Даю справку• 29 июня 2025

Біженці від війни в Європі

Дівчата, всім привіт. Маю питання до українок, які виїхали через війну закордон, і за їх оточення.
Чи багато з вами в місті живе ждунів, або тих, хто прикриваючись паспортом України, маючи в той же час документи від окупантів, виїхали закордон і живуть тут на правах, які надаються саме українцям. Я за останній тиждень зустріла близько пʼяти таких оборотнів, одні жили в Донецьку до 2022, виїхали в Німеччину і тут далі вважають себе русаками, з Харкова пара, яка чекає коли місто «звільнять», , з Бердянську пенсіонери. Це була благодійна акція, під яку я підписалась, а після її проведення відчуваю таку важкість на душі, що краще б не йшла туди просто. Доповню, це місто в Німеччині, де дуже багато українців
120-120-120 (не худею)• 29 июня 2025
Ответ дляДваДваВісім
А напомните из каких регионов первыми спетляли забугор? Или это другое.
А куда им деваться, если свои хаты сдали переселенцам за все деньги мира?
Админко• 29 июня 2025
Ответ дляКонтрольница
почему именно оттуда
Потому что в теме же нужно кому-то срать 😅
Дідова баба• 29 июня 2025
Ответ дляДваДваВісім
А мали б посидіти-почекати, коли з інших регіонів підїдуть? 24 обстрілювали всі регіони і з кожної праски волали ’ війна’. Я ні на день не виїзжлала, але розумію тих, хто поїхав, незалежно від регіону.
Сіґеле-міґеле• 29 июня 2025
Ответ дляДаю справку
Я теж, моя бульбашка зовсім інша,а після спілкування на святі в пʼятницю (випускний для дітей українських, типу благодійний вечір був, організований «українським домом») я вже пару днів думаю про тих людей, дуже неприємні відчуття
серед них десь там і АннаОст очевидно є))
То можна у неї напряму запитати, що та як)
Да, я блондинка!• 29 июня 2025
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
Да что вы говорите! Ждуны есть везде. Лично я встречала таких из Одессы и Киева на курсах немецкого. А я из луг области и ещё одна женщина из Запорожья, у которой муж на передовой были просто в шоке.
автор Даю справку • 29 июня 2025
Ответ дляІстеріомама
Не говорю вообще о политике с нашими. Зачем ? Мне это не нужно
Не знаю, кто, что думает
Я учусь, работаю и не заморачиваюсь
Я не говорю, і так зрозуміло що росія напала на Україну і люди тікають від війни. Але це було велике свято, де прийшла певна частина комуни української. І всі ж спілкуються, підходять до мене, до інших дівчат, я думала то будуть звичні розмови, як у німців, без навалювання крінжи. Пенсіонери, то окрема тема, вони звертаються до тих хто знає мову і працює, як до перекладачів, щоб з ними сходили у соціаламт стосовно виплат, хоча тут є сертифікований перекладач який бере 15 євро за годину. Ну от та пара, що з Харкова з таким запитом і підійшла, те се, і вона каже «я не плачу комунальні вдома, бо скоро і не треба буде». А я спитала «чому», і почула ту відповідь
Жертва интернета• 29 июня 2025
Ответ дляБавовна
Таку б ахінею не писала
Марафон мозга ?
автор Даю справку • 29 июня 2025
Ответ дляМотористка
Є ті, які в 2014 поїхали до рф, але після повномасштабної зрозуміли що зробили помилку. То зараз в Європі з українським паспортом.
Підтримують Україну, донатять, передають посилки для військових. Вчать дітей українській мові, бо діти народилися там.
Це правильна позиція, на мою думку.
В мене дівчинка з курсів з Донецьку була, жила там з батьками, в мами онкологія. Після смерті мами не виїздила через тата (за її словами), але як почалась повномасштабна війна, то виїхала до Німеччини. З її слів - підтримує Україну
ША! я прийшла!• 29 июня 2025
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
🤮🤮🤮
Коплю на груди• 29 июня 2025
Ответ дляДаю справку
Не верю
автор Даю справку • 29 июня 2025
Ответ дляAnnaOst
Так, багато таких
Ви теж в Німеччині? Як ви з ними спілкуєтесь?
Коли стоїть одоробло 50ти річне і розповідає, як Україна вбивала дітей 10 років, але в неї український паспорт, і вона ж має право тут все отримувати, не йти на роботу і мати гроші на дітей, бо Німеччина платить. І це все просто на питання про курси, чи давно вона їх закінчила, де працює, бо то ж мали бути «смолтокі»
Arctic777• 29 июня 2025
Ответ дляАдминко
Главное, что вам доверять можно, судя по всему 😅
Вам точно нельзя
автор Даю справку • 29 июня 2025
Ответ дляБаба_Воля
Я з Донецька.Але я не ждун.Зустріла ждунів з Харкова,Одеси,Чернігова, і Маріуполя.А одна киянка з Києва тікала в 22-му в Москву.Також є багато колишніх колег,які мешкають зараз в Донецьку і насолоджуються,вони зі Львова,Луцька,Рівного та Миколаєва.Двоюрідна сестра чоловіка втекла в 22-му в Крим з Херсона,в її рідний брат в ЗСУ.Ось якось так.
