Даю справку• 29 июня в 10:37

Біженці від війни в Європі

Дівчата, всім привіт. Маю питання до українок, які виїхали через війну закордон, і за їх оточення.
Чи багато з вами в місті живе ждунів, або тих, хто прикриваючись паспортом України, маючи в той же час документи від окупантів, виїхали закордон і живуть тут на правах, які надаються саме українцям. Я за останній тиждень зустріла близько пʼяти таких оборотнів, одні жили в Донецьку до 2022, виїхали в Німеччину і тут далі вважають себе русаками, з Харкова пара, яка чекає коли місто «звільнять», , з Бердянську пенсіонери. Це була благодійна акція, під яку я підписалась, а після її проведення відчуваю таку важкість на душі, що краще б не йшла туди просто. Доповню, це місто в Німеччині, де дуже багато українців
Я на хвилинку• 29 июня в 10:38
я вообще отказываюсь верить что есть такие люди
ну как
Бавовна• 29 июня в 10:40
Донецьк звільнений, чому вони там не живуть?
Мудробаба• 29 июня в 10:40
Нужно партизанить в великой Германии и втихаря бить ватников!
Осуждения не бойтесь ,его не будет
Arctic777• 29 июня в 10:40
Удалено администрацией...
Шеллар• 29 июня в 10:41
Вони мені виглядають однаково з тими, що сидячи в Германії, потужно закликають боротися до кордонів 91-го року та ’Крим наш’. Що одні, що другі знайшли один одного - однією дупою на два стільці та гроші не пахнуть, а гине хай хтось другий за їх комфортне життя.
Контрольница• 29 июня в 10:42
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
почему именно оттуда
Смайлик• 29 июня в 10:42
Чим ви краща?
ви ж також поїхали на дармові харчі перечекати
автор Даю справку • 29 июня в 10:43
Ответ дляЯ на хвилинку
ну как
Я теж, моя бульбашка зовсім інша,а після спілкування на святі в пʼятницю (випускний для дітей українських, типу благодійний вечір був, організований «українським домом») я вже пару днів думаю про тих людей, дуже неприємні відчуття
Смайлик• 29 июня в 10:43
Ответ дляШеллар
120-120-120 (не худею)• 29 июня в 10:43
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
Скоро не будет веры и из Сум, Запорожья, Херсона?
Істеріомама• 29 июня в 10:43
Не говорю вообще о политике с нашими. Зачем ? Мне это не нужно
Не знаю, кто, что думает
Я учусь, работаю и не заморачиваюсь
Мотористка• 29 июня в 10:44
Є ті, які в 2014 поїхали до рф, але після повномасштабної зрозуміли що зробили помилку. То зараз в Європі з українським паспортом.
Підтримують Україну, донатять, передають посилки для військових. Вчать дітей українській мові, бо діти народилися там.
автор Даю справку • 29 июня в 10:44
Ответ дляБавовна
Бо кажуть що «укрАінци» його обстрілюють весь час, хоча і так зрозуміло, хто кого обстріляє і коли. Але їм не доведеш
AnnaOst• 29 июня в 10:45
Так, багато таких
Жертва интернета• 29 июня в 10:46
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
Ясное дело вера есть только тем кто на мове в вышиванке и на распиле сидит те святые люди явно от большой любви это делают .
Админко• 29 июня в 10:46
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
Главное, что вам доверять можно, судя по всему 😅
Баба_Воля• 29 июня в 10:46
Я з Донецька.Але я не ждун.Зустріла ждунів з Харкова,Одеси,Чернігова, і Маріуполя.А одна киянка з Києва тікала в 22-му в Москву.Також є багато колишніх колег,які мешкають зараз в Донецьку і насолоджуються,вони зі Львова,Луцька,Рівного та Миколаєва.Двоюрідна сестра чоловіка втекла в 22-му в Крим з Херсона,в її рідний брат в ЗСУ.Ось якось так.
Бавовна• 29 июня в 10:47
Ответ дляЖертва интернета
А ви чому там не сидете, ’на распиле’?
Злюка бобер• 29 июня в 10:47
Ответ дляКонтрольница
почему именно оттуда
Потому что она обычная провокаторша. Во всех темах строчит исключительно провокативные комменты. Видимо, дефицит внимания и острая потребность хоть таким примитивным образом привлечь его к себе.
Жертва интернета• 29 июня в 10:47
Ответ дляБавовна
А ви чому там не сидете, ’на распиле’?
А откуда вы знаете что не сижу ? Сижу конечно
Админко• 29 июня в 10:48
Ответ дляБаба_Воля
Я вам больше скажу, в Латвии знакомая встретила женщин с Западной, которые в Москву ехали на работу )
Везде хватает таких людей. А тема изначально 🤢🤮
Твоя космішна• 29 июня в 10:48
Ответ для120-120-120 (не худею)
Я общаюсь с людьми из Бахмута, Маріуполя, а также с теми, к о в своем время из Луганська или Донецька уехали в Харькове, Киев, Ирпень и т.д, я не понимаю о какой вере речь. У этих людей такая рана внутри, что они вообще об этом не хотят говорить. У многих нет домов, кто-то потерял родных. У одной знакомой из Луганска умер отец,а она даже не могла у нему поехать на похороны, брат остался там. Это трагедия,а не повод кого-то осуждать или разделять
автор Даю справку • 29 июня в 10:49
Ответ дляСмайлик
Чим ви краща?
А ви вдома сидите на розпилі військового бюджету, що виїхати не можете?)
Я від війни тікала, можу і вам допомогти, але прийдеться вчить мову і працювати, дармові харчі тільки вдома залишаться у вас
Seehund• 29 июня в 10:49
Я не интересуюсь чужими паспортами и чужими взглядами на войну.
Бавовна• 29 июня в 10:49
Ответ дляЖертва интернета
Таку б ахінею не писала
Твоя космішна• 29 июня в 10:49
Ответ дляДаю справку
К чему ваша тема здесь? Вы прекрасно знаете, что далеко не все так говорят.
ДваДваВісім• 29 июня в 10:50
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
А напомните из каких регионов первыми спетляли забугор? Или это другое.
Баба_Воля• 29 июня в 10:50
Ответ дляАдминко
Підтримую 100% ваш комент.
Дідова баба• 29 июня в 10:50
Тю, у Львові таких ждунів море. Скільки їх понаїхало за совдепу, в одному оборонпромі дофігіща. Правда, вони мріють про союз, а не расєюшку, коли їм солодко жилося. Тепер чекають московитів і манни небесної.
Админко• 29 июня в 10:50
Ответ дляТвоя космішна
Просто пожалуйтесь на тот комментарий про Харьков, Донецк. Любой адекватный человек понимает все то, о чем Вы пишите и то, что и ватников хватает.