 00:07
Ответ дляКарамбОлька
не набираете вагу?
Нет, наоборот худею и не могу поправиться
автор КарамбОлька • 29 июня в 00:08
Ответ дляГорня капучіно
мені б так))
Свисток ля-минор• 29 июня в 00:09
Ответ дляКарамбОлька
очень зря
вам нужны и мышцы и подвижные суставы
Горня капучіно• 29 июня в 00:09
Ответ дляКарамбОлька
мені б так))
Да это тоже не такое и счастье. Кожа да кости остались и грудь исчезла...
автор КарамбОлька • 29 июня в 00:10
Ответ дляСвисток ля-минор
очень зря
вам нужны и мышцы и подвижные суставы
та да, думаю об этом( сегодня утром проснулась и пока не расходилась, была боль в правой ступне)