Даю справку• 29 июня в 10:37

Біженці від війни в Європі

Дівчата, всім привіт. Маю питання до українок, які виїхали через війну закордон, і за їх оточення.
Чи багато з вами в місті живе ждунів, або тих, хто прикриваючись паспортом України, маючи в той же час документи від окупантів, виїхали закордон і живуть тут на правах, які надаються саме українцям. Я за останній тиждень зустріла близько пʼяти таких оборотнів, одні жили в Донецьку до 2022, виїхали в Німеччину і тут далі вважають себе русаками, з Харкова пара, яка чекає коли місто «звільнять», , з Бердянську пенсіонери. Це була благодійна акція, під яку я підписалась, а після її проведення відчуваю таку важкість на душі, що краще б не йшла туди просто. Доповню, це місто в Німеччині, де дуже багато українців
автор Даю справку • 29 июня в 11:41
Ответ дляТвоя космішна
К чему ваша тема здесь? Вы прекрасно знаете, что далеко не все так говорят.
До чого ваш коментар тут? Я ролзпладва про свій досвід, і маю на це право. Такі люди є, вони поруч, що для мене стало відкриттям, на 11 році війни. Користуючись усіма благами, які надає український паспорт вони Україну ненавидять і зневажають. Це велика небезпека, якщо ви не зрозуміли
ИграйМойГормон• 29 июня в 11:41
Удалено администрацией...
Точная копия плова• 29 июня в 11:42
Ответ дляДаю справку
Афігєлі тільки ви, якщо підтримуєте руську шмату і окупацію, то вперед на росію. З українським паспортом можуть бути тільки українці. Підтримуєш вбивць і окупантів - то сама на допомогу від цивілізованого світу не розраховуй.
А их гражданства никто не лишал. Поэтому они украинцы. И не переходите черту, тыкать мне не надо
автор Даю справку • 29 июня в 11:43
Ответ дляДодаю напруги
Удивляет те кто остался и ждет орков в своем доме
Це також, я розумію(
Khmelnichanka• 29 июня в 11:43
Ответ дляДаю справку
І як інші сприймають їх?
Ми проводили захід в парковій зоні, так розположений наш «український дім», то одна жінка, за яку я вже зверху писала відповідала по телефону, мабуть подружці, і казала «возлє русскава дома празднік», а її просто поправили що біля українського дому, і все. І це так виглядає, в 2025му, як якийсь сюрреалізм
Інші сприймають по-різному. Та в основному - мовчать. В принципі, особисто я дуже мало спілкуюсь з іншими людьми, то ж можу не знати всього: можливо, люди і вступають в конфлікти з ждунами. Та в цілому - така проблема дійсно існує. В нас ще раз на місяць в місто приіжджає машина з товарами з «руського магазину», то там шикується величезна черга і можна почути багато «цікавого» ((((( навіть без вламного бажання, бо то все на торговій площі, де багато людей і багато інших товарів.
Міняйловна• 29 июня в 11:45
Ответ дляДаю справку
Я не говорю, і так зрозуміло що росія напала на Україну і люди тікають від війни. Але це було велике свято, де прийшла певна частина комуни української. І всі ж спілкуються, підходять до мене, до інших дівчат, я думала то будуть звичні розмови, як у німців, без навалювання крінжи. Пенсіонери, то окрема тема, вони звертаються до тих хто знає мову і працює, як до перекладачів, щоб з ними сходили у соціаламт стосовно виплат, хоча тут є сертифікований перекладач який бере 15 євро за годину. Ну от та пара, що з Харкова з таким запитом і підійшла, те се, і вона каже «я не плачу комунальні вдома, бо скоро і не треба буде». А я спитала «чому», і почула ту відповідь
Ага, а я зустріла заодно дівку з Чернівців, яка в першу ж зустріч сказала : я з Західної України, але не бійтеся , я не бандерівка.