Дурне питання, але як ви це приймаєте?
Чи не спілкуєтесь з ними?
ША! я прийшла!• 29 июня 2025
Ответ дляТвоя космішна
Я общаюсь с людьми из Бахмута, Маріуполя, а также с теми, к о в своем время из Луганська или Донецька уехали в Харькове, Киев, Ирпень и т.д, я не понимаю о какой вере речь. У этих людей такая рана внутри, что они вообще об этом не хотят говорить. У многих нет домов, кто-то потерял родных. У одной знакомой из Луганска умер отец,а она даже не могла у нему поехать на похороны, брат остался там. Это трагедия,а не повод кого-то осуждать или разделять
Так это спецом вбросы, что во всем виноват восток, не так говорит, не так думает, все не так.
А хоть один бы задался, почему тот же Харьков, что в 14, что в 22 не сдается? Та потому что вблизи гнилую душенку соседушку было видно всегда, и отвращение у большинства.
ШобВам_КакНам• 29 июня 2025
В мене зараз в Німеччині багато нових знайомих з різних куточків України. В кожного своя сумна історія і не має серед них нахабних ждунів чи щось подібне.
Чула тільки, що в нашому містечку є велика група циган з Заходу України і вони були незадоволені, що їх тримають в гуртожитку і не розсилають по квартирам.
автор Даю справку • 29 июня 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Не пишіть тут образи, якщо є щось по темі - то ввічливо, будь ласка
Миззери• 29 июня 2025
У меня только в Киеве оказалась такая подруга , никогда бы не поверила , но факт
Считала одним из самых адекватных людей кого я знаю (с 6 лет )
ША! я прийшла!• 29 июня 2025
Ответ дляДаю справку
Удалено администрацией...
Мульйонерша• 29 июня 2025
Я могу сказать, что такие ждуны и на Западной были с утра 24 февраля стояли на границе со слова война...Так есть с таких глубинок, что и звуки прилетов только в чатах слышали.
автор Даю справку • 29 июня 2025
Ответ дляЖертва интернета
Ясное дело вера есть только тем кто на мове в вышиванке и на распиле сидит те святые люди явно от большой любви это делают .
Ні, ті хто розкрадають бюджет такі ж самі злочинці. Думаю ви і так це розумієте. Не провокуйте сварки в темі. Зараз мова про інше
Баба_Воля• 29 июня 2025
Ответ дляДаю справку
Дурне питання, але як ви це приймаєте?
Чи не спілкуєтесь з ними?
Не спілкуюсь.Сперечатися з ними марна втрата часу .
Голодаю• 29 июня 2025
Ответ дляСмайлик
Чим ви краща?
ви ж також поїхали на дармові харчі перечекати
Чому ви вважаєте, що ті хто виїхав ’поїхали перечекати на дармових харчах’?
2 мене в оточенні всі вже родинами закордоном до дружин з дітьми просочилися чоловіки або вдалося одразу всією родиною виїхати, уже ніхто не ’чекає’, всі будують нові життя в нових країнах для себе і своїх дітей, всі ми до 40 і маємо дітей, назад в Київ ніхто не планує, навіть якщо завтра перемога
автор Даю справку • 29 июня 2025
Ответ дляАдминко
Я вам больше скажу, в Латвии знакомая встретила женщин с Западной, которые в Москву ехали на работу )
Везде хватает таких людей. А тема изначально 🤢🤮
Якщо тема викликає такі емоції, то вийдіть звідси. «Вєздє хватаєт» таких це яких?
Оскорбляю всячески• 29 июня 2025
Знаю одного жлуна в Золотоноши Черкасская обл, за границей не знаю, не общаюсь с нашими вообще.
Ниф_ниф• 29 июня 2025
Ответ дляДаю справку
Бо кажуть що «укрАінци» його обстрілюють весь час, хоча і так зрозуміло, хто кого обстріляє і коли. Але їм не доведеш
А как вас из Германии понятно кто кого обстреливает?
Жертва интернета• 29 июня 2025
Ответ дляДаю справку
Это вы провокационные темы создаете и делите людей кому есть вера кому нет .
ЧорноброваЯ• 29 июня 2025
На курси зі мною ходила ждунша з Одеси. 60 років.
В шоці була що вона криком кричала що Одесу бомблять українці. Ще одна з Ізюма. У неї ВСУшники у всьому винуваті
Ашотакоя• 29 июня 2025
Є, сусіди, з Донецька. Відкритим текстом пто це говорять ще з 16 року ( коли вони купили квартиру в Києві). Зараз вони в Германії, і все ще чекають
Твоя космішна• 29 июня 2025
Ответ дляДаю справку
Вам ніхто образи не писав. А жалобу на вашу тему зараз напишу.
автор Даю справку • 29 июня 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Я теж таких людей маю в оточенні, з 2022 року. А це нові для мене люди, яких я знала просто візуально, але ніколи не спілкувалась особисто. Єдина ждуниха з 2022 року була росіянка, в якої батьки в Криму а сама в Києві жила, але я з нею просто перестала спілкуватись, як почула позицію. І зараз знаю від наших спільних знайомих, що вона і досі на виплатах, роботу не знайшла, і так само поплавлена