Так от вона допомогла один раз , а потім 20 € година .
І дівчата кажуть , що ганяє тепер машини з меблями додому в Україну .

Так що різні люди ....
автор Даю справку • 29 июня в 11:45
Ответ дляША! я прийшла!
А что же это вы до оскорблений опустились, что то пошло не по плану 😂😂
Удалено администрацией...
Kidstaff Bot• 29 июня в 11:47
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
ShkaFFchik• 29 июня в 11:49
Ответ дляДаю справку
Я теж, моя бульбашка зовсім інша,а після спілкування на святі в пʼятницю (випускний для дітей українських, типу благодійний вечір був, організований «українським домом») я вже пару днів думаю про тих людей, дуже неприємні відчуття
Сдавайте их в базу Миротворца. Если у них есть страницы в срцсетях, особенно в Контакте и одноглазниках, добавляйте данные, скрины пророссийские, и т.д.😉
Jul-Ap• 29 июня в 11:54
Ответ дляДаю справку
В нас 50.000 населення😞
Саме страшне, шо вони транслюють це в маси, не боячись, і у німців складається враження, що ми всі чекаємо на руський мір, і далі по їх методичці. Як з таким боротись?(
Даже интересно, что за город, где ждуны доминируют в рядах украинских беженцев.
Я слышала такие истории из разных мест, но такого маргиналья намного меньше адекватных.
IndividualForce• 29 июня в 11:57
Ответ дляТочная копия плова
А вы не афигели? Вам какое дело кто куда выехал? Они граждане Украины и не отличаются от вас ничем. Вы свой патриотизм в Украине выражайте.
А як ставитись до тих, чоловіків, які з 14-го року з Донецька воювали у складі рос армії проти України, всюди фото Днр і так далі, і виїхали по пільговій програмі для українців (одна з країн яка створила спеціальну програму для постраждалих від війни українів) у західну країну? Брав гроші пільгові для українів і далі плюється ненавистю саме до українців, на фотках у мережах з автоматом та флагом днр..?? Я особисто коли стикнулась, відчуваю крайню небезпеку.
Ann1380• 29 июня в 12:01
Ответ дляЯ на хвилинку
я вообще отказываюсь верить что есть такие люди
ну как
Их много, поверьте.
Beile• 29 июня в 12:07
Ответ дляДаю справку
Це в світі так не працює. Не можна жити так? Як вважаєш за потрібне, коли твоє життя забирає життя інших людей і нищить міста. Це якщо відповідати по вашому коментарю.
А якщо повернутись до мого повідомлення, то я писала, що ці люди самі починають вивалювать те, чим наповнені їх голівоньки. Сидять з українським паспортом, який і дозволив їм можливість жити без проблем у Німеччині, і розповідають яка Україна погана, чекають на русню
Опасаетесь, что они займут ваше теплое местечко?
ТА7НЯ7• 29 июня в 12:10
Я из Харькова, в нашем городе знаю только двоих. Но это люди в возрасте помнящие как им клёво жилось при СССР. Но СССР тут не при чем просто родители были при власти естественно деньги водились и детство , юность были счастливыми. Только они не понимают что этого уже не будет ни при зеле ни при порохе ни при путе ни при Трампе и далее по тексту
ТА7НЯ7• 29 июня в 12:12
Ответ дляIndividualForce
А можно эти фоточки отправить а организацию которая защиту даёт?
Киев_Елена• 29 июня в 12:36
Ответ дляДаю справку
Бо кажуть що «укрАінци» його обстрілюють весь час, хоча і так зрозуміло, хто кого обстріляє і коли. Але їм не доведеш
Ну так там идут боевые действия, прилеты часто, логично что те кто жил в Донецке тоже спасаются от войны. Донецк это Украина для всего цивилизованного мира. Что не так? Чем они «оборотни»? У них такой же паспорт Украины как и у вас
Vesy• 29 июня в 12:47
Автор, где же вы? Весь пыл поугас?
Daria0000• 29 июня в 13:01
Ответ дляArctic777
Вам точно нельзя
Ваше доверие мне точо не нужно )
Daria0000• 29 июня в 13:06
Ответ дляДаю справку
Якщо тема викликає такі емоції, то вийдіть звідси. «Вєздє хватаєт» таких це яких?
Ясно и понятно как.
Ждуны есть везде:
И в восточных, и в южных, и в центральных, и в западных областях Украины. И ещё больше ’доброжелателей’ сидящих в Европе, которым ну вообще не выгодно окончание войны, потому что домой то отправить могут, а зп не хватает для того,чтоб остаться. Так же как и в Украине такие же доброжелатели живут и рассказывают какие харьковчане, донецкие, луганские, херсонские (почему не сумские?) плохие ) Вы же из таких же. Создали тему, понимая, что будет срач, что здесь много людей, которые достаточно сного потеряли и стараются жить с нуля, что здесь этих людей будут оскорблять. Из какой Вы области выехали?
Daria0000• 29 июня в 13:10
Ответ дляVesy
Автор, где же вы? Весь пыл поугас?
Кишка тонка без анонима то 😅
Lizavel• 29 июня в 13:15
Ответ дляДаю справку
Домой!
Khmelnichanka• 29 июня в 13:36
Ответ дляКиев_Елена
Деякі з них розповідають, що Донецьк обстрілювала Украіна, що в нас нацисти винищують всіх російськомовних, що вони чекають на руський мир по всій країні. Саме тому - оборотні. А до адекватних дончан питань нема.
Arctic777• 29 июня в 13:39
Ответ дляDaria0000
Ваше доверие мне точо не нужно )
И себе и не воняй
IrinnkA• 29 июня в 13:42
Ответ дляIndividualForce
Фото/видео и сбрасывайте волонтёрам местным. Пусть несут в органы госадминистрации. У нас так в начале войны бабка была из днр, всем рассказывала что пуйло молодец, скоро Украине конец будет. Ну выслали из страны. Просто не продали срок ВЗ и все. Бабка пропала. Хз где она. А то изрыгала из себя сидя в тепле и добре
Daria0000• 29 июня в 13:42
Ответ дляArctic777
И себе и не воняй
Одной фразой описали саму себя 🙈
Arctic777• 29 июня в 14:08
Ответ дляDaria0000
Одной фразой описали саму себя 🙈
Удалено администрацией...
Daria0000• 29 июня в 14:38
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
🤣 да уж... ваш уровень развития оказался ещё ниже, чем я предполагала 🙈
Sobora• 29 июня в 14:43
Є такі люди, в нас декілька сімей зі Сходу є що після 2014 сиділи в росії з чоловіками/жінками росіянами, а потім використали свої українські права щоб жити зараз в Канаді. Все неоднозначно у війні для них.
Але що ви зробите, все одно не зміните нічого.
Миззери• 29 июня в 15:31
Ответ дляДаю справку
😢
Цього я взагалі не можу зрозуміти. Сидіти під обстрілами і бути ждуном(
Та там еще место обстреливаемое
Там вообще странно ну ок пенсы , те кто ожидал улучшения какого-то или плюшек , мрази но логику понять можно
А тут человек жил без работы годами с неработающим унитазом
Ей блТь русня его починить должна или какие мотивы быть ждуном ? Что бл-ь изменилось бы для нее???
Там вообще шок , я потом и пропаганду открытки с нашла у нее недавно
R-Y-N-A• 29 июня в 15:52
Ответ дляШеллар
Вони мені виглядають однаково з тими, що сидячи в Германії, потужно закликають боротися до кордонів 91-го року та ’Крим наш’. Що одні, що другі знайшли один одного - однією дупою на два стільці та гроші не пахнуть, а гине хай хтось другий за їх комфортне життя.
А ви де сидите,в Москві?